Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wędkarstwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam praktycznie wszystko co tylko byś chciał bo jak tym hobby sie zaimowalem to kupowałem żeby niczego mi nie zabrakło. Jak coś byś chciał za dobre pieniądze kupić to pisz pw co cię interesuje a ja bede pisal co mam tylko zawsze w weekndy bo wtedy jestem w rodzinnym domu i tam mam cały sprzęt

Opublikowano

daj wszytko i pstryknij fotke i już :gwizdanie:

Opublikowano

że zdjęciem to nie bardzo mam jak zrobić a telefonem to słabo wyjdzie ale dam liste ogolna co mam: haczyki różne firmy i rodzaje, kotwice, ciężarki na grunt różne wielkości, spławiki, świetliki, żyłki, koszyczki, stopery, twistery, woblery, haki do twisterow z glowka olowiową, ciężarki do spławików, rurki do koszyczka zakładane na żyłkę, kilka srodkow w pudelkach tych zapachowych, muchy, gumki do mocowania spławikow na żyłce, przepony i te zielone i te wolframowe cienkie różne długości, i haki te wielkie takie itp

Opublikowano

Woblery jakich firm?? modele?

Opublikowano

jeden jest siweida rozmiar 70mm waga 7g numer tego woblera to 33190701 a inne to podaj tel to ci mms zdjecie podesle bo to jakieś zwykłe i mam je luzem i nie moge firmy sprawdzić woblery mam tylko 4

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jak tam koledzy efekty ...poszukuje dobrego jeziora na pomorzu

Opublikowano

witam chetnie wetkuje aktualnie przebywam w atenach jezdze na tutejsze jeziora na karpie karasie sumy ale niema jak w polsce w bieszczadach na solinie to dopiero sandacze i szczupaki pozdrawiam

Opublikowano

Witam !!ja też wędkuje ale krótko bo od 2 lat nie mam żadnych rekordów ale sporcik fajny i można odpocząc ;)poz

Opublikowano

witam wędkarzy,ja też wędkuje ale w tamtym sezonie przestawiłem się na typowe karpiarstwo,wcześniej łapałem spławikowo i na koszyk,troche spinningu,ale teraz tylko karp i amur,czasami jeszcze pojade do nysy na jezioro na ładnego leszcza,a co do karty to właśnie musze opłacić ale w tamtym roku opłata 180zł,pozdrawiam

Opublikowano

jak ktoś chce zdjęcia ale tylko części asortymentu jaki mam to pisać pw z mailem będe podsyłał odrazu mówie że te zdjęcia ukazują nie cały sprzęt bo nie mialem czasu zrobienia zdjęć całego sprzetu

Opublikowano

opłaty już porobione??

Opublikowano

kto by to opłacał

Opublikowano
kto by to opłacał

:nabijasie:

Opublikowano

dwa lata juz nie place i lepiej sie czuje

Opublikowano

hej jak tam?łowicie co?

Opublikowano

ja jeszcze nie.:wallbash:

Opublikowano

z 5 razy bylem na rybach w tamtym roku.na tyle mialem czasu sprzet kurzy sie w garzzu

Opublikowano

ja na maj czekam jest tu ktoś z pomorskiego

Opublikowano
z 5 razy bylem na rybach w tamtym roku.na tyle mialem czasu sprzet kurzy sie w garzzu

no to lepiej nie opłacać,zawsze sinko na mody:)a w razie wu,...szybkie nogi:)mnie tylko raz kontrolowali i to jeszcze na jeziorze nyskim i to w nocy!:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.