Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Tylne głosniki nie grają


Tomasz 12

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiazał kolega problem, bo i u mnie tył niechce grać :disgust: a mam połączony przez ten adapter z alegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem źle podpiety kabelek(niebieski pojedyńczy) i przez to nie było puszczonego zasilania do wzmaka, kolega Chudy dopatrzył sie błędu :notworthy:

Kabelek podłaczył pod niebiesko-biały pojedyńczy kabelek wychodzący z kostki od radia do kabelka z adapteru

jeszcze musze uporać sie z wzmacniaczem antenowym(zlutować kabelki) bo narazie słabo odbiera :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 ten wzmacniaczyk co masz za radiem wywal go i wstaw tylko taka przejściówkę --------> http://allegro.pl/item793678230_redukcja_przejsciowka_anteny_samochodowej_dluga.html]

ewentualnie cos takiego ---> http://allegro.pl/item788407533_przejscie_anteny_samochodowej_metal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski kabelek to zasilanie tylnego wzmacniacza. Ja mam go podpietego do niebiesko-białego kabelka z kostki dołączonej z radiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochani forumowicze,

Przepraszam ze znowu poruszam ten temat ale moze ktos moglby mi pomoc. Po podlaczeniu radia Xtrons problem z glosnikami z tylu caly czas jak wlacze radio jest delikatny szum z tych malych glosnikow tylnich... tak jak by bylo jakies zwarcie , prosze o pomoc jak to dobrze podlaczyc nie mam kostki wiec moze ''na krotko'' i tasma zaizolowac .

Zalaczam foto jak to u mnie wyglada

opis na radiu :

DSC05051.jpg

kable (ponumerowalem)

gl2.jpg

i to chyba kable od glosnikow tyl :

gl3.jpg

[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 17:51_________________________________________________Czyli nikt nie wiem dlaczego te male glosniki szumia? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...