Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Liga Mistrzów 2009-2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czerwona od razu czy 2-ga żółta bo pierwsze minuty przeoczyłem...

Opublikowano

pierwsza polowa dramat :wallbash: :wallbash: :wallbash: Barca gra piach ... ;(

autobus sie ustawil ...

p.s. 2ga zolta to byla wsumie nie dokonca zasluzenie. Inter w 10ke radzi sobie swietnie . Ale wyszli 6 cioma obroncami jak dobrze pamietam

Slabo to widze... :confused4:

Opublikowano

Widze tylko ja jestem za Interem :) zreszta niezmiennie od 10 lat :)

nie tylko TY ja tez :) nawet 2 lata dluzej:)

Czerwona kartka nas nie zlamie takiej okazji nie mozna przepuscic Barca nic niegra

Opublikowano

czerwona od razu czy 2-ga żółta bo pierwsze minuty przeoczyłem...

już wcześniej dostał żółtą Motta, ale za to zagranie na Busquetsie czy jakkolwiek sie to pisze dostał odrazu niby czerwoną :rolleyes:

sędzia narazie robi popis :thumbdown:

Widze tylko ja jestem za Interem :) zreszta niezmiennie od 10 lat :)

nie tylko Ty :wink4: ale ja to tylko dlatego, że chce żeby pomścić ManUTD za poprzedni rok :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Widze tylko ja jestem za Interem :)

ja też :naughty:
Opublikowano

jeszcze 10 minut :)!!!

KUR*A!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

No i zrobiło sie nerwowo :gwizdanie:

1:0

Opublikowano

no i to jak :decayed:

Opublikowano
:cygaro:
Opublikowano

powinna byc uznana bramka bo ręka przy ciele była :gwizdanie:

Opublikowano

nie idzie oglądać tej włoskiej obronnej gry jakaś masakra :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

zycie.

jednak Inter.

Opublikowano

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest final!!!:) jest jest:))

Opublikowano

No i Intero Mediolane w finale :decayed:

Opublikowano

ale przez taki styl mało kto ogląda włoską ligę :kwasny:

Opublikowano

no niestety źle się gra z zespolem ktory tylko sie broni...o jedna bramkę za dużo Barca stracila w Mediolanie :confused4:

Opublikowano

nie idzie oglądać tej włoskiej obronnej gry jakaś masakra :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

a co mieli robic jak mieli 2 bramki przewagi i grali w 10:>? obronna to obronna ale rozegrali to po mistrzowsku
Opublikowano

JEEEST !!! Mieli się bronić i zrobili to jak trzeba :)))) W końcu po 38 latach beda w finale.

Opublikowano

nie idzie oglądać tej włoskiej obronnej gry jakaś masakra :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

a co mieli robic jak mieli 2 bramki przewagi i grali w 10:>? obronna to obronna ale rozegrali to po mistrzowsku

przecież oni czy grają w 10 czy nawet w 12 to zawsze nudno się bronią .... zależy kto lubi jaką piłkę ....
Opublikowano

no dziwne,zeby atakowali grajac w 10 i majac zapas dwoch bramek z pierwszego meczu.

nie jest to mile dla oka,ale jednak skuteczne jak widac,a o to chodzilo,ze "gralo sie ciezko".

i jak nie lubie Interu,tak jakos juz wolalem ich niz ta Barcelone, za duzo jej wszedzie juz bylo :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.