Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 Moj nowy nabytek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was goraca chcialbym wam przedstawic kupiona 2 tygodnie temu od pierwszego wlasciciela takze milosnika Audi bo w swej stajni posiada RS4 B5 i calkiem nowe tego roczne takze RS4 B7

Audi S4 Sedam w pieknej niebieskiej barwie

Rok 2004 z Maja

Przebieg 60 Tys.MIL

Silnik 4.2 V8 BBK

Kolor Chyba najlepiej pasujacy do Esek

Generalnie prawie pelna opcja czego brak to ori nawigacjii.Auto jest juz po przegladzie w servisie nie bylo zadnych problemow nic nie bylo do wymiany(bo ma swiezo wymieniony rozrzad i wszystkie plyny ustrojowe wlacznie z nowymi oponami Goodyear Eagles)Na Swieta Bozo Narodzeniowe jade nia do Polski na 2 tygodnie to wymienie klocki hamulcowe juz sa zamowione,i oczywiscie sciemka szyb.I podjade do Swiatka w Bydgoszczy na hamownie zobaczymy jak i czy trzyma serie 344 konikow.

Jest to moje pierwsze doswiadczenie z S4 ,bo moim poprzednim autem tez jest Audi A4 B5 ale z silnikiem 2.4 V30 ktore tez jest tu na forum i teraz to zona bedzie nim jezdzic.Popzednio zona jezdzila Alfa 156 po malej przerobce ale zmienilo ono tydzien temu wlasciciela.

Teraz przedstawie pare fotek mego skarba kochanego.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9a0ec5c202e955c4.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01f5cdbeffbb2a4b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3fb2826aa490a923.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/04c828c18deb929f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd4a2f2d2dfe5c19.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/867d6df1185fd5c3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3bfaf47b0712db0d.html

Prosze wasz o zetelne oceny i uwagi

Opublikowano

Miałem wcześniej B5 Avanta 2.8 30V Quattro właśnie w tym kolorze. Piękny. Twój też się rewelacyjnie prezentuje! :naughty::good:

Opublikowano

najs, gratki.

Opublikowano
:slina: gratulacje zakupu , choruje na to auto juz jakiś czas i przez ciebie znow nie bede mogl przestać o nim myśleć ... szkoda że ta kiera tylko po nie właściwej stronie... a no i te fotele są przepiekne tylko najepiej prezentują sie w wersji czarno - białej jeszcze raz gratki, świetny wybór
Opublikowano

Fajna fura :good:

Opublikowano
  • Autor

Trudno tu mieszkam cala rodzina i niestety jezdzic czyms trza.dzieki za pozytywy i ze wam sie podoba ja najchetniej to bym w nim spal.

Opublikowano

Ślicznotka, pogratulować :cool1:

Opublikowano

:kox:

Pozazdrościć a kolor mega :good:

zmień może zdjęcia na fotosiku :wink4:

Opublikowano

Piekna eSka :good:

Piekny kolor :good:

Recaro :good:

Opublikowano

Piekne auto i widac, ze w pieknym stanie :cool1:

Brakuje tylko RNS-E :kox:

Jestem ciekaw jak jest z trzymaniem serii w B6... wybierasz sie na hamownie? :kox:

Opublikowano

Michał, nie czytasz dokładnie :gwizdanie:

I podjade do Swiatka w Bydgoszczy na hamownie zobaczymy jak i czy trzyma serie 344 konikow.

Opublikowano

My bad :embarrassed:

btw, to jest anglik... mieszkasz w UK, czy bedziesz tak jezdzil? :decayed:

Opublikowano
Trudno tu mieszkam cala rodzina i niestety jezdzic czyms trza.dzieki za pozytywy i ze wam sie podoba ja najchetniej to bym w nim spal
:wink4:
Opublikowano

:buhaha: :buhaha: :buhaha:

Autko 1 klasa. Innego już chyba bym nie chciał... Ino z kierą po prawej rzecz jasna :evil:

Piękny egzemplarz. Gratki

Opublikowano

Wybaczcie... dzis mam milion spraw na glowie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.