Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to dobrze....znaczy się życzenia na urodzinki pomogły.... :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no ba :decayed: trzeba się na kreske ustawić :gwizdanie: zobaczyć jak teraz sytuacja wygląda :gwizdanie: :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

fajne,zmodzone autko :) jedyne co dla mnie wyglada fatalnie to tylny zderzak :thumbdown: nie dosc ze jest brzydki to nijak sie ma do tego pakietu S4 ktory jest na calym aucie....

reszta oki :hi:

Opublikowano
  • Autor

z czasem pewnie będzie od esy :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

fajne,zmodzone autko :) jedyne co dla mnie wyglada fatalnie to tylny zderzak :thumbdown: nie dosc ze jest brzydki to nijak sie ma do tego pakietu S4 ktory jest na calym aucie....

reszta oki :hi:

Pitolisz Maniek :> Ładny S-Line'owski zderzaczek :good:

Fakt, że nijak mający się do przedniego S4 :polew:

Rogass - rozumiem, że mmod'y zrobione, jak w przypadku Retrikal'a w DS??

Opublikowano
:good: :good: pochodzimy z jednej stajni :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Jedna wielka rodzina DS :kox: :gwizdanie: :decayed:

A na marginesie ni też się podoba zderzaczek od s-line :decayed: jakoś nie widze diesla z prostymi rurami z tyłu chyba że zagięta jak w A6

Opublikowano

Jedna wielka rodzina DS :kox: :gwizdanie: :decayed:

A na marginesie ni też się podoba zderzaczek od s-line :decayed: jakoś nie widze diesla z prostymi rurami z tyłu chyba że zagięta jak w A6

A teraz to Ty tez pitolisz :polew:. Jak nie widzisz, to zobacz na auto Bart-S'a, Flyer'a, Młodego - bardzo fajnie to wygląda, nawet przy pakiecie S4.

W Waszych autkach, to się raczej nie macie co martwić, że pomimo "ciężkiego" wizualnie pakietu autko nie będzie jechać :good:

Opublikowano

jedni mowia że :

1 . o gustach sie nie decyduje

2. ze jak sie nie ma albo nie chce sie zrobic to zle wyglada a jak sie ma to sie kazdy chwili.

co dwie rurki to nie jedna, a jak nie pasuje do przodu to zawsze mozna zmeinc przod, skoro komus sie podoba S-line to niech nie robi z A S-line tlyko kupi s-line odrazu 9 wiadomo cena jest zaporowa)

Opublikowano
  • Autor

kolego trzeciaq... drugi wers punktu 2. w kwestii s-line jest troszkę niezrozumiały!!! : "skoro komus sie podoba S-line to niech nie robi z A S-line tlyko kupi s-line odrazu".

Opublikowano

jakoś nie widze diesla z prostymi rurami z tyłu chyba że zagięta jak w A6

chodzilo mi o to co napisales wyzej. co w A4 dislu nie ma zagietych rurek tylko w A6 ?

wiesz jedni pisze ze jak A to sie nie robi sie S bo to i tak nie wyglada jak powinno w oryginale.

Pracy trzeba wlozyc sporo, kkilka modow zrobielm. zalozylem np. lotke i jedni mowia ze kicz a drudzy ze ok bo skromna nie duza.

nigdy w gust nie trafisz. A jak kupisz furke w pakiecie odrazu to nikt ci nie powie ze c**jowo wyglada

Opublikowano

Bo jak robić to pod jeden styl, a nie mieszać wg mnie :wink4:

Wiadomo, że wszystko jest kwestią gustu i każdy zrobi tak, jak mu się będzie podobać (a opinia spłynie boczkiem)[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 13:12_________________________________________________DOŚĆ OT w wątku, bo nam się autor i MODeratorzy pogniewają :>

Opublikowano
  • Autor

hehe bez przesady :decayed: w A6 są fajne grube zagięte w dół a w naszych wąska dwururka :decayed: co do prostych końcówek to mam jakieś wrażenie że trzeba często tylną klape myć :gwizdanie:

Opublikowano

bez przesady klapy sie nie myje, moje dwa kominy raczej sa czarne niz srebne ale to juz wina przebiegu bo u kolegi na A6 3.0Q swieca sie jak nie wiem

Opublikowano
  • Autor

bo pewnie ma DPF-a :decayed:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 15:42_________________________________________________kolejna modyfikacja tarcze 320mm i zaciski z A4 B7 ASB :kox:

tylko będę musiał coś z tym kolorem zrobić :gwizdanie: znajomy mówi że w ASO jest jakiś fajny spray czarny specjalnie do zacisków?? albo ktoś ma sprawdzony sposób na zdrapanie starej farby żeby był normalny stalowy kolor :gwizdanie:

2a3c7a2888ce9c27med.jpg

Opublikowano

wlasnie jestem przed taka modyfikacja i podpinam sie do tematu, jaki spray polecacie na zaciski?? Chce pomalowac na czarny blysk. i czym wczesniej to odczyscic??

Super mod

[mod]Załóż proszę nowy temat z takim pytaniem[/mod]

Opublikowano

bo pewnie ma DPF-a :decayed:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 15:42_________________________________________________kolejna modyfikacja tarcze 320mm i zaciski z A4 B7 ASB :kox:

tylko będę musiał coś z tym kolorem zrobić :gwizdanie: znajomy mówi że w ASO jest jakiś fajny spray czarny specjalnie do zacisków?? albo ktoś ma sprawdzony sposób na zdrapanie starej farby żeby był normalny stalowy kolor :gwizdanie:

2a3c7a2888ce9c27med.jpg

najlepiej zacisk rozebrac i wypiaskowac elementy żeliwne tj, jarzmo i zewnetrzną stronę zacisku

a nastepnie pomalowac odpowiednią farba i do piecana parę godzin, np cos takiego:

76f98b835a972f12m.jpg

d1045057094d05c4m.jpg

Opublikowano

ślicznie odnowione :good:

Ja tak będę robił na wiosnę tyle że na szaro

Opublikowano

ja swoje zaciski czyscilem szczotka druciana i benzyna i popsikalem jakas farba zaroodporna w spreju 2miesiace minely i farba dalej trzyma, jak zaciski wyszczyszcze z tego syfu co osiada to lsnia sie super do dzis... wiec co sie bawic w piaskowanie i inne pierdoly :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.