Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Problem ze skaczącym wskaźnikiem paliwa (pływak ok)


darekaudi4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem nie w mojej ale innej A4 z roku 2000 otoż wskaznik paliwa pokazuje jak mu sie zachce czasami na rezerwie czasami max czasami jest ok a ostatnio nawet napierdziela min-max jak zwariowany ,odlaczylem kostke przy zbiorniku i jest dalej to samo czyli w zbiorniku jest ok wina lezy gdzies w liczniku wiec rozebralem licznik i przelozylem silniczki ktore napedzaja wskaznki zamieniajac pliwa z temp oleju i to samo .VAG nie pokazuje bledu. Aha jeszcze jedno co zauwazylem przy tescie wskaznikow vagiem powinny one isc na maxa i wrocic do polowy a jest tak klikam test zegary male (4szt) ida mniejwiecej do 3/4 robi sie jagby zwarcie bo wszystko przygasana ns sekunde i spadaja do zera i powtorka ..... zegar predkosci i obrotow nie rusza przy tescie .Dziwne jest to ze ja robi sie ta zworka a wlaczone sa postojowki to przygasa cale podwietlenie nie tylko licznika ale i radia klimatronika a nawet przyciskow na kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze to troche sporo za tyle mozna kupic licznik a w dodatku jeszcze fis nie ciekawie swieci hmm .czy jest jakas mozliwosc sprawdzenia czy to wina licznika bo kupie licznik wydam 500zl i bedzie to samo to troche lipa :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak mam mimo że wymieniłem już procesor wszystko jest ok oprócz wskaźnika paliwa raz jest pełen zbiornik za chwile palii się reezerwa a jeszcze za chwile jest już ok, akutalnie walcze z tym tematem ostatnio jak pruszyłem licznikiem to było dobrze owstawiam że albo gdzieś przy liczniku jest zwarcie do masy albo w tej niebieskiej kostce a jeślli to nei pomoże to tylkkko przeetwornik który zmiienia sygnał analogowy na cyfrowy a z tym juz nic nie da się zrobić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...