Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Goodyear UG7+ vs Goodride SW602


mosquitosound

Rekomendowane odpowiedzi

UG7+ wygrywa wszelkie testy... wątpię by goodride im dorównywał

Dobre tak samo na bank niestety nie będą - jak napisał GRazny, UG wygrywają większość testów, a jeśli ich nie wygrywają, to są w ścisłej czołówce. Kupiłem je sobie od kolegi forumowego wojtusania w zeszłym roku i byłem mega zadowolony :good:

Gryzą śnieg i błoto idealnie - nie jeżdżę jak kapelusz, a nie narzekałem na zapalającą się kontrolkę ESP, więc śmiało mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że z tymi opnami będzie tak jak podróbkami wahaczy. Możesz je kupić dużo taniej, a jakość i trwałość pozostawiają wiele do życzenia. Nie oszczędzaj na oponach, przecież kupujesz bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Sam zaczynam jeździć trzeci sezon na UG 7 i jestem z nich barzdzo zadowolony. Ostatnio nawet UG 7+ zwyciężyła w teśćie Auto Świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem mału dylemat jakie kupić czy frigo 1 czy dwa czy Goodride w końcu się zdecydowałem. Przecież opon nie kupuje się tylko na jeden sezon i jeszcze jak ma się rodzinę to bezpieczeństwon jest najważniejsze i wczoraj zakupiłem Goodyear UG7 +. A do tych goodride co napisałeś to mój ojciec ma założone na Audi B3 i pare razy miałem okazje jeździć na nich w zimie i powiem ci że są dobre z zasp wychodzą bez problemu. ale ja na twoim miejscu bym troszkę dołożył i kupił coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...