Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gołota vs Adamek - Kto wygra ?

Kto wygra pojedynek ??

  1. 1. Kto wygra pojedynek ??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

polsat to bym za te reklamy zaje***ł, chociaż wiem, że tu w grę chodzą wielkie pieniądze. Cóż - wygrał lepszy - też stawiałem na Adamka, ale nie myślałem, że tak szybko się to skończy...

Opublikowano

moja sie obudziła i pyta kiedy ten gołota sie bije :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Słyszałem, że Andrew przegrał, bo był tam Wihajster i dał Gołocie kropka :polew:

Opublikowano

Słyszałem, że Andrew przegrał, bo był tam Wihajster i dał Gołocie kropka :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Opublikowano

Opublikowano

młodszy i szybszy wygrał :hi:

Opublikowano

TrueOgre dzięki :wink4:

Opublikowano

Słyszałem, że Andrew przegrał, bo był tam Wihajster i dał Gołocie kropka :polew:

że też zawsze musi się wszystko wydać :polew:
Opublikowano
  • Autor

Pięknie było :good:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

TrueOgre dzięki :wink4:

spoko :decayed:

Opublikowano

Słyszałem, że Andrew przegrał, bo był tam Wihajster i dał Gołocie kropka :polew:

teraz to napewno mu da :decayed:

Opublikowano

http://tom87.wrzuta.pl/audio/07sLja3Mq3N/funky_polak_-_pamietaj

I tekst:

Posłuchaj synu, tato ci opowie, jak na Jackowie stawiał pierwsze kroki

Pulaski-Milwaukee, dolar na farta, stare adidasy i kurtka wytarta

W portfelu magiczna "zielona karta" bez języka naprawdę niewiele warta

Oto Ameryka, droga otwarta, gazeta w łapie, na pracę polowanie,

Wynajęte tanie byle jakie mieszkanie, kakrocie na ścianie, za nią Meksykanie,

Głośne stękanie, noce nieprzespane, telefony do domu godziny przegadane,

listy i zdjęcia, oczy zapłakane, trudne pytania ciągle te same

- jak mi tu jest, wrócę czy zostanę...

Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem, nie zapomnij, gdzie się urodziłem,

bo w pamięci jest siła zaklęta, więc pamiętaj synu mój...

Posłuchaj synu, tato ci opowie, jak na Jackowie stawiał pierwsze kroki

Belmont-Milwaukee okolica znana, na stacji ściana płaczu, ściana prawd,

każdego rana objawienia pora zbawiciela-kontraktora.

Wysoko na dachu robota fatalna, u rodaka zwykle stawka minimalna

Brutalna nauka w nowej życia szkole, bumy na ławkach utytłane w smole

Z naklejkami "made in Poland" na czole, żałosne realia i smutne spojrzenia

sprzątaczek wysiadających z vana. Wiedziałem, za darmo nic tu nie ma.

Trudne pytania, ciągle te same - wrócę czy zostanę...

Nie zapomnij, skąd tutaj przybyłem, nie zapomnij, gdzie się urodziłem,

bo w pamięci jest siła zaklęta, więc pamiętaj synu mój...

O kolorach białym i czerwonym, o symbolach orła i korony,

bo w pamięci jest siła zaklęta, więc pamiętaj synu mój..

Posłuchaj synu, tato ci opowie, jak na Jackowie stawiał pierwsze kroki

Diversey-Milwaukee, pojedynki gangów, na murach graffiti w polonijnym slangu

dragi na ulicy, wiara naćpana, oto Ameryka jak namalowana.

Z rana w niedzielę do Boga polskiego, do świętego Jacka patrona naszego.

Smutne urodziny i samotne święta, długie rozmyślania tęsknota przeklęta,

Listy z domu pytania te same - wrócę czy zostanę...

Opublikowano

Właśnie dlatego nigdy nie byłem entuzjastą tej walki - wynik był ławy do przewidzenia...

Andrew miał swoje wspaniałe walki lata temu - po co mu był zebrać joby od chłystka :disgust:

Nie lepiej jakby Mariola się wzięła za robotę w kancelarii? A On jakiś ekspert czy coś...

Nie czarujmy się - Adamek jeszcze jest za cienki na Ruskich :gwizdanie:

Opublikowano

Wiedziałem ,że tak będzie od pierwszej rundy.

Jędruś zawinął 300 kafli i jest gitara :decayed:

Góral pokazał klasa..i wierze , że to dopiero początek :good:

Opublikowano

to co teraz ogladamy :polew:

Opublikowano

to co teraz ogladamy :polew:

teraz idziemy tymon spać

Opublikowano
  • Autor

w programie polsatu jest o 3.00 '' Zmiana czasu letniego na zimowy (z godziny 3.00 na 2.00) " ogladamy :polew:

Opublikowano

to co teraz ogladamy :polew:

http://www.pornhub.com/ :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja cały czas uważam, ze Waga Ciężka, to pomyłka ze strony Adamka.

Nie mogę sobie go wyobrazić np z Walujewem :naughty:

Ani dzisiaj, ani za 10 lat

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.