Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CHIP Audi a4 b8 2.0 tdi cr


Rossi_46

Rekomendowane odpowiedzi

witam

bardzo chcialbym wrzucic wirusa do mojej a4 2009 z silniczkiem CR

Mam takie pytanko?

u kogo to zrobić? ponoć w serwisach audi lipke robią :(

Jakies porady z tym zwiazane?

czy jak autko jest na gwarancji to moga byc problemy?

czy nie powinno nic sie dziać?

jakies namiary poprosze jak by ktos mial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój... pojeździj do końca gwarancji i później do Rogala... chłopak ma takie wyniki w CR że szkoda kasę na serwis wydawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuredu robil chipsa w serwisie, zapytaj kolegi :)

to prawda ale program robi zewnętrzna firma która współpracuje z Audi ... i on ma bene a nie diesel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wole poczekac do konca gwarancji i pozniej zrobic chipsa.... wole dmuchac na zimne, nie chce stracic gwarancji

cierpliwość wynagradza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę, to Makki ma nófkę B8 i zrobił lub ma robić program.

Z tym, że samochód zakupiony w NO, więc może są jakieś różnice w warunkach gwarancji.

Napisz do niego, to Ci sprawę naświetli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę, to Makki ma nófkę B8 i zrobił lub ma robić program.

Z tym, że samochód zakupiony w NO, więc może są jakieś różnice w warunkach gwarancji.

Napisz do niego, to Ci sprawę naświetli.

Makki jeszcze nie robił i pewnie zrobi po gwarancji ... byliśmy razem z nim i Kuredu na hamowni po prgramie Kuredowym i coś takiego mówił ....

myślę że więcej niż 2 tys zawołają w ASO :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam ten sam problem robic nie robic . pytalem w aso 2,5 tys netto wolaja i naprawy gwarancyjne tylko u nich

w tym modelu troche mnie wnerwia ta turbo dziura . mialem dotad 2 audi zawirusowane - pieknie usuwa turbo dziure

wiec narazie jestem w kropce co robic bo robilem wczesniej u rogala i bylo git !!! a tak wogole to ten nowy model jakis taki delikatniutki mi sie wydaje , wiec sam nie wiem .ale jak co to moze razem sie dogadamy i do rogala podjedziemy na promocje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem robic nie robic . pytalem w aso 2,5 tys netto wolaja i naprawy gwarancyjne tylko u nich

To oznacza, że nie masz gwarancji na samochód. A jak się spierdzieli gdzieś daleko od macierzystego serwisu i dasz do innego, kiedy to odkryją, pójdzie info do centrali o przeróbkach i po zawodach. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam ten sam problem robic nie robic . pytalem w aso 2,5 tys netto wolaja i naprawy gwarancyjne tylko u nich

w tym modelu troche mnie wnerwia ta turbo dziura . mialem dotad 2 audi zawirusowane - pieknie usuwa turbo dziure

wiec narazie jestem w kropce co robic bo robilem wczesniej u rogala i bylo git !!! a tak wogole to ten nowy model jakis taki delikatniutki mi sie wydaje , wiec sam nie wiem .ale jak co to moze razem sie dogadamy i do rogala podjedziemy na promocje !

to może podjedziemy w pare autek B8 i troche cos wynegocjujemy taniej?

Oczywiscie zrobimy to po gwarancji czyli za 2 latka gdzies...coś dla cierpliwych, ale jak checie teraz to spoko to juz indywidualna sprawa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi,że jak wgra raz program i potem znow zrobi sie mapy seryjne no to jak spowrotem będe chcial przypuscmy zrobic program nowy to bede musial od nowa zaplacic? a tamta kasa jak sie cos zrypie przy tamtym programie wczesniejszym to co przepada? wiecie o co mi chodzi?

jestem laikiem w tym temacie wiec wytlumaczcie po ludzku bez smiania odrazu jakiegos glupiego ok :wink4:

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...