Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gołota vs Adamek - Kto wygra ?

Kto wygra pojedynek ??

  1. 1. Kto wygra pojedynek ??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ale 200 tys $ w kieszeni.

A ja słyszałem że obaj po 300 tys $ mają dostać

Opublikowano

No ale 200 tys $ w kieszeni.

A ja słyszałem że obaj po 300 tys $ mają dostać

Dokładnie, po 300 kafli $

Opublikowano

No ale 200 tys $ w kieszeni.

A ja słyszałem że obaj po 300 tys $ mają dostać

tak mieli zapisane w kontrakcie że po 300 tys $

a Adamek dodatkowo że ma go nie nokautować w I rundzie :decayed:

Opublikowano

walka zakonczona bardzo szybko golota juz sie spalil nawet wyslowic sie nie umie ,po walce nawet nie moglem zrozumiec co on tam belkotal....przytulili obaj sporo kaski i tyle,golota pomyslal po co mam dac odijac ryja przez 12 rund i tak przegrac,zejde w 4-5 rundzie za te same pieniadze i z prostym nosem jeszcze......najgorzej mnie wkurzalo jak przez pierwsze dwie rundy andrzej pajacowal-usmieszki ,opuszczanie gardy itp.zrobil z siebie pajaca i tyle.....adamek do wagi ciezkiej musi wlozyc jeszcze sporo pracy,ale chce walczyc i miejmy nadzieje ze nie bedzie sie tak sprzedawal jak golota

Opublikowano

No lał go Adamek niesamowicie, ale Gołocie nawet głowa nie odskakiwała, ale jak dostał od niego cepa to góral, aż się na nogach ugiął. Myślałem, że Andrju więcej wytrzyma i jak go trafi dobrze to będzie po ptokach. Sędzia niepotrzebnie przerwał, bo czekałem na przebudzenie Gołoty :decayed: no ale nokaut w 5 rundzie to niezła kaska za kulisami.

Czekam na kolejna walke Gołoty :kox:

Gratki dla Adamka za wiare na przyszlość

Opublikowano

Wydawało by się..jak Gołota czekał aby mu tylko znaczącego gonga pierdolnąc :decayed:

Ale porównując masę dwóch panów to :shocked: , ale Adamek sprawniejszy..Gołota zachowywał się jak worek z trotem j**nięty na sam środek ringu :decayed:

Opublikowano

jaka to byla piosenka po walkach poprzedzajacych walke wieczoru ? :mysli:[br]

wie ktos moze ?

Opublikowano
  • Autor

Piosenka byla podana juz z 3 razy ... :gwizdanie: Temat juz chyba mozna zamknac, nie ma sie co ekscytowac :kox:

Opublikowano

Wtedy były reklamy :decayed:

Opublikowano

Wydawało by się..jak Gołota czekał aby mu tylko znaczącego gonga pierdolnąc :decayed:

Ale porównując masę dwóch panów to :shocked: , ale Adamek sprawniejszy..Gołota zachowywał się jak worek z trotem j**nięty na sam środek ringu :decayed:

:good:

Opublikowano

do zamknięcia

Opublikowano

"ja nikogo sie nie boje" chyba ze trzy razy dziennikaz zadał mu pytanie czy jesli teraz padłaby propozycja walki z Kliczka czy by ja przyjął za kazdym razem nie odpowiedział wprost tak albo nie tylko ja nikogo sie nie boje jestem szybki..... :polew: :polew: :polew:

pajac

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.