Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Amortyzatory MTS-Technik - historia (nie)zwykła.


soolek

Rekomendowane odpowiedzi

Ech polska mentalność mam i chwale :thumbdown:

:blink: :blink: :blink:

Nie rozumiem do czego to napisałeś? Po czym to wywnioskowałeś, czytając co napisałem? Napisałem gdzieś kupujcie to bo nie ma lepszych? NIE - więc nie zachwalam. Mówię, że jest dobre bo tak przeczytałem, a niedługo sam się przekonam. Stać cię kupuj KYB, Bilstein, Koni itp. itd. bo na pewno jest dużo lepsze... Ja wybrałem MTS

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marawel - nadal nie czytasz.

Ok, jeden padł po 30 tyś. A doczytałeś jaką sprawność miały pozostałe? Napewno nie. To przeczytaj raz jeszcze. Dorzuć do tego 18' o profilu 40 i powiedz mi, że to jest szajs. Jeżeli nawet, to za takie pieniądze będe jeździł dalej na szajsie. I gdyby nie to, że samochód pewnie będzie zaraz szedł na sprzedaż, to zapodałbym gwint tej samej szajsowej firmy i cieszył się 2-letnią gwarancją.

Poza tym, poczytaj sobie forum, konkretnie o amorkach, a natkniesz się na opowieści o padających markowych amorkach, i to po krótszym przebiegu niż mój.

Dorzucę jeszcze, że moje 18' to też pewnie chiński szajs, zwany potocznie na forum plasteliną - nie jest to ori, żaden BBS, AEZ, OZ czy cokolwiek innego. Jakieś tam EVO Racing. Wyprodukowane w EU - takie info gdzieś było.

Niniejszym informuję, że przejechały ze mną 15 tysi, w pół roku i ... zero bicia, zniszczeń, odbarwień, czy cokolwiek innego.

Po dokładnym czyszczeniu wyglądają jak z pudełka wyjęte.

A Warszawskie drogi nie rozpieszczają. I nadal mam zamiar jeździć na tej plastelinie, w tym lub kolejnym Audi.

A jak masz zamiar dalej powielać zasłyszane opinie, bo chińskiego zawieszenia nie masz, a na plastelinie zapewne też nie jeździsz, to idź Pan sobie do innego wątku, bo ja sobie nie życzę czytać takich opinii (nie faktów) w swoim wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marawel - nadal nie czytasz.

Ok, jeden padł po 30 tyś. A doczytałeś jaką sprawność miały pozostałe? Napewno nie. To przeczytaj raz jeszcze. Dorzuć do tego 18' o profilu 40 i powiedz mi, że to jest szajs. Jeżeli nawet, to za takie pieniądze będe jeździł dalej na szajsie. I gdyby nie to, że samochód pewnie będzie zaraz szedł na sprzedaż, to zapodałbym gwint tej samej szajsowej firmy i cieszył się 2-letnią gwarancją.

Poza tym, poczytaj sobie forum, konkretnie o amorkach, a natkniesz się na opowieści o padających markowych amorkach, i to po krótszym przebiegu niż mój.

Dorzucę jeszcze, że moje 18' to też pewnie chiński szajs, zwany potocznie na forum plasteliną - nie jest to ori, żaden BBS, AEZ, OZ czy cokolwiek innego. Jakieś tam EVO Racing. Wyprodukowane w EU - takie info gdzieś było.

Niniejszym informuję, że przejechały ze mną 15 tysi, w pół roku i ... zero bicia, zniszczeń, odbarwień, czy cokolwiek innego.

Po dokładnym czyszczeniu wyglądają jak z pudełka wyjęte.

A Warszawskie drogi nie rozpieszczają. I nadal mam zamiar jeździć na tej plastelinie, w tym lub kolejnym Audi.

A jak masz zamiar dalej powielać zasłyszane opinie, bo chińskiego zawieszenia nie masz, a na plastelinie zapewne też nie jeździsz, to idź Pan sobie do innego wątku, bo ja sobie nie życzę czytać takich opinii (nie faktów) w swoim wątku.

kocham cię :kox:

w koncu sensownie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja sobie nie życzę czytać takich opinii (nie faktów) w swoim wątku.

Życzyć to możesz sobie szczęścia i zdrowia,forum jest od wyrażania opinii.

Skąd mam wiedzieć ze nie sprzedajesz tego badziewia,a tym wątkiem robisz sobie reklamę?

Dorzucę jeszcze, że moje 18' to też pewnie chiński szajs, zwany potocznie na forum plasteliną - nie jest to ori, żaden BBS, AEZ, OZ czy cokolwiek innego. Jakieś tam EVO Racing. Wyprodukowane w EU - takie info gdzieś było.

Niniejszym informuję, że przejechały ze mną 15 tysi, w pół roku i ... zero bicia, zniszczeń, odbarwień, czy cokolwiek innego.

Wiec i ja dorzuce ze dla mnie liczy sie przede wszystkim bezpieczeństwo moje i mojej rodziny,wiec nie ma tu miejsca na szpan chińskimi felgami z plasteliny czy zawiasem od skośnookich.

kocham cię :kox:

Pewny jesteś ze to właściwe forum to wyrażania takich opinii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego marewel jesteś sztywniakiem wyluzuj trochę :polew:

powiem Ci krtóko wymień połowę swoich rzeczy w aucie bo są one robione także w od skośnookich które i tak pochodzą z ASO

taka kolej rzeczy gdzie tania siła robocza tam oszczędności

nie mam zamiaru sie tu kłócić bo to forum techniczne, możemy otworzyć inny wątek i tam męczyć nasze wypociny :decayed:

to jak padnie tobie zawias to podziel z opinią jakie kupisz amortyzatory,lub wachacze to powiemy Ci gdzie są produkowane

bilstein tez jest produkowany w Rumuni

sachs czyży na prefabrykatach od małych rączek :naughty:

kayba polecam od skośnookich db zawias

badziew kolego to tankujesz ON na naszych polskich stacjach

je tez byłem przeciwny taniemu zawieszeniu ale jak zapodałem to nie żałuje i śmiem zauważyć, że jest już za bardzo komfortowy...mam zamiar kupić bilsteina b6 i wydac kilka tysiecy na zawias aby porównać to wszystko...

są marki w Polsce które sa kompletnie nie znane i uważane, że jak nie znam marki to już totalne gówno :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytajcie tego goscia marawela bo on kazdym forum wyglasza swa niepojeta wiedze na temat motoryzacji,przez ktora przemawia zazdrosc,bo ma wszystko seryjne :kox:

tez mam mts przejechalem 20tys ostatnio bylem na przegladzie i maja po 75%

jezdzilem na 18" jakis czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytajcie tego goscia marawela bo on kazdym forum wyglasza swa niepojeta wiedze na temat motoryzacji

:D

Racja.. I nie zdzwię się jak jeszcze w tym wątku przeczytam twierdzenie poparte faktem, że jego klienci przyjeżdzali na wymiane amorów, bo założyli MTS -y i im wszystkie wylewały i miał już 1000 reklamacji.

marewel nic osobistego, ale śmiem twierdzić, że nie dopuszczasz do siebie innych informacji od tych, które utarłeś sobie do tej pory.

Podobną dyskusję toczyliśmy o wahaczach FEBI.. A od założenia minęło 50tyś.. :gwizdanie:

Nie wiem o co chodzi, ale to jest luźny temat o opini na temat tych amortyzatorów.

I nie widzę powodu, by dzielić go na czarne i białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytajcie tego goscia marawela bo on kazdym forum wyglasza swa niepojeta wiedze na temat motoryzacji,przez ktora przemawia zazdrosc,bo ma wszystko seryjne :kox:

A ty wałujesz ludzi z forum i jaki to ma związek z wątkiem?

Temat po prostu śmierdzi mi reklama i tyle.

Podobną dyskusję toczyliśmy o wahaczach FEBI.

Tak bo ty kupiłeś to są najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marawel, powiem krótko - robisz z siebie idotę. Dlaczego? Jak wkońcu przeczytasz ten cały wątek ze zrozumieniem, to będzie wiedział.

Nikogo nie mam zamiaru nakłaniać do zakupu i tego nie robiłem (nie mam w tym interesu - siedzę w całkiem innej branży) - poprostu napisałem swoją opinię na podstawie własnych doświadczeń.

Niniejszym kończę OT.

Każdy kolejny post OT w tym wątku zgłaszam do moderatora - będą usuwane i przydzielane kropeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na pisze tak

nie kupujcie zawieszeń marki Ta-Technix od Cristoforo

bo ponoć chodzą słuchy, że handluje totalnym gównem

:polew: :polew:

koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sekundkę.

Ten wątek to nie reklama, to rekomendacja. A jeśli ktoś nie odróżnia jednego od drugiego to jego problem. Tyle w temacie.

Jak już kupię MTS-y to z pewnością opiszę swoje wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym cos napisał jeszcze ale koniec zbędnego OT :gwizdanie:

To pany mówicie że MTS albo TA technix to to samo

ma ktos może sciski do spręzyn z lubelskiego ,bo na dniach beda mi potrzebne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak sobie mysle nad tymi mtsami no ale jak zwykle barierą Quattro :wallbash:

będzie trzeba mixa zrobić MTS na przód, na tył Ta-T :mysli: ze sprężynami to wychodzi juz tysiak i tu znowu dylemat bo gwint najtaniej z ta widziałem za 1400zł :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak sobie mysle nad tymi mtsami no ale jak zwykle barierą Quattro :wallbash:

będzie trzeba mixa zrobić MTS na przód, na tył Ta-T :mysli: ze sprężynami to wychodzi juz tysiak i tu znowu dylemat bo gwint najtaniej z ta widziałem za 1400zł :mysli:

Ja bym chyba już na gwint postawił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu napisałem swoją opinię na podstawie własnych doświadczeń.

Nie ty napisałeś zwykłą/niezwykłą historie.

A ja spostrzeżenia po montażu tego czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie zdzwię się jak jeszcze w tym wątku przeczytam twierdzenie poparte faktem, że jego klienci przyjeżdzali na wymiane amorów, bo założyli MTS -y i im wszystkie wylewały i miał już 1000 reklamacji.

marewel nic osobistego, ale śmiem twierdzić, że nie dopuszczasz do siebie innych informacji od tych, które utarłeś sobie do tej pory.

Nie ty napisałeś zwykłą/niezwykłą historie.

A ja spostrzeżenia po montażu tego czegoś.

Bullseye :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jest jakas róznica w mocowaniu..bo widzę jakby 2 rozne mocowania.na tej aukcji http://www.allegro.pl/item829431244_amortyzatory_sportowe_audi_a4_b5_mts_od_m_t.html 1fotka amory przednie maja takie nóżki mocujące a ponizej na '' foto poglądowe amorków firmy MTS technik ! '' jest juz inne mocowanie...Podejdzie takie czy nie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...