Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] ~~ MOJA A4 - GRANAT METALIK - CHROM ~~

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz granatowe wnętrze? jeśli tak to strasznie mi się ono podoba...

P.S. też bym uciekał z lewego pasa bo nie wiem czy po takiej robocie z grillem nie zabierałeś się sam za samodzielną modyfikacje hamulców :tongue4: :>

Opublikowano

łooo ale efekt ... :decayed:

jak dla mnie brakuje lekkiego uzupelnienia chromem ?

mysle ze ykk i raggaman sie zgodzi iz brakuje tu listew drzwiowych chromowanych ( tzn chromu nad listwa ) wtedy by dopelnilo to calosci...

no i na klapie delikatna listewka

Chromu nigdy nie za wiele :naughty: :naughty: :decayed:

Czy mi się wydaje czy wokół radia zagościły..

Chromowe listwy ? :kox: :kox:

Normalnie SZAU..Grill może i by uszedł jakby auto nie było totalną serią :wink4:

Ramki wokół szyb tzw. chromy masz ori czy kurpiowskie wycinanki z listwy 3M ? :tongue4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

ramka pod radiem musiałem dac bo kupilem oryginalne ale bylo troche zniszczone i wsadzilem tam listwe zeby troche to niedociagniecie zaslepic, ramki wokol szyb sa nieoryginalne co mnie bardzo wkur.. jak przyciemnie szyby wtedy je zdjeme, a co do chromu wszedzie tam gdzie wymieniliscie, to Panowie prosze bez przesady :)

co moze jeszcze klamki chromowe i moje audi zaliczymy to tuningu typu wieś??

tak wnetrzej jest granatowe i bardzo mi sie nie podoba :) kupilem ze wzgledu nie na wnetrze ale na ori przebieg i ogolnie calosc bezwypadek. chetnie sie zamienie na normalne czyli czarne, heheh :):):

Opublikowano

Na Twoim miejscu usunął bym wszelkiego typu doklejane chromy i zrobił black line :wink4::kox:

d*py będą się pchały wydechem :D;)

Opublikowano
  • Autor
Na Twoim miejscu usunął bym wszelkiego typu doklejane chromy i zrobił black line wink4 kox

Chrom mi siępodoba a zmienie kiedy mi sie znudzi... :)

d*py będą się pchały wydechem grin wink

a "dupe" już mam, heheh :)

Opublikowano

a "dupe" już mam, heheh :)

Zawsze można miec dwie :decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

witam!

Dawno nic nie pisałem, wrzucam więc aktualną fotkę już na felgach 17" firmy MAM i oponach BRIDGESTONE POTENZA :)

W przyszłym tygodniu gleba, sprężyny kupione (H&R).

Powoli zaczynam spełniać swoje marzenia :) w końcu mam trochę czasu na to...

Pozdrawiam

audiq.jpg

Opublikowano

Grill wyszedł bardzo ciekawie.. Całość wygląda bardzo ładnie :good:

Opublikowano
Autko fajne a grill wyszedł prawie jak S4 a prawie to robi wielką różnice. hi

tu nie chodziło o kopiowanie ale o oryginalność... :)

Także strzeżcie się... i z lewego mi uciekać, hehe :)

luzik lewa strona twoja :decayed: prawa cie wyprzedzimy :tongue4: autko :good:

Opublikowano
  • Autor

a tak z innej troszkę beczki, jakie dystanse proponujecie zeby było ładniej?:):mysli:

Opublikowano

a tak z innej troszkę beczki, jakie dystanse proponujecie zeby było ładniej?:):mysli:

zalezy od szerokości felgi ale tak 15mm bym proponował

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.