Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

czym Ty czyściłeś ten gwint? :mysli:

przetarłem szmatką :decayed: INOX ma to do siebie że bardzo łatwo się czyści, nie koroduje i ogólnie jest za***isty :naughty:

przeoczyłem ze to ruville ale pierwszy raz slysze o nich :mysli:

no one chyba niedawno się pojawiły, cena znośna więc wziąłem na próbę

Opublikowano

Smarowałeś czymś gwint żeby się nie zapiekło ?

Opublikowano
  • Autor

cienka warstwa smaru grafitowego, w zeszłym sezonie też tak miałem i nakrętki można kręcić w rękach :good:

Opublikowano

ja też mam do wymiany wahacze i sie zastanawiam teraz nad nimi :gwizdanie: bo cena jest w miare dobra :mysli:

Opublikowano

A w trakcie sezonu coś tam poprawiasz czyt. smarujesz na nowo ?

Opublikowano
  • Autor

ja też mam do wymiany wahacze i sie zastanawiam teraz nad nimi :gwizdanie: bo cena jest w miare dobra :mysli:

nie czytałem opinii (nie wiem czy już jakieś są), sam też jeszcze nie mam, zobaczymy za pare tys km

A w trakcie sezonu coś tam poprawiasz czyt. smarujesz na nowo ?

a zobaczę, bo w sumie zeszły sezon to śmigałem na tym gwincie od lipca do listopada i nic nie smarowałem dodatkowo :wink4:

I tak jak mówię, przy demontażu kręciłem nakrętkami praktycznie bez kluczy. Grafitowy się nie wymywa tak jak zwykły smar, więc powinno być spoko :gwizdanie:

Opublikowano

bo każdy jeden inox po wymyciu kręci się jak masełko

Opublikowano

W takim razie ja z moim zrobię to samo tylko że już na aucie :naughty:

Opublikowano

Michał rezałeś grill czy nie ?

Opublikowano
  • Autor

Michał rezałeś grill czy nie ?

rezałeś :good:

dscn0250cv.jpg

Opublikowano

Michał rezałeś grill czy nie ?

rezałeś :good:

dscn0250cv.jpg

obklejałeś folią :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tak, wziąłem od Tomka jakiś odpad folii z naklejek i w święta z nudów okleiłem ramkę :wink4:

całkiem nieźle wyszło, ale jeszcze nie zakładałem na auto

Opublikowano

Michał rezałeś grill czy nie ?

rezałeś :good:

dscn0250cv.jpg

no powiem ze nawet nawet. oblukam na żywo :)

Opublikowano
  • Autor

dorzuciłem świecidełka do wnętrza: ASR (który będzie wyłączał postojówki US) i sterowanie navi :>

tak to teraz wygląda

dscn0045oz.jpg

dscn0043nz.jpg

dscn0074gp.jpg

dscn0077u.jpg

niestety mój aparat (albo talent :decayed:) nie pozwala na zrobienie fajnej jakości niedoświetlonych fotek :confused4:

Opublikowano
:kox: widać łaczenia na tym grilu jak go obklejałes? :)
Opublikowano
  • Autor

:kox: widać łaczenia na tym grilu jak go obklejałes? :)

grill jest klejony z jednego kawałka folii :wink4:

PS diwajsy dla mnie już poszły?

Opublikowano

taa :good: ładnie to wyszlo :)

Opublikowano

grill oblukany na żywo. powiem że efekt jest mega !!

Michał choć zrezamy tak grill rs4. spokojnie uda się osiągnąć jeszcze lepszy efekt. moge Ci pomóc w tym

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Michał choć zrezamy tak grill rs4. spokojnie uda się osiągnąć jeszcze lepszy efekt. moge Ci pomóc w tym

zobaczymy później, na razie RSowy zostaje w ori kolorze :wink4:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:33_________________________________________________mały UP

wczoraj pobawiłem się trochę z lampami, HID założony od spodu tak że po otwarciu maski nic nie widać -> normalnie fabryka :naughty:

5000K + postojówki USA wyłączane z kabiny na wypadek jakiegoś upartego milicjanta :gwizdanie:

dscn0003d.jpg

dscn0005z.jpg

dscn0008v.jpg

dscn0012p.jpg

dscn0024o.jpg

Opublikowano

miodzizna :kox: mnie też czekaja postojówki :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.