Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wędkarstwo


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

mam praktycznie wszystko co tylko byś chciał bo jak tym hobby sie zaimowalem to kupowałem żeby niczego mi nie zabrakło. Jak coś byś chciał za dobre pieniądze kupić to pisz pw co cię interesuje a ja bede pisal co mam tylko zawsze w weekndy bo wtedy jestem w rodzinnym domu i tam mam cały sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj wszytko i pstryknij fotke i już :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że zdjęciem to nie bardzo mam jak zrobić a telefonem to słabo wyjdzie ale dam liste ogolna co mam: haczyki różne firmy i rodzaje, kotwice, ciężarki na grunt różne wielkości, spławiki, świetliki, żyłki, koszyczki, stopery, twistery, woblery, haki do twisterow z glowka olowiową, ciężarki do spławików, rurki do koszyczka zakładane na żyłkę, kilka srodkow w pudelkach tych zapachowych, muchy, gumki do mocowania spławikow na żyłce, przepony i te zielone i te wolframowe cienkie różne długości, i haki te wielkie takie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden jest siweida rozmiar 70mm waga 7g numer tego woblera to 33190701 a inne to podaj tel to ci mms zdjecie podesle bo to jakieś zwykłe i mam je luzem i nie moge firmy sprawdzić woblery mam tylko 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wędkarzy,ja też wędkuje ale w tamtym sezonie przestawiłem się na typowe karpiarstwo,wcześniej łapałem spławikowo i na koszyk,troche spinningu,ale teraz tylko karp i amur,czasami jeszcze pojade do nysy na jezioro na ładnego leszcza,a co do karty to właśnie musze opłacić ale w tamtym roku opłata 180zł,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce zdjęcia ale tylko części asortymentu jaki mam to pisać pw z mailem będe podsyłał odrazu mówie że te zdjęcia ukazują nie cały sprzęt bo nie mialem czasu zrobienia zdjęć całego sprzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa lata juz nie place i lepiej sie czuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 5 razy bylem na rybach w tamtym roku.na tyle mialem czasu sprzet kurzy sie w garzzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 5 razy bylem na rybach w tamtym roku.na tyle mialem czasu sprzet kurzy sie w garzzu

no to lepiej nie opłacać,zawsze sinko na mody:)a w razie wu,...szybkie nogi:)mnie tylko raz kontrolowali i to jeszcze na jeziorze nyskim i to w nocy!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...