Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felgi od R8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. mam takie pytanko i moze ktos zna na nie odpowiedz. Znalazłem na allegro bardzo ladne felgi od R8, tyle ze rozmiar mnie przeraza (18') :/ sa takie felgi tyle ze mniejszy rozmiar? spotkal sie ktos z takimi?:) mam ładne felgi, ale tez 18' ale chce sie tego pozbyc bo nie nadaja sie bardzo na nasze drogi:P

Opublikowano

To wrzuć linka.

Opublikowano

Wzór od R8 wygląda dobrze w dużym rozmiarze... W 17'' szukałbym czegoś innego.

Opublikowano

Najlepiej jakbyś zadzwonił,zapytał o rozmiar ET itd...

W 17'' też ładnie się prezentują.

Opublikowano

Znalazłem na allegro bardzo ladne felgi od R8, tyle ze rozmiar mnie przeraza (18')

To nie sa felgi od R8 tylko felgi na wzor R8. Czyli jakosc pod znakiem zapytania.

Opublikowano
To nie sa felgi od R8 tylko felgi na wzor R8. Czyli jakosc pod znakiem zapytania.

Dokładnie :good: myślę że za taką kasę można trafić jakieś ori używki lub markowe felgi

Opublikowano
  • Autor

znalazłem podobne 16' ET42. do a4 jakie ET najlepiej pasuje? nie bardzo sie w tym orientuje..

Opublikowano
  • Autor

hehe:) wiem wlasnie je znalazłem :naughty: wiem również ze nim wieksze felgi tym ladniejsze, no ale mam aktualnie 18'' i szczerze mowiac mam juz ich dosc :kwasny: dobrze sie trzymaja drogi i ladnie wygladaja....ale to raczej nie na nasze drogi :thumbdown: [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 00:23_________________________________________________a jeszcze mam takie jedno pytanko... jak mam teraz felgi 18' (225x40xR18) to na felgi 17' jaka moge opone zalozyc (chodzi mi o maksymalna grubosc)? dodam ze te 18 miescily mi sie tak na styk.... :kox:

Opublikowano

235/45R17 wchodzi bez problemu

Opublikowano

235/45R17 wchodzi bez problemu

Tylko na standardowym zawieszeniu, dużo też zależy od ET felgi.

Nie powinieneś stosować tego profilu w B5. Jeżeli 235 to z 40 a nie 45.

Opublikowano
  • Autor

ja to szukam ładnych felg z gruba opona....(przynajmniej 55) moim zdaniem niski profil nie nadaje sie na nasze "autostrady" :kox:

Opublikowano

Między 18" a 17" praktycznie nie odczujesz różnicy. Jeżeli chcesz zrobić downgrade z którego będziesz zadowolony to pomyśl jednak o 16".

Opublikowano

Profil 55 to tylko przy 16''.

Przy 17'' możesz założyć 205/50, wtedy opona będzie nieco bardziej miękka.

Tylko na standardowym zawieszeniu, dużo też zależy od ET felgi.

Nie powinieneś stosować tego profilu w B5. Jeżeli 235 to z 40 a nie 45.

Dlaczego nie powinienem stosować tego profilu w B5? Przejeździłem na nim 2 sezony i nie mam powodów do narzekań.
Opublikowano

Tylko na standardowym zawieszeniu, dużo też zależy od ET felgi.

Nie powinieneś stosować tego profilu w B5. Jeżeli 235 to z 40 a nie 45.

Dlaczego nie powinienem stosować tego profilu w B5? Przejeździłem na nim 2 sezony i nie mam powodów do narzekań.

Kolega chyba pomylił profile 17" z 18" stąd taka odpowiedź :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja jezdzilem na 40 i jezdzilo sie koszmarnie... kazdy dolek czuc :kwasny: juz nie wspominajac co sie dzieje z felga przy wiechaniu z duza predkoscia w jakas wyrwe w asfalcie :confused4:

Opublikowano

albo lans albo komfort

mi się wydaje że za dobrze to nie wygląda ta felga na B5...

jak już tego typu wzór to RS4

a te felgi to naprawde chińszczyzna :thumbdown:

Opublikowano

Profil 55 to tylko przy 16''.

Przy 17'' możesz założyć 205/50, wtedy opona będzie nieco bardziej miękka.

Tylko na standardowym zawieszeniu, dużo też zależy od ET felgi.

Nie powinieneś stosować tego profilu w B5. Jeżeli 235 to z 40 a nie 45.

Dlaczego nie powinienem stosować tego profilu w B5? Przejeździłem na nim 2 sezony i nie mam powodów do narzekań.

u mnie 235/45 ocierała (przy zawieszeniu -35mm)

Opublikowano

chcesz kolego komfortu - kup 16" i 205/55, ewentualnie 17" 205/50

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.