Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] [1999 ROK PO LIFCIE] NOWE FOTY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wrzucam foty mojego avanta po lifcie. Samochód sprowadzony z niemiec. Niedługo wrzuce aktualne zdjęcia (chromowane relingi, chromowane ringi na zegarach, ksenony itd.) :D

Przebieg: 204 tys.

Wyposażenie:

- ABS

- ASR

- Klimatyzacja

- Elektryczne szyby

- Elektryczne lusterka

- Halogeny

- Ogrzewana szyba tylna

- Immobiliser

- Centralny Zamek

- Aluminiowe felgi

- Radio oryginalne z zmieniarką

- Ksenony

Samochód ściagany z niemiec za 13,5 tys. (bez opłat)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

---------------------------

Aktualne foty:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Czekam na wasze opinie...

Opublikowano

no to czekamy na te fotki bo tak to jakieś takie gołe te B5 :) W tym silniku trzeba było szukać quattro chyba, że bardzo okazyjnie to kupiłeś :P Tapicerka nie zjeżdżona ... ile ma na liczniku przelotu?

Opublikowano

2,5 bez s-line jakoś mi sie nie widzi-ale z drugiej strony masz pole do popisu :) :) opisz trochę furacza- w środku czyściutko i zadbanie- życze bezawaryjnej jazdy.

szkoda że nie ma Q

Opublikowano

fajny fajny :wink4: i avant :decayed: czekamy na dalsze fotki :hi:

Opublikowano

2,5 bez s-line jakoś mi sie nie widzi-ale z drugiej strony masz pole do popisu :) :) opisz trochę furacza- w środku czyściutko i zadbanie- życze bezawaryjnej jazdy.

szkoda że nie ma Q

s-line w b5 ? :mysli: :gwizdanie: :szukaj:

troche bida wersja nawet fisa nie ma :thumbdown:

Opublikowano

ale wkoncu silniczek 2.5 :naughty:

Opublikowano

ładniutki ten avancik :P i z bardzo podobajacym mi sie silnikiem...a co do wyposazenia no t opowiem tak...masz identyczne jak moje :P:naughty:

Opublikowano
[- Ogrzewana szyba tylna

takie wyposazenie to ma nawet Daewoo Tico :>

ale wkoncu silniczek 2.5 :naughty:

nie cieszylbym sie tak predko :tongue4:

listwa nad tylna rejestracja troche w kiepskim stanie jest ale to maly problem

Opublikowano

niestety taka prawda ale silniki 2.5 150 ps lub 180 ps to jest porażka na całej linii... co innego stary motor 2.5 140 ps co była w starych a6 to było cudo nie do zajechania :tongue4:

Opublikowano

Też bym się cieszył. Kolega niedawno kupił A6 C5 z silnikiem 2.5 TDI 150KM z 1998 roku i pojeździł chwile i prawie 4 tygodnie stała u mechanika :shocked::confused4::kwasny:.

Opublikowano
  • Autor

To zależy jak kto jeździł i w jakim stanie był silnik... Wiadomo od dawna, że te silniki wymagają większej uwagi właściciela i wkładu finansowego w porównaniu do 1.9 tdi póki co jestem zadowolony. Jestem po wymianie oleju i filtrów. Niedługo stawiam samochód na 'przegląd' do dobrego mechanika, żeby ocenił stan silnika. U mnie poprzednim właścicielem samochodu była kobieta w Niemczech...

PS.

Listwa będzie pomalowana w przyszłym tygodniu ;)

Opublikowano

Fajne podświetlenie tylnej rejestracji :polew:

Ksenon bez sprysków?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Fajne podświetlenie tylnej rejestracji :polew:

Niedługo zmieniam na białe... Myślałem, że ten niebieski będzie bardziej 'biały'..., ale teraz wygląda jak 'UFO' :D

Co do spryskiwaczy reflektorów to nie mam, miałem oryginalne soczewki i zwykłe h7 (wstawiłem hidy)

Opublikowano

jak na 2.5 to bidok aż takiego nie widziałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak na 2.5 to bidok aż takiego nie widziałem :decayed:

W planach mam przyciemnienie szyb oraz nowe felgi na lato...

Opublikowano

Kup zegary :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kup zegary :naughty:

jaki zegary?

Opublikowano

do środka, żeby miały fis czy pół fis bo teraz serio te pasują do auto po lift

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.