Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na aukcjach są zdjęcia poglądowe (kiedyś było takie info) - model amorka dopierają Ci według danych auta.

Opublikowano

ja chyba postawie na gwint TA-Technix, na wiosnę :evil:, edmondo bardzo dobry wątek :good:

Opublikowano
  • Autor

ja chyba postawie na gwint TA-Technix, na wiosnę :evil:, edmondo bardzo dobry wątek :good:

Niestety, niektórym się nie podoba, ale to już ich problem. :cool1:

Opublikowano

a wiecie może pany czy te amorki podejdą do 2 lifta 2000 - 2001 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Najlepiej upewnij się u sprzedawcy, ale wydaje mi się, że to jest to samo.

Opublikowano
  • Autor

To musisz się uzbroić w nowe amorki - może wytrzymają.

U mnie amorki 60-65% sprawności po założeniu sprężyn padły w 2 tygodnie.

Poza tym nie wyobrażam sobie jeździć na takim obniżeniu przy zwykłych amorach - na każdej dziurze musi chyba trzeć.

Opublikowano

To musisz się uzbroić w nowe amorki - może wytrzymają.

U mnie amorki 60-65% sprawności po założeniu sprężyn padły w 2 tygodnie.

Poza tym nie wyobrażam sobie jeździć na takim obniżeniu przy zwykłych amorach - na każdej dziurze musi chyba trzeć.

To prawda. Samochód z seryjnymi amortyzatorami i sprężynami obniżającymi skacze jak głupi na dołkach. To nie jest bezpieczne.

Po takiej jeździe mam przytarte całe podwozie. Już nie mówię o tym, że bardzo szybko można stracić osłonę pod silnikiem.

Szybko wrócisz do seryjnych sprężyn.

Opublikowano
  • Autor

A jak złapiesz dołek podczas skrętu to opona do wyrzucenia i nadkole do klepania ...

Opublikowano
Opublikowano

Widze coraz to nowszych teorii wyssanych z palca można sie dowiedzieć.

Niektóre typy amorów przednich w np passacie maja tendencje do ściągania trzpienia do dołu,wiec nie ma problemu z założeniem krótszych sprężyn.

a jak z poduszkami i odbojami...chyba podejdą ze starych amorów

Odpuść sobie odboje gumowe,maja być z pianki jak oryginalne.

Opublikowano
  • Autor

Nikt nie napisał, że nie ma możliwości założenia krótszych sprężyn. Wręcz przeciwnie. Potwierdzam, że jest taka możliwość - sprawdzone na własnej skórze. Niestety.

Chodzi o twardość amortyzatora. Standardowe są za miekkie do takiego obniżenia - samochód za bardzo się buja, przez co na większych fałdach można dziobem zaliczyć podłoże.

Ponownie kłania się dokładnie czytanie tekstu...

Opublikowano

a jak z poduszkami i odbojami...chyba podejdą ze starych amorów

Odpuść sobie odboje gumowe,maja być z pianki jak oryginalne.

Pianka z biegeim czasu może sie wykruszyć.Powiedz mi jaka jest róznica pomiedzy odbojami piankowymi a gumowymi
Opublikowano

To ja ma pytanie trochę z innej beczki, mianowicie: mam zawieszenie 1BE i kończą mi się amortyzatory. Myślałem nad gwintem razem ze sprężynami TA.

A jakbym zostawił sprężynki z 1BE i kupił do nich amortyzatory MTS?

Czy będzie to należycie współgrało?

Opublikowano

To ja ma pytanie trochę z innej beczki, mianowicie: mam zawieszenie 1BE i kończą mi się amortyzatory. Myślałem nad gwintem razem ze sprężynami TA.

A jakbym zostawił sprężynki z 1BE i kupił do nich amortyzatory MTS?

Czy będzie to należycie współgrało?

Będzie dobrze :good:

Opublikowano
  • Autor

Może być fajna kombinacja.

Amorki twardsze, czyli lepsze prowadzenie a wysokość komfortowa, do codziennej jazdy.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

OK, a powiedzcie jeszcze, gdzie kupic taki zestaw MTS TECHNIK amortyzatory w Krakowie? Czy tylko opcja allegro zostaje? Jak z odbojami i oslonami do tych amorkow?

Opublikowano
  • Autor

Chyba tylko allegro lub sklep internetowy.

Odboje i osłony normalne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.