Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie bede sie klocil jak to bylo w B7, ale w B6 elementem pakietu S-line zawsze byl zawias 1BV.

Poza tym nigdy nie widzialem zwyklego B7 z fabrycznym zawiasem 1BV.

Opublikowano

W wypadku B7, potwierdzam to co mówi Siemian. Mój samochód również fabrycznie był wyposażony w zawieszenie 1BE, przy pełnym wewnętrznym i zewnętrznym S-linie.

A tak poza tym stabilizatory pierwsza klasa.:)

Opublikowano

Kazdy fabryczny s-line ma 1BV :cool1:

zawieszenie nie jest częscią pakietu. Zamawia się go osobno.

Przykładem może być choćby auto ojca Patryka z CompSportu.

a4 B7 Avant pełny s-line wew. i zew. a zawias 1BA.

Auto salonowe...

W wypadku B7, potwierdzam to co mówi Siemian. Mój samochód również fabrycznie był wyposażony w zawieszenie 1BE, przy pełnym wewnętrznym i zewnętrznym S-linie.

A tak poza tym stabilizatory pierwsza klasa.:)

wszyscy macie racje , i wszyscy sie mylicie , dosc czesta praktyka sugerowana nawet przez pracwonikow salonu jest zamiana 1BV na 1BE ze wzgledu na to ze jest ono troszke bardzo komfortowe.Jak interesowalem sie nowym B8 to tez mi kolo w serwisie doradzal wymiana i wiszosc kientow tak robi bo na niektore warunki 1BV jest zwyczajnie za twarde.Dlatego mozna spotkac pelny S-line z zawieszemi 1BE i nie ma to nic wspolnego z pakietami.

A wracajac do tematu Patrox gdzie mozna takie cos zanabyc i co wchodzi w zestaw.( stabilizator , gumku opaski montazowe ) rozumie ze stab wspolpracuje z zesryjnym lacznikiem ?

Opublikowano

Kazdy fabryczny s-line ma 1BV :cool1:

zawieszenie nie jest częscią pakietu. Zamawia się go osobno.

Przykładem może być choćby auto ojca Patryka z CompSportu.

a4 B7 Avant pełny s-line wew. i zew. a zawias 1BA.

Auto salonowe...

W wypadku B7, potwierdzam to co mówi Siemian. Mój samochód również fabrycznie był wyposażony w zawieszenie 1BE, przy pełnym wewnętrznym i zewnętrznym S-linie.

A tak poza tym stabilizatory pierwsza klasa.:)

wszyscy macie racje , i wszyscy sie mylicie , dosc czesta praktyka sugerowana nawet przez pracwonikow salonu jest zamiana 1BV na 1BE ze wzgledu na to ze jest ono troszke bardzo komfortowe.Jak interesowalem sie nowym B8 to tez mi kolo w serwisie doradzal wymiana i wiszosc kientow tak robi bo na niektore warunki 1BV jest zwyczajnie za twarde.Dlatego mozna spotkac pelny S-line z zawieszemi 1BE i nie ma to nic wspolnego z pakietami.

A wracajac do tematu Patrox gdzie mozna takie cos zanabyc i co wchodzi w zestaw.( stabilizator , gumku opaski montazowe ) rozumie ze stab wspolpracuje z zesryjnym lacznikiem ?

Sorry Patrox za OT, ale jak już dyskutujemy... Czy aby taka wymiana po zejściu z taśmy nie skutkowałaby tym, że wg numery VIN mamy 1BV, a na samochodzie jest 1BE? Ja mam wg VINu pełny S-line, ale mimo to 1BE.

Opublikowano

Sorry Patrox za OT, ale jak już dyskutujemy... Czy aby taka wymiana po zejściu z taśmy nie skutkowałaby tym, że wg numery VIN mamy 1BV, a na samochodzie jest 1BE? Ja mam wg VINu pełny S-line, ale mimo to 1BE.

a niby czemu , we wlepke wbijaja to co jest faktycznie na aucie

Opublikowano

Sorry Patrox za OT, ale jak już dyskutujemy... Czy aby taka wymiana po zejściu z taśmy nie skutkowałaby tym, że wg numery VIN mamy 1BV, a na samochodzie jest 1BE? Ja mam wg VINu pełny S-line, ale mimo to 1BE.

a niby czemu , we wlepke wbijaja to co jest faktycznie na aucie

Wydawało mi się, że samochód dostaje numer VIN i wlepkę w momencie wyjazdu z fabryki. A nie po dodaniu/zmianie wyposażenia w salonie. Ale może się mylę, bo nigdy nie kupowałem nowego samochodu.

Opublikowano
Wydawało mi się, że samochód dostaje numer VIN i wlepkę w momencie wyjazdu z fabryki. A nie po dodaniu/zmianie wyposażenia w salonie. Ale może się mylę, bo nigdy nie kupowałem nowego samochodu.

nie moze byc inaczej , dlatego ze w VAG nie ma dwoch dokaldnie takich samych i tak samo wypozazonych samochodow , dlatego wlepka zawiera info co faktycznie jest na aucie.

A wracajac do tematu Patrox gdzie mozna takie cos zanabyc i co wchodzi w zestawu.

Stabilizator , gumy i opaski montazowe , rozumie ze stab wspolpracuje z zesryjnym lacznikiem ?

Opublikowano

Przytulił bym z chęcią taki na tył, choć ten tylny z RS4 ma 18mm i jest sporo cięższy od seryjnej 16-tki, to jednak, dodatkowe 6mm i w dodatku z regulacją sztywności dało by jeszcze więcej stability :hi:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 10:40_________________________________________________1700 zł za komplet przód + tył to cena bardzo OK :good: wychodzi nie wiele więcej niż koszt w ASO od RS4 :good:

Opublikowano
www.prince.com.pl oficjalny importer Eibach na Polskę - można liczyć na rabaty :)
Opublikowano

dajcie mi taki na wzór to narobie Wam za polowe ceny takich :gwizdanie: :naughty::decayed:

Opublikowano

www.prince.com.pl]www.prince.com.pl[/url] oficjalny importer Eibach na Polskę - można liczyć na rabaty

dobrze wiedziec , dziex vario-tech :cool1:

Opublikowano
  • Autor

www.prince.com.pl]www.prince.com.pl[/url] oficjalny importer Eibach na Polskę - można liczyć na rabaty

dobrze wiedziec , dziex vario-tech :cool1:

My importujemy z niemiec. W skład zestawu wchodzi stabilizator przód i tył,pasta montażowa, gumki stabilizatora z poliuretanu+ dokumentacja TUV.

Opublikowano

jaki koszt czegoś takiego?

Opublikowano

My importujemy z niemiec. W skład zestawu wchodzi stabilizator przód i tył,pasta montażowa, gumki stabilizatora z poliuretanu+ dokumentacja TUV

to zapytam inaczej ile to kosztuje u was ? :) moze byc PW :wink4:

Opublikowano

Przeciez pisal Patrox ze 1700 zł u nich :gwizdanie:

Opublikowano

aaaa sorki, myślałem że to jakaś alternatywa dla Eibacha... Źle zrozumiałem

Opublikowano

faktycznie , ja tez zle zrozumialem

Opublikowano

A ja zrozumialem dobrze... :polew:

Opublikowano

Flyer jaki Ty jesteś Boski... Dasz mi autograf... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sie robi :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.