Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Wymiana rozrządu i napędu pompy olejowej


Lewy256

Rekomendowane odpowiedzi

Na ten temat pisał coś Jaro 4444 w wątku o zbiorowym pozwie przeciwko Audi,ale nie pamiętam na której stronie a jest ich tam troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten temat pisał coś Jaro 4444 w wątku o zbiorowym pozwie przeciwko Audi,ale nie pamiętam na której stronie a jest ich tam troche.

na szybcika to przejżałem i już wiem jak ustawic wałki wyrównoważające (chodzi o wyciecie na jednym z wałków od strony skrzyni biegów). tylko niemoge poszukac jasnego opisu jak zblokowac wal... Dzieki Albinek za naprowadzenie. spokojnie Prześledze temat Jaro 4444 jeszcze raz może coś przeoczyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie

BCedS.jpg

BC6Kr.jpg

[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 21:41_________________________________________________Blokade wału też znalazłem w opisie podanym przez Musashi w podobnym temacie

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bpw_pompa_olejowa_lancuszek_kola_zebatego_problem-t53749.30.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi masz może taką instrukcję (razem z obrazkami) jak podałeś w tym wątku b7_bpw_pompa_olejowa_lancuszek_kola_zebatego_problem tyle, że dla wałków napędzanych łańcuszkiem bo domyślam się że w tym przypadku także trzeba odpowiednio ustawić wał oraz wałkii dopiero zakłądać łańcuszek ale moge się mylic

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam

A czy mógłbyś ewentualnie ją umieścić w tym topiku lub u mnie w topiku: b7_blb_niestety_kolejny_przypadek_cisnienia

Będę bardzo wdzięczny

Pozdrawiam

Borys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...