Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie ją zmieniłeś, fotele znajomo mi wyglądają super się prezentują w tym wzorze i nawet nieźle zadbane, wzór felgi jeden z ładniejszym jak dla mnie :good:

a dzięki :hi:

RSów już nie mam, nie dogadałem się ze sprzedającym ;( ...może to i lepiej, bo trochę wystawały poza obrys.

Szukam dalej, ale nie mam ciśnienia na nowe kółko, na AVUSach też nieźle wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał a co Ty za żółte żarówencje wstawił :naughty:

:chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał a co Ty za żółte żarówencje wstawił :naughty:

:chytry:

a takie tam :tongue4:

na poprzedniej stronie masz fotki i link do aukcji :wink4: w nocy robią furorę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co w rzeczywistosci jako długie sprawdzaja sie, ta żółć to naciag foto czy naprawde taka barwe mają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółte żółte :good:

Jest fajny efekt bo przy HIDzie przed autem masz biało, a jak walniesz długimi to 100m do przodu jest żółto :decayed: Na suchym się sprawdzają, na mokrym jeszcze nie miałem okazji próbować. Zresztą ile się ich używa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj felgi na jakiś zjebany kolor i zacznie mi się Twoja furka podobać :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj felgi na jakiś zjebany kolor i zacznie mi się Twoja furka podobać :naughty::kox:

na avusy szkoda pędzla :decayed:

Michał jak tam te wahacze Ruville ? :mysli:

zrobiłem na nich jakieś 3tys km, więc nie powiem Ci nic konkretnego-na razie jest ok :good:

zobaczymy za kilkanaście/kilkadziesiąt tys

Dopisany: 08 Lipiec 2011, 19:19_________________________________________________

mały UP bo wpadły nowe diwajsy :kox:

97564678.jpg

i to co cieszy najbardziej :>

12263409.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj felgi na jakiś zjebany kolor i zacznie mi się Twoja furka podobać :naughty::kox:

na avusy szkoda pędzla :decayed:

Michał jak tam te wahacze Ruville ? :mysli:

zrobiłem na nich jakieś 3tys km, więc nie powiem Ci nic konkretnego-na razie jest ok :good:

zobaczymy za kilkanaście/kilkadziesiąt tys[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 19:19_________________________________________________mały UP bo wpadły nowe diwajsy :kox:

97564678.jpg

i to co cieszy najbardziej :>

12263409.jpg

konkretne zamówionko poszło :naughty:, u kogo brałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba i ja się skuszę :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie Ty showcarshine.pl :wink4:

:good:

lustereczka nie miałeś wcześniej? :mysli:, nawet nie zwróciłem uwagi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa zazdroszcze wam z tym ujebem na punkcie detalingu, sam bym kupił, ale pierw musiałbym lipy wyciąć wzdłóż parkingu osiedlowego :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam... bo i ja przymierzam się do takich zakupów ile wyniósł cię cały taki komplecik kosmetyków MEGUIARS'a? Żeby nie było OT to efekty są :good: No auto oczywiście też miazga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, napisz jakie koszty takiego zestawu :)

Też powoli się wkręcam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, napisz jakie koszty takiego zestawu :)

Też powoli się wkręcam :naughty:

szykujcie setki panowie :naughty:, ten zestawik michała, to z 600zł nie wyjęte :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lustereczka nie miałeś wcześniej? :mysli:, nawet nie zwróciłem uwagi :kox:

miałem ale małe, a ja lubię jak wszystko jest duże :decayed: :decayed:

Dokładnie, napisz jakie koszty takiego zestawu :)

Też powoli się wkręcam :naughty:

szykujcie setki panowie :naughty:, ten zestawik michała, to z 600zł nie wyjęte :naughty:

w sumie to nawet nie wiem dokładnie, bo teraz zamówienie poszło na ponad 400pln, a część (czyli kilka mikrofibr, aplikatorów, wosk, UC, szampon i środek do prania tapicerki) miałem już wcześniej :gwizdanie:

teraz to takie uzupełnienie żeby to wszystko miało ręce i nogi, część to testery <-jak się sprawdzą to poleci zamówienie na normalne ilości :naughty:

na początek zabawy w jakiś tam amatorski detailing wystarczy, zwłaszcza że lubię się przy tym bawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie juz bys sie chcial zabierac za :ad::decayed::good:

taaa... ale nie da się tego pogodzić z remontem domu, więc pewnie dopiero w przyszły weekend będę coś działał, jeśli nie później :confused4:

To walcz a potem wpadnę do SO ocenić :naughty:

na srebrnym to wiesz :cool1:

ale coś trzeba robić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...