Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciekaw jestem efektu :good:

Opublikowano
  • Autor

to gdzie jest jakaś sesja pytam sie :slina::evil:

no wlaśnie :mysli::decayed::wink4:

może dzisiaj uda się pstryknąć coś ciekawego :gwizdanie:

a tymczasem mam takie foto, kalkulatorem :cool1:

od razu mówię że gwint zejdzie trochę niżej, jak tylko założę węższe opony na tył (bo teraz trochę przycierają) - czyli pewnie na nowy sezon

aktualny setup to 18" 8J et48+15mm dystans, 215/40 przód i 225/40 tył

20110822133a.jpg

Opublikowano

Ładna patelnia :kox:

Opublikowano

to gdzie jest jakaś sesja pytam sie :slina::evil:

no wlaśnie :mysli::decayed::wink4:

może dzisiaj uda się pstryknąć coś ciekawego :gwizdanie:

a tymczasem mam takie foto, kalkulatorem :cool1:

od razu mówię że gwint zejdzie trochę niżej, jak tylko założę węższe opony na tył (bo teraz trochę przycierają) - czyli pewnie na nowy sezon

aktualny setup to 18" 8J et48+15mm dystans, 215/40 przód i 225/40 tył

20110822133a.jpg

no sukaaaaa 15mm kox ja juz sobie na tyl sprawilem 15mm z kolnierzem mam ET 28 :kox:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 15:23_________________________________________________

Ładna patelnia :kox:

powiao ameryko[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 15:24_________________________________________________

to gdzie jest jakaś sesja pytam sie :slina::evil:

no wlaśnie :mysli::decayed::wink4:

może dzisiaj uda się pstryknąć coś ciekawego :gwizdanie:

a tymczasem mam takie foto, kalkulatorem :cool1:

od razu mówię że gwint zejdzie trochę niżej, jak tylko założę węższe opony na tył (bo teraz trochę przycierają) - czyli pewnie na nowy sezon

aktualny setup to 18" 8J et48+15mm dystans, 215/40 przód i 225/40 tył

20110822133a.jpg

ale z otworami centrujacymi ktos odyebal wolte, ale z drugiej strony wiecej poszaleje przy doboze dystansu z centrowaniem :good:

Opublikowano
  • Autor

ale z otworami centrujacymi ktos odyebal wolte, ale z drugiej strony wiecej poszaleje przy doboze dystansu z centrowaniem :good:

no odyebał, odyebał... ale dzięki temu kasa za nie śmieszna, a sytuacja opanowana pierścieniami, nic nie bije, nic nie buja więc nie ma źle :wink4:

Opublikowano

za szrebrno :tongue4:

Opublikowano

za szrebrno :tongue4:

ee dobrze jest
Opublikowano

lubie to :)

Opublikowano

taki spokojny zrobił sie na tej feldze :decayed:

Opublikowano

taki spokojny zrobił sie na tej feldze :decayed:

Taaaa, dziadkowóz na glebie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

za szrebrno :tongue4:

ee dobrze jest

a będzie jeszcze lepiej :naughty: :naughty:

taki spokojny zrobił sie na tej feldze :decayed:

ogólnie chyba się starzeję, ruły schowałem za kratkami, felga dla seniora... :decayed:

Opublikowano

Michał bedzie tak :naughty:

5500929930_209499b9f3_z.jpg

Opublikowano
  • Autor

Michał bedzie tak :naughty:

5500929930_209499b9f3_z.jpg

aż tak to nie, on ma aira :disgust:

ale i tak będzie pięknie, polerowanie, malowanie, pucowanie :ad: :ad: wszystko w swoim czasie :wink4:

Opublikowano

Michał bedzie tak :naughty:

5500929930_209499b9f3_z.jpg

aż tak to nie, on ma aira :disgust:

ale i tak będzie pięknie, polerowanie, malowanie, pucowanie :ad: :ad: wszystko w swoim czasie :wink4:

2801072683_445d77033b_o.jpg

:kox:

[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 22:39_________________________________________________Michał ćwicz rękę :naughty:

5778843336_ac802de3e1_b.jpg

5778843702_e345471202_b.jpg

5778843490_c102c817f2_b.jpg

Opublikowano
  • Autor

nie bój nic, mam plan na to kółko :przebiegly: :przebiegly:

Opublikowano

no chyba że :gwizdanie:

5783968929_918066cc11_b.jpg

Opublikowano

nie bój nic, mam plan na to kółko :przebiegly: :przebiegly:

sprzedajesz :decayed:
Opublikowano

nie bój nic, mam plan na to kółko :przebiegly: :przebiegly:

sprzedajesz :decayed:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

nie bój nic, mam plan na to kółko :przebiegly: :przebiegly:

sprzedajesz :decayed:

:polew:

ani myślę :tongue4:

Opublikowano

dobrze że sprzedałem swoje bo byśmy jak pedałki na takich samych jeździli :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.