Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nowe monety 2zł :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. zbieram monety 2 złotowe tzn te nowe,wychodziły one od 1995 do teraz :)

jeżeli ma ktoś na zbyciu takie moneciki i ich nie potrzebije, nie zbiera to chętnie odkupie :)

możecie też sie pochwalić czy coś kolekcjonujeci-zbieracie ;)

pozdrawiam :)

Opublikowano

po ile skupujesz? :good: Interesują cię wszystkie jak lecą czy konkretne serie? Mogą się powtarzać czy pojedyncze egzemplarze?

Opublikowano
  • Autor

zależy co masz i r którego roku ??

Opublikowano

jak wrócę do domu z pracy poszukam, a jutro opiszę dokładnie co tam się zawieruszyło. :hi:

Opublikowano
  • Autor

ok :) mozesz nawet mi na PW napisać :)

Opublikowano

A ja kolekcjonuje banknoty 200-złotowe, o takie: b743589469b28015m.jpg (moje ulubione) :kox:

Jeśli ktoś ma na zbyciu to przyjmę każdą ilość. Oczywiście nic za darmo nie chce. Za każdy originalny banknot mogę zapłacić max.50zł. Zależy czy igła czy pomięty. :decayed: Nie interesują mnie starocie tylko te których używamy na codzień.

jozku726 po co Ci te monety?

Opublikowano

Inwestycja długoterminowa... :good:

Opublikowano

A ja kolekcjonuje banknoty 200-złotowe, o takie: b743589469b28015m.jpg (moje ulubione) :kox:

Jeśli ktoś ma na zbyciu to przyjmę każdą ilość. Oczywiście nic za darmo nie chce. Za każdy originalny banknot mogę zapłacić max.50zł. Zależy czy igła czy pomięty. :decayed: Nie interesują mnie starocie tylko te których używamy na codzień.

jozku726 po co Ci te monety?

chcesz kupić 200zł za 50zł ?

Opublikowano

A ja mam 2 zł z gen. Maczkiem z 2003 r :gwizdanie:

Opublikowano

ja mam stare banknoty

100 zł

500 zł

1000 zł

5000 zł

mogę wymienić 1:1 :decayed:

Opublikowano

ja mam stare banknoty

100 zł

500 zł

1000 zł

5000 zł

mogę wymienić 1:1 :decayed:

:polew: :polew: :polew:

apropos... wiecie że Zygmunt August 2zł z 1996 kosztuje już trochę grosza? :naughty:

Opublikowano

apropos... wiecie że Zygmunt August 2zł z 1996 kosztuje już trochę grosza? :naughty

Zapewne 200groszy :decayed: Fakt sporo grosza :kox::polew:
Opublikowano

apropos... wiecie że Zygmunt August 2zł z 1996 kosztuje już trochę grosza? :naughty

Zapewne 200groszy :decayed: Fakt sporo grosza :kox::polew:

Z 300 ale zeta! :kox:
Opublikowano

Nie rozumiem, po co zbierać monety 2 złotowe (aktualnie w obiegu)

No chyba, że to duże ilości, jak ktoś skup złomu otwiera :wink4:

Opublikowano

Mam kubańskie 1 Peso z 1994r. :decayed:

O:

43ea427853b22d11m.jpg

3a68804382874b6fm.jpg

Kto chce??? :polew: Oczywiście nie za darmo :naughty:

Opublikowano

A ja kolekcjonuje banknoty 200-złotowe, o takie: b743589469b28015m.jpg (moje ulubione) :kox:

Jeśli ktoś ma na zbyciu to przyjmę każdą ilość. Oczywiście nic za darmo nie chce. Za każdy originalny banknot mogę zapłacić max.50zł. Zależy czy igła czy pomięty. :decayed: Nie interesują mnie starocie tylko te których używamy na codzień.

jozku726 po co Ci te monety?

grzes jestem szczerze zaintersowany twoja oferta. gdzie mozemy sie ustawiac na przekazanie banknotów. mam sporo na zbyciu 200 setek. stan dobry. jest tylko mala pomylka w znaku wodnym. przez przypadek wstawilem ten ze 100 zlotkowki czyli Władysława Jagiełłę. mysle, ze to nie bedzie problem. czekam na odp.

Opublikowano

To co powiecie na to :naughty:

http://www.ecrater.com/product.php?pid=5344355

złotówkę mozna zhandlować za ok 150zł :kox:

Opublikowano

A ja kolekcjonuje banknoty 200-złotowe, o takie: b743589469b28015m.jpg (moje ulubione) :kox:

Jeśli ktoś ma na zbyciu to przyjmę każdą ilość. Oczywiście nic za darmo nie chce. Za każdy originalny banknot mogę zapłacić max.50zł. Zależy czy igła czy pomięty. :decayed: Nie interesują mnie starocie tylko te których używamy na codzień.

jozku726 po co Ci te monety?

grzes jestem szczerze zaintersowany twoja oferta. gdzie mozemy sie ustawiac na przekazanie banknotów. mam sporo na zbyciu 200 setek. stan dobry. jest tylko mala pomylka w znaku wodnym. przez przypadek wstawilem ten ze 100 zlotkowki czyli Władysława Jagiełłę. mysle, ze to nie bedzie problem. czekam na odp.

Z tymi podróbkami to se idź na bazar do rumunów :decayed::tongue4: [br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 22:48_________________________________________________Muszę na strych się przejść bo gdzieś się walał jakiś stary mały "zaśniedziałek" z 1910r. :kox:

Opublikowano

Mam kubańskie 1 Peso z 1994r. :decayed:

O:

43ea427853b22d11m.jpg

3a68804382874b6fm.jpg

Kto chce??? :polew: Oczywiście nie za darmo :naughty:

-ktoś Suwałk miał peso ale była obawa że to kubańskie więc co... poszedłem do ambasady i dali bez szemrania(...)

2 razy po gówno warte 1000 kolumbijskich pesos

Opublikowano
  • Autor

a to takie małe hobby :D niektórzy zbierają znaczki i innne pierdoły a ja zbieram monety :) niektórch już nie ma w obiegu :D czekam na jakieś info kto ma coś na zbyciu ;D[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 23:09_________________________________________________a generała maczka 2003 mam kolego :) ale dzięki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.