Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dlatego, że wszystko zmienili właśnie dopracowali do perfekcji :wink4:

"B&B ROZWIERCA TURBINY I STĄD BIERZE SIE W STARYM 3,0TDI 300PS I 600NM" dzięki za oświecenie :hi: już teraz wiem skąd im się to bierze... nie zmienia to faktu, że chciałbym taki silniczek (nowe 3.0) w przyszłości :)

Opublikowano

troche brakuje jej wygladu z przodu przez to ze nie ma zderzaka s-line`owego . :(

pokaz fotki wnetrza i dupki ala s4 ;)

pozatym naprawde konkretna fura ;)

bedziesz jeszcze cos dlubal jesli chodzi o silnik ?

Opublikowano

Gratki furmanki jest :good:

Ile po programie może mieć do 100km/h :?: :mysli:

Opublikowano

Gratki furmanki jest :good:

Ile po programie może mieć do 100km/h :?: :mysli:

5,8 - 6,0 ( tak przynajmniej obstawiam )

Opublikowano

Wszystkie zmiany na plus ;)

Bardzo ładne autko , silnik malina :naughty:.

tak na marginesie ile takie autko pali z takim silnikiem ? w miescie na trasie ?

pozdrawiam

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: faaaajny furacz- 3,0 niech moc będzie z Tobą :evil: :evil:

Opublikowano

Gratki furmanki jest :good:

Ile po programie może mieć do 100km/h :?: :mysli:

5,8 - 6,0 ( tak przynajmniej obstawiam )

mniej...

zaryzykowałbym nawet <5,5 z wprawnym kierownikiem

260/510 Avant z tipem schodzi w 6.0-6.05

ono chyba schodził w 5.6 o ile pamiętam ok 560nm? Avant manual

Opublikowano

może i masz rację - chodź coś mi świta że Oniak 5,9 kręcił - może waga sedana + mocny program naszego kolegi i 5,5 jest osiągalne :naughty:

Opublikowano

Ono mial 5.6 ale do 96km/h bo to bylo mierzone na g-techu

Opublikowano

5,6 było na starym sofcie 250KM/550Nm , przy 280 powinno być lepiej :)

Opublikowano

Cuber pokazal na zlocie, ze 250PS moze jechac tak samo, albo i lepiej niz 270PS :naughty:

Opublikowano

eeee ?

Opublikowano

Jechal z pepinem i bylo rowno chyba, albo wygral, nie pamietam.

Opublikowano
  • Autor

Cuber pokazal na zlocie, ze 250PS moze jechac tak samo, albo i lepiej niz 270PS :naughty:

W tym aucie nie liczy się moc tylko jak skleją opony przy starcie i czy zmuli go czy nie. Ja mam obecnie 205 opony więc bardzo prawdopodobne że wysokie 5-tki robię do setki. Dziś miałem chwilkę to wkleiłem lepsze foty

Opublikowano

Dupka piekna, bo S4, aaaleee.... czemu usunales logo z klapy? Strasznie lyso tam jest!

Opublikowano

Dupka piekna, bo S4, aaaleee.... czemu usunales logo z klapy? Strasznie lyso tam jest!

dokładnie, OOOO powinno być :gwizdanie: ale środek fajny :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dupka piekna, bo S4, aaaleee.... czemu usunales logo z klapy? Strasznie lyso tam jest!

dokładnie, OOOO powinno być :gwizdanie: ale środek fajny :kox:

Srodek chetnie sprzedam lub dopłace do czarnego. A znaczek jest tylko maluje się na czarno tak jak w moim poprzednim kombi. Chyba że coś jeszcze innego przykleję.

Opublikowano

Nooo... srodek ma klimat wypoczynkowy :evil:

Opublikowano
  • Autor

Nooo... srodek ma klimat wypoczynkowy :evil:

Gdyby nie to że muszę wymienić pasy, deskę , tylną półke i pare innych plastików już jutro siedziałoby wnetrze od RS4. A na razie póki co czekam na okazję. Chyba że wygram w totka to kupię to:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270359557741&ssPageName=ADME:B:BODO:DE:1

Opublikowano

:good:

ktoś w ogóle wciągnął fotele rs4 z allegro - były taniej niż te recaro..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.