Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Odpięcie wężyka od wg


soczeklol123

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko jak odepne wezyk od wg auto przyspiesza dobrze tylko przerywa a jak jade z podpietym to jest kiszka nieprzyspiesza tak samo

wina to jest wg czy zaworu n75 ? pozdrawiam[br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 18:57_________________________________________________nikt niemial takiego przypadku dodam ze bledy na vagu to :

17978 Moduł sterujacy zablokowany Zakres / mozliwosci brak osprzetu / nie zwiazany ze sprzetem \- BLAD SPORADYCZNY

16505 czujnik polozenia przepustnicy Zakres / mozliwosci brak osprzetu / nie zwiazany ze sprzetem \- BLAD SPORADYCZNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmien N75

17978 - możliwe przyczyny usterki:

-> próba manipulacji

-> zwarcie przewodów komunikacji

-> usterka w systemie immobilisera

-> uszkodzenie komputera sterujacego silnikiem

-> komputer sterujacy silnikiem, nie został dopasowany do IMMO.

Przy tym drugim musisz wyjac przepustnice, wyczyscic, zaadoptowac i zobaczyc czy sie cos zmienilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten blad od immo to spowodowany jest wytarciem kluczyka czeka mnie wymiana

a przepustnice czyscilem adaptowalem vagiem stan adp ok [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 15:45_________________________________________________podmienilem n75 niema poprawy wjec co to moze byc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten ktory podmieniles jest sprawny na 100%?? ja raz podmienialem na uszkodzony i dlugo sie zastanawialem o co chodzi

WG??

Przewody??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymie cisnienie :)

nowy blad sie pojawil 16486 zbyt niskie napiecie przeplywomierza .... ;/

styki przeczyscilem i d*pa blada powraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyszczenie niewiele daje, logi robiles? jak pada to tylko wymiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze logow nie robilem ale uczynie to niedlugo :) [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 10:01_________________________________________________ale po wymianie tego n75 jest troche lepiej ale nieznacznie (teraz to dostrzeglem) myslicie ze to przeplywka do wymiany ??[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 10:08_________________________________________________dodam jeszcze ze przed chwila sie przejechalem i w bloku 002 pokazuje 120-135 g\s oczywiscie przy wjekszym obciazeniu na 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze niestety niemam ale sprawdzilem przed chwila dokladnie wg i niestety nietrzyma zadobrze cisnienia ;/ (sprawdzalem strzykawka duza ) naszczescie mam drugi co dziala owiele lepiej (trzyma cisnienie) czy zamiana jego zalatwi problem czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruszki od WG padają regularnie...

po prostu trzeba wymienić i nie płakać... :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede mial troche czasu to to ogarne bo turbo wyciagac to umiem na pamiec hehe i napisze czy to wina tej przkletej gruszki

przy okazji zrobie to brzeczenie w turbo (klapka wg) tylko powiedzcie mi czy to zespawac czy zaklepac??

- powinno mic lekki luz czy nie ?

- i na klapce tej jest taki dziubek to obojentnie w ktorym miejscu on ma byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz tą brzęcząca klapkę w turbo daj znać jak poszło, u mnie też strasznie brzęczy( turbo chodzi normalnie,moc ma, tylko ten dźwięk juz trochę wkurza).Pytałem wcześniej na forum,ale wszyscy mówią "regeneracja" więc na razie jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni mowia ze ma byc luz, inni ze nie powinno byc. Trzeba by sprawdzic czy w nowych dmuchawkach jest czy nie ma. ja nowej nie mialem w rekach wiec moze ktos wreszcie rozwieje te watpliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...