Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Liga Mistrzów 2009-2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

byłem pierwszy :naughty:

Opublikowano

byłem pierwszy :naughty:

gdzie niby :polew::naughty::kox:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 21:08_________________________________________________i mamy 3-0 :naughty:
Opublikowano

Dobrze jest :decayed: , chociaz VFB bylo slabe jak cholera . Messi... geniusz footballu :decayed: - pierwsza bramka ... miazga :kox: :kox:

taki maly OT.

Opublikowano

Olympique Lyon - Bordeaux

Bayern Monachium - Manchester United

Arsenal - FC Barcelona ---wymarzyłem sobie taki finał :wallbash:

Inter Mediolan - CSKA Moskwa

Masakra!!!

Opublikowano

sa duze szanse ze bedzie final jak rok temu :decayed:

Opublikowano

Arsenal - FC Barcelona ---wymarzyłem sobie taki finał :wallbash:

Masakra!!!

Wihajster ... bedzie ciezko Nam jak i Wam cos czuje. Wierze jednak w doswiadczenie Barcelony :decayed:

ManU jak zawsze z fartem do przodu ... ale sie przyzwyczailem do ich losowan .

Opublikowano

Dobre losowanie :good: Oby finał Man Utd - FC Bracelona.

Glory Glory Man United :>

Opublikowano

chcialbym zeby Barca wygrala na Bernabeu LM - tak z milosci do Realu :evil:

ale jezeli Rooney bedzie tak gral to moze Man wygrac final...ale z drugiej strony co robi Messi ostatnio :shocked:

dla mnie nie widzialem jeszcze tak grajacego czlowieka-on chyba smaruje buty klejem :gwizdanie:

Opublikowano

IMO ... Rooney to za***isty snajper ( i nie tylko ) ale druzyna gra na niego , on jest na szpicy . Higuian tez wali bramki ...tzw dobitki , ale czy jset taki dobry ?? nie sadze :decayed: .

Po ostatnich meczach Leo nie mam watpliwosci ze FIFA i France Football dokonaly dobrego wyboru :kox: :kox: . Mysle ze to z jaka latwoscia wygrywa pojedynki 1na1 jset niesamowite , nie znam innego skrzydlowego ktory robi to tak doskonale.

Opublikowano

MU-FCB

wymarzony finał i znowu serce rozdarte

No ale Barca to Barca :good:

Opublikowano

Rooney gra w tym sezonie fenomenalnie. Oglądam każdy mecz MU i muszę stwierdzić że praktycznie mu wszystko wychodzi. Do swoich świetnych umiejętności dorzucił systematyczność w zdobywaniu bramek :kox:

Opublikowano

czy ktos ogladal dzis mecz z Saragossa i ... "pchle" w akcji :kox: :kox: :kox: - Dibo jak Rooney gra fenomenalnie to ja nie wiem jak gra Messi teraz :decayed: ...

Jak utrzyma forme to bedzie ciekawie z Gunnersami :naughty:

Opublikowano

Messi sam wygra z Arsenalem :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Messi sam wygra z Arsenalem :gwizdanie:

okaże się jutro :gwizdanie:

a teraz ManUTD narazie prowadzi 1:0 i oby tak dalej :kox:

Opublikowano

Messi sam wygra z Arsenalem :gwizdanie:

okaże się jutro :gwizdanie:

a teraz ManUTD narazie prowadzi 1:0 i oby tak dalej :kox:

co ty jest 1:1 :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 22:33_________________________________________________...,a nawet Bayern prowadzi 2:1 :naughty:
Opublikowano

ale zonk qrcze :confused4:

Opublikowano

Echhh... w taki głupi sposób przegrać mecz :confused4:

Opublikowano

buhaahha dobrze im tak :evil::kox:

Opublikowano

Dobrze sie stalo jeszcze Rooney jest kontuzjowany. Ciesze sie dlatego ze MANU mnie denerwuje juz . Drugi raz z rzedu trafilo im sie losowanie jak po masle. Licze ze Bayern ich wyeliminuje chociaz ich nie lubie :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.