Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problem z skrzynią multitronik ??


maruninho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. od jakiegos czasu na FISie zaczely migac mi PRNDS z innych wątkow wyczytalem ze moze to byc sterownik .. lecz gdy auto stoi na malym spadku przodem w dól juz nic nie miga i na wyswietlaczu pokazuje normalnie na jakim biegu jest :) dodam ze nawet gdy miga PRNDS to skrzynia dziala bez zarzutów. czy moze to byc wina ze jest za malo oleju w skrzyni [jak auto jest pochylone do przodu nic nie miga] ?

pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi

dop. czasami rownież w pozycji D lub R auto nie jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze nawet gdy miga PRNDS to skrzynia dziala bez zarzutów

Wydaje ci sie:) przerabialem ten temat z kolgą w A6 zczytaj bledy i napisz jakie masz.

U kolegi nie włanczło czasem wstecznego jak nie migały jak zamigały to już włanczało. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t53159.0.html;highlight=naprawa+multironik był taki sam bład jak w tym temacie, pan z Ozorkowa sprawdzony polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec to se te błedy :

17090 P0706

18201 P1793

napisane bylo cos o czujnikach .... (nie mam wydruku tylko spisalem z monitora u mechanika;]

a z tym wstecznym to jest tak samo jak napisales wyzej..

czyli wydaje mi sie ze czeka mnie wyciąganie sterownika i naprawa go., ale... czy wada sa tylko te aluminiowe PINy ktore pekaja w sterowniku czy cos jeszcze ulega zapsuciu ? jezeli tylko to , to sam podejme sie naprawy :) trzeba tylko znalezc sposob na lutowanie aluminiowych drucikow(pinow).

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś z Ozorkowa twierdził że wymienia cos wiecej, że wie co sie zazwyczaj psuje i to wszystko wymienia nie wytlumaczyl dokładnie co ale wzioł 600-700zł już niepamietam dokładnie i niby dlatego tyle że troche tego przelutwywuje - tyle sie dowiedziałem. Jedno jest pewne samochód jeździ do tej pory bez awaryjnie mysle ze zrobił około 10tyś do tej pory

Jak cos tu masz jego aukcję http://allegro.pl/item779103988_naprawa_komputera_multitronik_multitronic_lodz.html sa tez inne innych szpecow to sobie poogladaj zadzwoń zapytaj co robia w tej cenie ciekawe czy pokreje sie to ztym co mi opowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...