Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]


manny90

Rekomendowane odpowiedzi

No i po katalizatorze. Turbina świszczy jak ta lala :kox: :gwizdanie:

EDIT!

Wpadły krateczki podświetlane :evil::kox:

mg0213.png

mg0212.png

mg0207.png

Przy okazji widać jak świecą nowe żaróweczki - Philips Blue Vision Ultra. W porównaniu z poprzednimi, najzwyklejszymi świeczkami jest pogrom. Jestem bardzo zadowolony :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak podświetlenie w czerwieni w audi ;) chyba najwiekszy plus tej nielichej marki....

ta zmieniarka ? za ile kupiles moze byc PW ? wczesniej sie tymi transmiterami bawiles? Bo piszesz ze taka rożnica itp to ciekaw opini użytkownika ;) ajj gdyby nie problem z $ to bym kupowal tez zmienarke DMC z ebaya ale sie wstrzymac musze a słuchanie radia sie znudzilo juz ;]

Gdzie wywales kata ? kupiles jakas przedluzke i sprzedales czy wywaliles srodek ? spalanie nie sokczylo ?;) sory ze tak pytam ale duzo czytam tu a wiekszosc to wiadomosci typu a tata marcina powiedzial... ;P

Pozdro i szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bose?

Może uda mi się wiązkę wymienić na przedliftową, czekam na odpowiedź. Jak nie to któregoś dnia będę musiał przysiąść i poprzerabiać swoją...

nie ma jak podświetlenie w czerwieni w audi ;) chyba najwiekszy plus tej nielichej marki....

ta zmieniarka ? za ile kupiles moze byc PW ? wczesniej sie tymi transmiterami bawiles? Bo piszesz ze taka rożnica itp to ciekaw opini użytkownika ;) ajj gdyby nie problem z $ to bym kupowal tez zmienarke DMC z ebaya ale sie wstrzymac musze a słuchanie radia sie znudzilo juz ;]

Gdzie wywales kata ? kupiles jakas przedluzke i sprzedales czy wywaliles srodek ? spalanie nie sokczylo ?;) sory ze tak pytam ale duzo czytam tu a wiekszosc to wiadomosci typu a tata marcina powiedzial... ;P

Pozdro i szerokosci

Kat wywalany tutaj:

http://www.tlumiki.bydgoszcz.pl/index.html

Polecam. Turbina ładnie gwiżdże. Zamiast kata jest wspawana rurka, kat został w rozliczeniu. Spalanie się nie zmieniło...

EDIT!

Dzisiaj wpadły silikonowe przewody podciśnienia i łączniki dolotu. Syczenie podczas przyspieszania zniknęło i fura znowu wigoru nabrał ;)

20110615031.jpg

20110615032.jpg

20110615033.jpg

20110615034.jpg

20110615035.jpg

20110615037.jpg

EDIT!!

BOSE już w aucie. Gra świetnie. Zdjęć nie będzie, bo co tu focić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak przekodowales radio? na stole czy podlaczyles dodatkowy kabelek?

Na stole przekodowałem, później wrzucę zdjęcia jak to wyglądało :polew:

Przy okazji montażu BOSE pociągnąłem K-Bus'a do radia, przed chwilą próbowałem i łączy się już bez problemu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak przekodowales radio? na stole czy podlaczyles dodatkowy kabelek?

Na stole przekodowałem, później wrzucę zdjęcia jak to wyglądało :polew:

Przy okazji montażu BOSE pociągnąłem K-Bus'a do radia, przed chwilą próbowałem i łączy się już bez problemu :good:

ja go odrazu podepne do kostki, i tak wszystko bedzie na wierzchu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n18 masz wywalony?? bo widze ze nie masz wezyka do EGR.Jak te 131 sie zbiera?? ile vmax.Ladna furka.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n18 masz wywalony?? bo widze ze nie masz wezyka do EGR.Jak te 131 sie zbiera?? ile vmax.Ladna furka.Pozdrawiam

Najzwyczajniej niepodłączony ;) A jak się zbiera... Ciężko powiedzieć. Generalnie wystarczająco, dość elastycznie. Pozwala na w miarę szybkie i bezpieczne wyprzedzanie. Nie mogę narzekać. Aczkolwiek smaczek na większą moc jest. Co do V-Max - 2 razy udało mi się licznik zamknąć, raz jeszcze na szwabskiej autobahnie i na A1 na Gdańsk. Oczywiście końcówkę się męczył...

EDIT!

Fotka BOSE :polew:

20110619043.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki, Jak auto z chipem ABT Ci sie spisuje? Robiłeś pomiar na hamowni?

W zasadzie nikt nie wypowiada się na temat ECU by ABT a wkrótce moje AJM dostanie ECU z ABT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki, Jak auto z chipem ABT Ci sie spisuje? Robiłeś pomiar na hamowni?

W zasadzie nikt nie wypowiada się na temat ECU by ABT a wkrótce moje AJM dostanie ECU z ABT...

Hamowane nie było póki co. Mam jednak pewne porównanie, ponieważ mama z siostrą jeżdżą Octavią, 1.9TDI 110KM i przy przesiadce z jednego do drugiego czuć różnicę. Audi jest zdecydowanie żwawsze, lepiej reaguje na gaz. Z autem żadnych problemów nie mam. Pracuje równo, i w miarę kulturalnie (jak na diesla). Jedynie jak od Niemca kupiłem do łapał notlaufy, ale kilka "butów" załatwiło sprawę. Od tamtej pory (nie licząc ostatniej nieszczelności w dolocie - pęknięty gumowy łącznik) auto ładnie śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego, ładne auto :) a mody oczywiście na duuży plus! :good:

Jeszcze długa droga przede mną :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego, ładne auto :) a mody oczywiście na duuży plus! :good:

Jeszcze długa droga przede mną :gwizdanie:

...ale ładnie Ci z modami idzie :good:

Wciąż zbieram się, by nawiedzić Cię w garage ale czasu wciąż brak :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego, ładne auto :) a mody oczywiście na duuży plus! :good:

Jeszcze długa droga przede mną :gwizdanie:

...ale ładnie Ci z modami idzie :good:

Wciąż zbieram się, by nawiedzić Cię w garage ale czasu wciąż brak :wallbash:

Spoko spoko, garaż jeszcze trochę postoi ;P Nawet ostatnio trochę tam ogarnąłem. Ja do końca tygodnia zawalony jestem - System Eliminacji Studentów Już Aktywny. Ale od soboty możesz wpadać o każdej porze dnia i nocy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym tygodniu montaż zawieszenia potem szykowanie się do urlopu :cool1: Po powrocie powinniśmy coś podziałać :travolta:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego, ładne auto :) a mody oczywiście na duuży plus! :good:

Jeszcze długa droga przede mną :gwizdanie:

...ale ładnie Ci z modami idzie :good:

Wciąż zbieram się, by nawiedzić Cię w garage ale czasu wciąż brak :wallbash:

Spoko spoko, garaż jeszcze trochę postoi ;P Nawet ostatnio trochę tam ogarnąłem. Ja do końca tygodnia zawalony jestem - System Eliminacji Studentów Już Aktywny. Ale od soboty możesz wpadać o każdej porze dnia i nocy :P

ale od soboty po godzinie 9 :decayed: swoją drogą co za kur*a debil na studiach stacjonarnych robi egzamin w soboty?! :wallbash: a autko bardzo ładne, obadamy i posłuchamy BOSE na żywo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...