Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Laptop 17 cali


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję laptopa o matrycy 17 calowej (17,0 ; 17,1 ; 17,3 również mogą być). Ma być wydajny, czyli karta grafiki ze stajni GeForce do tego 4 GB ramu, dysk powyżej 250 GB. Do 5 kg. Cenowo to powiedzmy że coś w okolicy 3000 zł ale może być więcej ( mnie również :) ).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z racji marki (Acer = awaryjnośc) odpada

Acer w otatnich dwóch latach zwiększył jakość niesamowicie. w rankingach bezawaryjnosci jest wyżej od Toshiby i Asusa. Dokladnie miesiac temu wyprzedzil Della w sprzedazy komputerow na swiecie i jest juz 2 za HP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z racji marki (Acer = awaryjnośc) odpada

Acer w otatnich dwóch latach zwiększył jakość niesamowicie. w rankingach bezawaryjnosci jest wyżej od Toshiby i Asusa. Dokladnie miesiac temu wyprzedzil Della w sprzedazy komputerow na swiecie i jest juz 2 za HP...

Nom..Moja byłe dziewcze miało Acera..po miesiącu się obsrał..później cały czas problemy..a na koniec matryca poszła w diabły :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym wziąć nowego Acera niż nową Toszibę bądź Asusa. Strasznie spadły te marki jeśli chodzi o jakość wykonania i bezawaryjność. Jeśli masz więcej gotówki to rozejrzyj się za czymś ze stajni HP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o Toshibie to mam tylko jedną uwagę jeden przycisk mi prawie odpadł :angry:

A Acer..to dla mnie kupa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fujitsu-Siemens Amilo Xi 2550 testowałem wiele laptopów i ten jest najlepszy. Fujitsu-Siemens AMILO Xi 2550 to pierwszy laptop wykorzystujący najnowszy rdzeń graficzny Radeon HD 2700 przeznaczony dla komputerów przenośnych. Układ ten jest zbliżony specyfikacjami do RV630, czyli dobrze znanego Radeona HD 2600 oferowanego na rynku komputerów stacjonarnych. Układ ten posiada 120 zunifikowanych jednostek cieniowania i komunikuje się z 256MB pamięci GDDR3 przy użyciu szyny 128bit. Według Fujitsu-Siemens wraz z procesorem Intel Core 2 Duo T7700 (2.4GHz) i 2GB pamięci RAM laptop ten jest w stanie osiągnąć do 4000 pkt w standardowym teście 3DMarka 06. Jest to typowy Desktop Replacement, który oferuje nam między innymi 17 calową matryce o rozdzielczości 1920x1200 pikseli, dwa dyski 250GB spięte w RAID czy napęd Blu-ray. Nie zabrakło oczywiście Bluetooth 2.0, WiFi 802.11n, Gigabitowej karty Ethernet, portu eSATA oraz HDMI. Za ta najdroższą konfiguracje przyjdzie nam zapłacić około 1800 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę wątek.

Szukam lapa:

* dobra matryca 15"-17" (jestem grafikiem)

* w miare szybki i wydajny dysk (czasami pracuje na wiekszych plikach, a photoshop tego wymaga)

* 4GB ramu

* WIN7 :kox:

Budzet - 2500-3000 brutto, generalnie im mniej tym lepiej :decayed:

Lap bedzie stal w domu, nie musi byc super lekki, czy poreczny, ale cenie sobie dobra jakosc. Nie jestem tez fanbojem zadnej z marek, choc do tej pory korzystalem tylko z Della :)

Ten przyklad endriuu jest calkiem ciekawy :)

http://allegro.pl/item784736577_acer_as7738g_t6600_4_ddr3_gf240gt_1g_ddr3_gry_raty.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa to najlepszy wybór w tej cenie. tu masz taniej nawet: http://allegro.pl/item825201784_gracz_acer_7738_t6600_4gdr3_gf240gt_1g_ddr3_gry.html

do odbioru na Racławickiej lub Żelaznej w wawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej, ale z linuxem :confused4: jak doloze zakup WIN7, to juz cena jest ponad 3k... propozycja bardzo interesujaca, tylko design tego notebooka mi nie pasi, on jest niebieski? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa tez czarne. w przypadku takich parametrow za taka cene design schodzi na dalszy plan.

a jesli juz o nim mowa - mi sie podoba. mialem go w rekach i wykonanie 1 klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję takie coś - swojego czasu sam za nim patrzyłem. Ten akurat jest w dobrej cenie i ode mnie z miasta - oglądałem, testowałem i złego słowa nie powiem. cena tez bardzo atrakcyjna:

http://allegro.pl/item821382818_acer_gateway_p_7805u_fx_p8400_17_9800_gts_1gb.html

Mała rakietka - nie wiem, czy w tej cenie dostanie coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ... nie łatwo w ogóle w sklepach taką sztukę upolować. Ale mimo wszystko to Acer a dokładniej firma która została kupiona przez Acera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, ze mam uraz do rozdzielczosci 1920x1200 na tak malym ekranie... mialem taka w poprzednim Dellu 15"4 :gwizdanie:

ale sztuka konkretna... cena troche wykracza poza moj budzet, bede myslal :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly - ale to jest 17" a nie 15,4", a to już jest nieco różnicy. Na 15" to rzeczywiście przegięcie.

ja mam u siebie 15,4" i 1680x1050 i to jest ok. tego dokładnie lapka testowałem i oglądałem sobie w sklepie i jest naprawdę super. Wydajność na Viscie 5,0 chyba była - maszynka naprawdę godna polecenia - tym bardziej za te pieniądze.

no no ... nie łatwo w ogóle w sklepach taką sztukę upolować. Ale mimo wszystko to Acer a dokładniej firma która została kupiona przez Acera.

I co z tego, że ACER?? Poczytaj, co napisał endriuu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę wątek.

Szukam lapa:

* dobra matryca 15"-17" (jestem grafikiem)

* w miare szybki i wydajny dysk (czasami pracuje na wiekszych plikach, a photoshop tego wymaga)

* 4GB ramu

* WIN7 :kox:

Budzet - 2500-3000 brutto, generalnie im mniej tym lepiej :decayed:

Lap bedzie stal w domu, nie musi byc super lekki, czy poreczny, ale cenie sobie dobra jakosc. Nie jestem tez fanbojem zadnej z marek, choc do tej pory korzystalem tylko z Della :)

Ten przyklad endriuu jest calkiem ciekawy :)

http://allegro.pl/item784736577_acer_as7738g_t6600_4_ddr3_gf240gt_1g_ddr3_gry_raty.html

Odpowiedz Mac Book Pro 15" tylko budrzet nie ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...