Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Szarpnięcia przy dodawaniu gazu


kmiecic26

Rekomendowane odpowiedzi

Poduszki były wymienione pod silnikiem i pod skrzynią

Jesteś pewien, że nowe poduszki są takie jak powinny być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo i h*j wie co to jest nie mam bladego pojęcia trzesie się buda jak bym po płytach betonowych z progami jechał[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 19:32_________________________________________________panowie naprawił to juz ktos bo ja juz nie mam do tego sił i pomysłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. podepne się pod temat u mnie tez taki problem występuje. mechanik powiedział że poduchy pod skrzynią mogą być do wymiany ;(:kwasny:

szczególnie prawa poduszka skrzyni lubi się "zużyć", oglądając ją od spodu nic nie zauważysz, dopiero wymiana może okazać się skuteczna w pozbyciu się problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja tez bym stawial na przeguby wewnetrzne.co prawda mam passata ,ale to w sumie to samo.kombinowalem juz wiele rzeczy : zamienialem kola ,wymieniane poduchy pod skrzynia i dalej to samo .zamierzam sie dobrac do przegubow,ale oczywiscie jak sie ich nie wyjmie to nic nie widac,a to koszta,wiec wolał bym miec pewnosc .jak ktos miał podobną dolegliwosc to prosze o informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja miałem w 1,8 125 ps i po wymianie prawego przegubu wewnętrznego ustało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam to samo, jutro wymienię poduchy pod skrzynią i silnikiem, dam znać jakie będą efekty.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakim stanie jest ogranicznik elastyczny wychyłu z przodu silnika pod kołem pasowym patrzyliscie...(poduszka)

moze to nic z silnikiem anni skrzynią tylko moze cos z układem wydechowym....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniłem plecionkę, te podporę z przodu tez regulowałem na różne sposoby i nic nie pomogło, bylem ostatnio u mechanika, który zmienił mi poduchy pod silnikiem na oryginalne tylko używki i mogę powiedzieć ze mi się jeszcze pogorszyło, teraz jak gwałtownie dodam gazu to lewarek lata jak jeszcze gorzej, masakra z tym szarpaniem, kuzyn ma a4 1.8 z 95 roku i u niego lewarek stoi jak wbetonowany, żadnych drgań i szarpań[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 23:20_________________________________________________witam, jestem po wymianie poduszek pod skrzynią i silnikiem i powiem że to napewno nie poduszki, trzeba szukać gdzie indziej, pozostaje sprawdzić przeguby wewnętrzne lub sprzęgło,wizualnie przeguby wewnętrzne są ok, nie ma dużego luzu na półośkach, sam nie wiem co jest grane, może napiszmy wszyscy co każdy wymieniał by móc eliminować po kolei poszczególne części bo tak to można pół samochodu wymienić i się okaże że nadal jest źle.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...