Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE


Rogass

Rekomendowane odpowiedzi

a kumam :> a nie uważasz że teraz lepiej się chłodzi wszystko...

ale co ma sie chlodzic lepiej?

silnik? to chyba lepiej zeby byl dogrzany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta silnik :polew: przecież o coolerze i rurach gadamy :przebiegly: teraz dmucha także na rury a jak zakryje to tylko w żeberka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 5 + ale te dokladki na drzwi to pomalował bym :-)

myślałem nad tym ale ze względu na to że są wystające te listwy i trochę gumowate to szybko by z nich lakier odpryskiwał i nie ciekawie by to wyglądało

Mam juz dwa lata takie listwy w lakierze i nic im się nie dzieje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin!! :> jade na korekte jakoś na początku tygodnia i zobaczymy co się uda poprawić i wtedy REWANŻ :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co tam ziom z tobą????? gotowy na kreske??? objedzie mnie to padło wreszcie czy nie???????? dawaj wykres po korekcie!!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci tak :) musiałem zejść troche z mocy i z niutonów na koszt dołu :naughty: Jest znaczna poprawa widać na wykersie :rolleyes: i zaczyna iść fajnie już od dołu jak u Ciebie :naughty: Niestety dwie pompki po kilku przejazdach zaczęły dawać 1,65 i 1,55 także umierają ;( dwie pozostałe 0,20 Także na wiosne będzie trzeba coś chyba nad zmianą pomyśleć :mysli:

933cc405d5abe368med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie przy pomarańczu wykres lepiej przebiega....ale, z tymi pompkami to lipa na maksa...kuźwa nie strasz mnie...hehehe

ciekawe czy z tym spalaniem się coś poprawi....

kiedy hamulce montujesz???? :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem od czego jest IC-ek :gwizdanie: nie jest to do jakiegoś konkretnego modelu auta tylko standard do przeróbek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten standard, o którym mowi Rogass to to : http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=344

Paweł jak tam spalanie i odczucia z jazdy w mieście na nowym setupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turla się o wiele lepiej a spalanie na razie jeszcze duże ok 9l :( ale nie wiem czy to nie przez walnięte pompki :gwizdanie: przyszedł już zestawik hamulcowy :kox: Tylko nie wiem jak ściągnąć blaszkę :gwizdanie: Co do montażu to nie wiem jeszcze bo czasu nie będę teraz miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bardzo fajnie zmodyfikowane podobnie jak moje :) na wykresie bardzo dobrze widac że napinacz paska rozrządu nie wyrabia dlatego jest ten dołek w okolicach 3 tys obr. Ja na szczescie mam starą wersje AWX z napinaczem hydraulicznym i w nim nie ma tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...