Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum


zbychzz

Rekomendowane odpowiedzi

a kto to moze potwierdzic ze przez ten czas ktos po zakupie nie kombinowal nic przy niej co a teraz sie okazuje ze najlepiej sprzedc i kupic brd to najlepiej zwrocic nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie skoro byla z raichu hmm to turbina moze byc uzywana tylko teraz powiedzicie mi czy w raichu regenerują turbiny ?

kolego co zostales podobno pokrzywdzony jak ona wygladała po jezeli piotrek jedzis pare kilolmetów to turbina powinna wygladac jak nowa masz jakies foty ? czy wsadzales jją w końcu ?

p.s nie powinnismy obrazac zadnego z chlopakó bo to jest jak blucie sobie w twrza a oszust to juz troche za duzo napisane nie podoba mi sie podejscie do sprawy tej

Sory, że tak późno, ale dopiero teraz przeczytałem.

Dzo-Dzo, proponuję dokładne przeczytanie całego wątku od początku i dopiero ewentualne wtrącanie się w dyskusję. W tym momencie wykazałeś się totalnym brakiem wiedzy w temacie, próbując bronić kolegę (nie wiem czy mu pomagasz w ten sposóB).

W życiu nie wywinąłbym takiego wałka nikomu (przynajmniej świadomie). Żałosne to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i tak ale chlopak nie zasluzyl zeby go nazwać oszustem skoro kolega zalorzyl ten temat to sie nie dogadal z piotrkiem i nie dogada widze to tylko pogarsza sytuacjie ( takie dolewanie oliwy do ognia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i tak ale chlopak nie zasluzyl zeby go nazwać oszustem skoro kolega zalorzyl ten temat to sie nie dogadal z piotrkiem i nie dogada widze to tylko pogarsza sytuacjie ( takie dolewanie oliwy do ognia )

Popieram w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie skoro byla z raichu hmm to turbina moze byc uzywana tylko teraz powiedzicie mi czy w raichu regenerują turbiny ?

kolego co zostales podobno pokrzywdzony jak ona wygladała po jezeli piotrek jedzis pare kilolmetów to turbina powinna wygladac jak nowa masz jakies foty ? czy wsadzales jją w końcu ?

p.s nie powinnismy obrazac zadnego z chlopakó bo to jest jak blucie sobie w twrza a oszust to juz troche za duzo napisane nie podoba mi sie podejscie do sprawy tej

Sory, że tak późno, ale dopiero teraz przeczytałem.

A co to zmienia ?

Po co ciągnąć ten temat.. Nikt już chyba tutaj nic ciekawego nie wniesie.

Jak się obaj nie dogadają to tylko świadczy o jednym. Co w tym temacie jest jeszcze do powiedzenia ?

_________________________________________________

[quote name=Sebek (-_-) ]

tak jak poprzednicy pisali jakby było wszystko ok z turbo to by bez problemu zwrócił pieniądze, a może jak pojechał na program to się dowiedział że nic nie jest wart i nie chce już jej

No i po co powtarzasz to co juz inni napisali ? :mysli:

... I po co ja się tutaj strzępię :dontknow:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... I po co ja się tutaj strzępię :dontknow:

bo sie boisz ,że Ci ktoś odbierze tytuł "największego spamera forum" :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... I po co ja się tutaj strzępię :dontknow:

bo sie boisz ,że Ci ktoś odbierze tytuł "największego spamera forum" :good:

Nie grozi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i tak ale chlopak nie zasluzyl zeby go nazwać oszustem skoro kolega zalorzyl ten temat to sie nie dogadal z piotrkiem i nie dogada widze to tylko pogarsza sytuacjie ( takie dolewanie oliwy do ognia )

A powiedz jak się miał dogadać? Przecież próbował.

Zresztą co tu się dogadywać. Piotrek wywinął mu ładny numer a teraz umywa ręce. Wcisnął kit i nie przyjmuje zwrotu. Tak się nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat do zamkniecia. Wal jak nic oczym tu wogole dyskutowac "a moze wiedzial a moze nie wiedzial ... a moze sral ...a moze lal "

Przeciez po przeczytaniu maili smiedzi walem na odleglosc i nie trzeba glupich usprawiedliwien (Dzo-Dzo :wallbash: :wallbash: ). Ja rozumiem kolege Zbyszka i podziwiam jego cierpliwosc w pisaniu maili do typa ktory ma go w d*pie i mu sie telefon rozpadl ... w XXI wieku nie ma telefonu ... Skypa tez nie ? Rozmieszaja mnie takie wytlumaczenia.

Tunuje auto nie wie jak wyglada regenerowana turbina... ale zapewnia ze jest nieregenerowana --- booooooooooom :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: .

Nie ma co w gownie rzezbic. Gosc przygral i tyle.

Honor nakazuje przyjecie turbiny oddanie pieniedzy , napisanie pozadnej prawdziwej aukcji i sprzedanie sobie we wlasnym zakresie... pomysl Dzo-Dzo jako by Zbyszek mial to sprzedawac w celu zalagodzenia sprawy mnie rozbawil ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbych - określ czas, przez który będziesz czekać na honorowe załatwienie sprawy,

jak Pan sprzedający będzie dalej unikał odpowiedzialności, to otworzy na tym forum niechlubną galerię " U tych Panów nie kupujemy" !!!

no cóż - Piotrek98igo miał chyba dość czasu choć nie za bardzo mu wychodziło co do załatwienia sprawy. Po ukazanie się tej całej historii na naszym forum okazało się, że znów się odezwał, choć przez jego wypowiedzi nasuwa się jednoznaczna opinia o nim samym.

Możliwe choć małoprawdopodobne, że będzie chciał naprawić sprawę. Tak więc jak sugerujesz Mareczku, będę czekać do czwartku (05.11.2009) na jakikolwiek odzew od Piotrek98igo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak w tamtym roku szukałem turbawki do siebie to za regenerowana min 1500 krzyczeli(www.turbo-tec.eu , http://www.regmot.pl , http://www.reampoland.pl) wiec ja nie rozumiem jak mozna mysleć ze za 1200 można kupić nówke niesmiganą ,wystarczy nawet na forum poczytać co ludzie pisali na temat "nówek" za 1200zł

To znaczy tylko, że kiepsko szukałeś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tylko, że kiepsko szukałeś :wink4:

:tongue4: warunkiem była sprawdzona opinia i pewna gwarancja :good: bo równie dobrze mogłem kupić za mniejsze pieniądze z niepewnego źródła, a szukać dosć długo szukałem nawet na forum i jakos tych pewniaków nikt nie pisał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tylko, że kiepsko szukałeś :wink4:

:tongue4: warunkiem była sprawdzona opinia i pewna gwarancja :good: bo równie dobrze mogłem kupić za mniejsze pieniądze z niepewnego źródła, a szukać dosć długo szukałem nawet na forum i jakos tych pewniaków nikt nie pisał :wink4:

Kiedyś Ci chyba mówiłem, że ja brałem od pacjentów z Siedlec z gwarą :wink4::kox:

I ja dałem..kurde jakieś śmieszne pieniądze dałem.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tylko, że kiepsko szukałeś :wink4:

:tongue4: warunkiem była sprawdzona opinia i pewna gwarancja :good: bo równie dobrze mogłem kupić za mniejsze pieniądze z niepewnego źródła, a szukać dosć długo szukałem nawet na forum i jakos tych pewniaków nikt nie pisał :wink4:

Kiedyś Ci chyba mówiłem, że ja brałem od pacjentów z Siedlec z gwarą :wink4::kox:

I ja dałem..kurde jakieś śmieszne pieniądze dałem.. :cool1:

Pamietam pamietam, tylko wtedy nie miałem hajsu i troche sie zeszło jak uzbierałem :tongue4:

sorki za oT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta romowa się jeszcze toczy?? Chyba czas zakończyć, bo zaczynacie się powtarzać.

chyba nie mówisz o ostatnich postach to było małe oT w temacie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...