Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na razie tylko 1 fotka

Opublikowano

Koofa.. mówiłem że nowe auto :slina:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba przyznać ;)

Opublikowano

Malowałeś całe auto całe calusie :co: powiedz ile Cię to wyniosło jak można wiedzieć bo ja mam tyle poprawek że może bardziej by się opłaciło całe maznąć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Całe calusie ;) Również miałem mnóstwo do poprawienia: z maski i klapy schodził klar, tylni zderzak delikatnie wgnieciony, ktoś mi przetarł sowicie nadkole, mnóstwo głębszych rys, zadrapań, odprysków na całym aucie. Cena promocyjna, poszło na PW.

Opublikowano
:good:
Opublikowano

heh smieszne od dziadka 75 lat ale po chipe hahaha ja mam 260 tys i nie mam nigdzie przetartych foteli wiec nie opowiadaj ze to tradycja

plany na plus auto ma dosc fajny kolor

Opublikowano

Całe calusie ;) Również miałem mnóstwo do poprawienia: z maski i klapy schodził klar, tylni zderzak delikatnie wgnieciony, ktoś mi przetarł sowicie nadkole, mnóstwo głębszych rys, zadrapań, odprysków na całym aucie. Cena promocyjna, poszło na PW.

możesz mi też na pw wysłać ceny?

Opublikowano

Darek - wygląda teraz jak zupełnie inne auto! może teraz polifty na tył? :kox:

Opublikowano
  • Autor

heh smieszne od dziadka 75 lat ale po chipe hahaha ja mam 260 tys i nie mam nigdzie przetartych foteli wiec nie opowiadaj ze to tradycja

plany na plus auto ma dosc fajny kolor

Zrozum Niemca ;) A fotele... Bardzo często zdarza mi się widzieć A4 z przetartymi boczkami, nie tylko moja opinia. Dobrze, że ci się nie przecierają ;)

Opublikowano

Od razu widać, że lakiernik z porządnej ekipy lakierował. Cacy wyszło.

Opublikowano

Uuuuuaaaa ale cacko... zajebioza

Opublikowano

na Panowie to byla proba mozliwosci moich lakiernikow :evil:

Manny gratki :tongue4:

Opublikowano

no to teraz najważniejsze... gdzie wyszła niedoróbka :decayed::mysli: ??

Opublikowano

aju co to jest niedorobka?? moi ludzie nie znaja takiego pojecia!! :evil:

Opublikowano
aju co to jest niedorobka?? moi ludzie nie znaja takiego pojecia!!

zawsze gdzieś wyjdzie gorzej niż by mogło przy malowaniu całego auta.... :decayed:

w fabryce się to zdarza maszyną nawet :wink4:

Dobra skoro nie chcecie powiedzieć to nie :cool1:

Najważniejsze że jest bardzo fajnie, auto jak nowe

Opublikowano

aju to auto bylo malowane cale...chyba nie doczytales :evil:

Opublikowano

ładna... m ialem chyba okazje looknac na nia na spocie prawda?

Opublikowano
aju co to jest niedorobka?? moi ludzie nie znaja takiego pojecia!!

zawsze gdzieś wyjdzie gorzej niż by mogło przy malowaniu całego auta.... :decayed:

w fabryce się to zdarza maszyną nawet :wink4:

Dobra skoro nie chcecie powiedzieć to nie :cool1:

Najważniejsze że jest bardzo fajnie, auto jak nowe

Aju! Zgadza się. Nawet w fabryce maszynom zdarzają się błędy.

Lakiernikom również. Ale wyższość człowieka nad maszynom jest ta, że człowiek (tu czytaj lakiernik), może zawsze poprawić swoje niedoróbki w taki sposób, aby efekt końcowy, powalał nawet sceptyków.

aju to auto bylo malowane cale...chyba nie doczytales :evil:

Arturo. Wiesz dobrze jakie masz perełki lakiernictwa w swojej brygadzie :naughty: Nie przekonuj więcej nikogo do naszej fachowości. W końcu to nasza ekipa kuj-pom będzie miała najładniejsze lakierki na niuniach :>

Opublikowano
Arturo. Wiesz dobrze jakie masz perełki lakiernictwa w swojej brygadzie. Nie przekonuj więcej nikogo do naszej fachowości. W końcu to nasza ekipa kuj-pom będzie miała najładniejsze lakierki na niuniach :>

Ale się dumnie zrobiło :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.