Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Classic 2.0 TDi z niemcownii


saintos

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od niecałego miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem B7 w Avancie... Jak mam gdzieś jechać to na jednej nodze podskakuje byleby się szybciej znaleźć za kierownica i ciężko mi z niej wysiadać.

Generalnie sora, że tak późno dodaje zdjęcia ale zarobionym trochę i nie było kiedy, ale do rzeczy...

Rok 2005, silnik blb, 148tys, kolor (katalogowo) kwarcowy szary-metalik ale dla mnie lekko wpada w 'niebieskość', w każdym bądź razie nie jest to szary-szary :)

tak na szybko (bo wszytskiego z wydruku VINa nie będę przepisywał) oprócz klamek, szyb, klimy 2x strefa i to co widać to 'onboard' jest:

- 16" classic alu

- skórzana kierownica multifunkcjna

- bixenon samopoziomujący (są niesamopoziomujące się?) (nie jeździłem wcześniej z xenonami więc OCZYWIŚCIE jestem zadowolony! )

- mała nawigacja DX , kolorowy FIS

- zestaw głośnomówiący + bluetooth (odkryłem po powrocie :> )

- szyby w elektryce 4x (to był warunek nie do obejścia przy zakupie)

- grzane lustra

- wsteczny parktronik

- airbag 8x ? (kier i pas przed sobą + siedzenia bok + kurtyny, tylne siedzenia bok, wiec chyba 8)

- światła dzienne

- grzane stołki front

- licht paket :)

- chrom na szybkach (też był prior przy kupnie)

- srebrne naklejane listewki na wejściu to je standard czy extras?

o czym myślę:

- na pewno na wiosnę jakieś nowe felunie, być może takie jak ma marek27 (przed zakupem oglądałem jego avanta) a może inne, na pewno nie 19" :) bo potrzebuje czasem wjechać na wyższy krawężnik czy wcisnąć się gdzieś w mieście, więc myślę o czymś podobnym do 235/55R17 ale to się muszę się rozglądnąc

- nad więcej kW (zapewne po kilku wizytach na spotach tak mnie nakręcicie, że nawet nie zakładam pominięcie moda softu :) + sam się nakręcę ), do ilu można takie 140KM bezpiecznie wyciągnąć, 170KM? compsport czy w inne miejsce się z tym udać?

- bardzo chciałem roletki w tylnich szybach więc może będą ciemne szkła

- podłokietnika brak i to też chciałbym ale na razie jeżdżę bez i żyję

liczyłem na fotele sport + rns-e ale w sumie te klasyczne są bardzo fajne a mała navi wystarczy (na razie), jak zapragnę TV to już nie będzie odwrotu :)

generalnie na jestem mega zadowolony więc na razie nie mam presji na szybkie zmiany, myślę że będę dawkował sobie stopniowo dla zdrowia psychicznego i portfelowego :)

ahh prawie o zdjęciach bym zapomniał, sora za jakość ale wykonane na szybko jakimś badziewiem, niedługo dorzucę konkretniejsze...

P9301300.JPG

P9301315.JPG

P9301325.JPG

P9301327.JPG

P9301358.JPG

bajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak przedni w jakimś innym kolorze

No właśnie coś z odcieniem chyba nie tak :mysli:

Nie, nie bita :) zderzak był 'odświeżony' bo jak przyjechaliśmy z sławnym "Panem Robertem" po nią to był przerysowany no i czekaliśmy 5h zanim wróci z aso :( a jak był ściągnięty to baaardzo dokładnie sobie pooglądaliśmy i wsio OK.

Także na żywo nie widać różnicy a jedynie pod pewnym kątem na zdjęciach. Lakier po prostu jest nowszy niż na masce i stąd różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluję zakupu i oby Ci sie dobrze jeździło... :good:

Co do modów t dobre plany: inny - większy felunek, ściema szybek, jakaś większa stajnia... :good: A później to się jeszcze zobaczy. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluję zakupu i oby Ci sie dobrze jeździło... :good:

Co do modów t dobre plany: inny - większy felunek, ściema szybek, jakaś większa stajnia... :good: A później to się jeszcze zobaczy. :naughty:

senkju senkju, ja się cieszę nawet jak się kładę spać bo przecież rano będę znowu jechał :)

felunek to obowiązek do takiego auta a motur.... jak się przejechałem s1emianowozem to odpowiedź na jedno za***iste ale to za***iście ważne pytanie brzmi TAK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak przedni w jakimś innym kolorze

No właśnie coś z odcieniem chyba nie tak :mysli:

Maska chyba też ma inny odcień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska ma normalny odcien... zauwazcie, ze zderzak w konfrontacji z maska ma dobry kolor, a przy blotniku juz zly... przerabialem dokladnie ten sam problem u siebie. Poprostu lakier nie zostal dostatecznie dobrze dobrany... a bajki lakiernika, ze "lepiej sie nie da", mozna wsadzic miedzy ksiazki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...