Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Manny gratuluje, ze się udało :notworthy: Musimy na spocie obadać jak to gra :mysli:

PS. Reniu a Ty co w zawieszeniu zmieniasz???

Opublikowano

Komplet wahaczy, całość Lemfordera. Napisałem u mnie w wątku. Sorki Manny za OT.

Opublikowano

A jak ze spalaniem?

Opublikowano
  • Autor

No Manny gratuluje, ze się udało :notworthy: Musimy na spocie obadać jak to gra :mysli:

PS. Reniu a Ty co w zawieszeniu zmieniasz???

dzięki kolego, ładne auto :) a mody oczywiście na duuży plus! :good:

Jeszcze długa droga przede mną :gwizdanie:

...ale ładnie Ci z modami idzie :good:

Wciąż zbieram się, by nawiedzić Cię w garage ale czasu wciąż brak :wallbash:

Spoko spoko, garaż jeszcze trochę postoi ;P Nawet ostatnio trochę tam ogarnąłem. Ja do końca tygodnia zawalony jestem - System Eliminacji Studentów Już Aktywny. Ale od soboty możesz wpadać o każdej porze dnia i nocy :P

ale od soboty po godzinie 9 :decayed: swoją drogą co za kur*a debil na studiach stacjonarnych robi egzamin w soboty?! :wallbash: a autko bardzo ładne, obadamy i posłuchamy BOSE na żywo :naughty:

Gra bardzo przyjemnie, może bez rewelacji, ale zdecydowanie lepiej niż NOKIA. Przede wszystkim zakres jest większy, w NOKII od połowy zaczynało się charczenie, w BOSE tego nie ma. Druga sprawa to bas jest wyraźniejszy. Generalnie jak dla mnie zmiana na plus. Tymbardziej, że po sprzedaży NOKII za BOSE wyszło mnie 100zł :evil: Roboty trochę było ale ja lubię w aucie pogrzebać :ad:

Komplet wahaczy, całość Lemfordera. Napisałem u mnie w wątku. Sorki Manny za OT.

Spoko ;P

A jak ze spalaniem?

W mieście koło 7,5 litra/100km. W trasie poniżej 6l przy normalnej jeździe, a mocniej wciskając gaz 7 spali...

---------------------------------------------------------------------

Które??

1.

koncowkatlumikanakladk1.jpg

2.

koncowkatlumikanakladk1.jpg

Opublikowano

brałbym 2 :good:

Opublikowano
  • Autor

No to póki co głosów po równo :gwizdanie:

Opublikowano

2 choć nie jestem fanem prostych końcówek w gnojowozach. Najbardziej widza mi się grubsze rurki bodajże z A6.

Opublikowano

Manny podjedz tak gdzie pozbywałes się kata...Rafał tez ma "dizla" i ma piekne proste koncowki ulterka...zrob tak jak on ma a bedzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Widziałem u niego ;)

Opublikowano

odnośnie Twoich końcówek proponuje nr 2 :good:

Opublikowano

Widziałem u niego ;)

i co nie widza Ci sie :mysli:

Opublikowano

zdecydowanie nr 1 :naughty:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

i co wkoncu wybrales ? mozna jakies fotysze ? :;)

sam sie zastanwiam nad kocowka do mojego tlumoka bo mam teraz dosc nie standardowe rozwiazanie rodem z Gerrmany hehe

zadowolony nadal z DMC ?

Opublikowano
  • Autor

i co wkoncu wybrales ? mozna jakies fotysze ? :;)

sam sie zastanwiam nad kocowka do mojego tlumoka bo mam teraz dosc nie standardowe rozwiazanie rodem z Gerrmany hehe

zadowolony nadal z DMC ?

Czekam na VT z jednymi i drugimi końcówkami ;) Wtedy będę działał.[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 21:38_________________________________________________Będzie tak:

mannynx01.jpg

Pod koniec sierpnia jadę do Niemiec i jak znajdę w dobrej cenie to będzie tak:

mannysline.jpg

A na wiosnę tak:

mannygrawitacja.jpg

VT by Reniu. BTW masz u mnie browara :notworthy:

Opublikowano

podj...s mi avatar :polew: fajny efekt koncowy by byl uglebionej furki :)

Opublikowano
  • Autor

podj...s mi avatar :polew: fajny efekt koncowy by byl uglebionej furki :)

Avatar mojego autorstwa :gwizdanie: Ale motyw dość oklepany :thumbdown:

A furka... Byłbym mega zadowolony jakby tak wyglądała :gwizdanie: Wszystko zależy od stanu kapusty :sick3:

Opublikowano

a co CI sie stało z progiem :blink:

Opublikowano
  • Autor

Najechałem na coś w nocy, wystrzeliło spod kół w próg i połamało. Jest dość mocno wgniecione no i jak widać ta plastikowa nakładka połamana...

Opublikowano

jak zrobisz tak, jak u Renia na VT to :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.