Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]


manny90

Rekomendowane odpowiedzi

No to FIS almost gotów. Jeszcze tylko czekam na czujniki.

fis.jpg

fis1.jpg

Pięknie, pięknie kolego :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko ,na przod dalbym jeszcze gril po lifcie ,moze mi napisac na pw ile taka robota kosztuje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to FIS almost gotów. Jeszcze tylko czekam na czujniki.

fis.jpg

fis1.jpg

I nie świeci się sensor :good:

Jak rozwiązałeś sprawę pomiaru temperatury oleju? Miska wymieniona czy tylko czujnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to FIS almost gotów. Jeszcze tylko czekam na czujniki.

fis.jpg

fis1.jpg

manny a czemu temperatury zewnetrznej nie podlaczylas? nie miales w poprzednich zegarach? ogolnie jest wypasik!!! :good::naughty:

NIe miałem ;) Muszę nabyć czujnik ;)

I nie świeci się sensor :good:

Jak rozwiązałeś sprawę pomiaru temperatury oleju? Miska wymieniona czy tylko czujnik?

Jeszcze nie działa, czekam na czujnik który wkręca się w okolice filtra z tego co mi wiadomo. Kable do podłączenia są przygotowane.

Generalnie FIS przetestowany w trasie i zaskoczenie - nie wiedziałem, że: FIS co 2h miga i skłania w ten sposób do przerwy :P Ma funkcję ostrzegania o przekroczeniu prędkości :P

fajne autko ,na przod dalbym jeszcze gril po lifcie ,moze mi napisac na pw ile taka robota kosztuje

pozdrawiam

Może z czasem grill zawita, ale jest to zdecydowanie drugorzędny plan. Koszt założenia Fisiora to Manetka + Licznik 270zł, kable miałem, jako wtyczki do FISU w liczniku kupiłem w komputerowym porty USB na śledziu z pinami 5x (w sumie 2 sztuki po 2 porty) za 4zł sztuka ;) No i 2 Carlsbergi w promocji za 1,99 :D

W sumie:282zł i jeszcze muszę dokupić 3 czujniki (w sumie jeszcze jakieś 50zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem, że: FIS co 2h miga i skłania w ten sposób do przerwy

u mnie w A3 nie ma takiego czegoś.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie świeci się sensor :good:

Jak rozwiązałeś sprawę pomiaru temperatury oleju? Miska wymieniona czy tylko czujnik?

sensor nie bedzie sie swiecil bo to zegarki sprzed 1 liftu :good: takie jak u mnie,

a temat czujnika temp. oliwy zalatwia czuniczek za 12pln wkrecony w podstawke filtra oleju i troche kabla :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fis pokazuje co 2 potem 4, 6 i 8 to narazie co mi sie udalo zaliczyc po trasie powrot z Iri

a many nie orientujesz sie moze kto mogl by mi odnowic taki ekranik do fisa bo mi zlapal kreski jakies dziwne i mnie wqr..a :wallbash:

Na allegro widziałem ogłoszenia, ja osobiście nikogo nie znam... U mnie się 1 linia nie świeci, ale jakoś to przeboleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena w ASO zabija od 1500 do 3200 pln :decayed: wlasnie dzownilem do ziomka zeby mi cene sprawdzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...