Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANA] 2000 r. SANTORINBLAU PERLEFFEKT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początku 2008 roku "zachorowałem" na audi a4 po 2 lifcie. Postanowiłem więc je kupić. Autko przywiezione z Niemiec w czerwcu 2008 roku, dosyć długo szukane przez znajomego mechanika, który mieszka tam na stałe. Z rąk prywatnych nie od handlarzy :)

Silnik no cóż 1,6 100 KM. :gwizdanie:

Wyposażenie:

Climatronik

2 x elektryczne szyby (domykane z pilota)

Centralny zamek

Wspomaganie kierownicy

El. i podgrzewane lusterka

4 x poduchy

ABS

Alufelgi 16 cali 205/55 - Audi

Radio Concert I Plus + 6 głośników

Zawieszenie 1BE (dziś to odkryłem)

i to co w każdym Audi a4 :kox:

Jak dotąd wymieniłem:

-2 wahacze

-rozrząd

-płyny, filtry itp.

-tarcze przód i tył

-klocki przód i tył

-łożyska tył

W planach:

-przyciemnić szyby

-ładna 18" felga najlepiej z RS4

-podłokietnik przód

-xenon

-fotele kubełkowe przód

-końcówka tłumika

-duże prawe lusterko

FOTKI

ddf6dec37d51db5dmed.jpg9f3a6c5131666e07med.jpgbc4578447041f32cmed.jpgf79303e0838c6d60med.jpg369484bf074e95c6med.jpg8f57697eeba9c086med.jpg1e0f4fb7e981a154med.jpge9f931b21c4f8c66med.jpg2bdf1e723141c5cbmed.jpg1ef6b0eb824d7628med.jpgbbf41cbe749587a4med.jpgc55912a8de9ab8f6med.jpga0139ab5a507eeddmed.jpg

Opublikowano

Kolorek jak moj i plany na przyszlosc obiecujace. Do listy modow dodalbym nizszy zawias, zwlaszcza ze planujesz felgi 18''. Na prawde ladna furka :good:

Opublikowano

Piękny kolor :good:

Chętnie zobaczył bym środek jeszcze.

Opublikowano
  • Autor

środek standard, jutro strzele fotki :)

dzięki za miłe opinie :hi:

Opublikowano

Milicyjny granat :decayed:

Ładne auto :good:

Opublikowano

swietny kolor :good:

nie to co silnik :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
nie to co silnik gwizdanie
ktoś kiedyś powiedział, że nie można mieć wszystkiego :gwizdanie: czy coś...
Opublikowano
nie to co silnik gwizdanie
ktoś kiedyś powiedział, że nie można mieć wszystkiego :gwizdanie: czy coś...

potwierdzam bo w moim wypadku tez tak jest :gwizdanie:

Opublikowano

gdyby miało 1.9tdi powiedziałbym że jest lepsze od mojego... a tak jest tylko ładne :decayed: :decayed:

dobry kierunek modów :good: pochwal się jeszcze wnętrzem

Opublikowano

Bardzo ładny kolor :naughty:. Ciekawe wyposażenie. Widać, że zadbana :wink4:. Nawet przy moich 125KM przy ruszaniu czuć tą mase. Bo Audi wcale nie jest lekkim samochodem. A 1.6 do takiego samochodu to za mało. Mój poprzedni samochód dopiero zapierdzielał :evil:, ale przy tym dużo palił...

Opublikowano

no 1.6 w benzynce to mało na a4.. ale cóż, jak juz pisali koledzy wszystkeigo nie moza miec. fajne masz te 16stki jakie masz tam opony i w jakim stanie :> nie chcesz sie zamienic? ja mam 17stke BBS audi oryginał z dunlopami 225/45 2 sztuki 5-6mm 2 sztuki 3-4mm 2007rok a chce zrobic zamiane z dopłata jakby ktos miał lipe opony własnie na takie fele jak ty masz bo choruje na nie od dawna :tongue4:

Opublikowano

Milicyjny granat :decayed:

furka konkretna a kolorek zaje@#$y :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
jakie masz tam opony i w jakim stanie

205/55R16 BRIDGESTONE TURANZA ER300 ok 4mm bieżnika więc za niedługo trzeba pomyśleć o nowych. :gwizdanie: felgi narazie nie na sprzedaż ale w przyszłości... zobaczmy :hi:[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 19:39_________________________________________________dziś zauważyłem na nalepce w bagażniku symbol 1BE czy to oznacza że mam sportowe zawieszenie?

Opublikowano

tak :good:

Opublikowano
  • Autor

o rzesz kurcze szok :) a właśnei się kiedyś zastanawiałem z kumplem czemu moja trochę niżej stoi :decayed: o ile jest to zawieszenie niższe od standardowego ?

Opublikowano

-20 :wink4: i trochę sztywniejsze podobno

Opublikowano

Moja poprzednia A4 miała standardowe, a obecna A4 ma 1BE i czuć, że autko jest sztywniejsze, twardsze i "fajniej" wchodzi w zakręty...

Co do auta kolegi, to fajne i wygląda na zadbane auto, co do silnika, to już zostało napisane.... wszystkiego nie można mieć :)

pzdr!

Opublikowano

Ładniusia - za***isty kolor :kox:

Opublikowano

fajny i kolorek super grtulejszon i powodzenia w modach :decayed:

Opublikowano

taki kolorek mi sie marzył właśnie no ale cóż nie można mieć wszystkiego :no: :> daj jeszcze zdjęcia środka szerokości :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.