Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4241819fe43e8dcea.jpg

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kto Ci robił takie słabe vt? :bag:

Ty :decayed:

Opublikowano

słynne, nie słynne - kółko za***iście mi się podoba i jest w sam raz do daily car :cool1:

polerował będę przez zimę, ten sezon doturlam się na srebrnych :wink4:

daj spokoj :chytry:

Opublikowano
  • Autor

słynne, nie słynne - kółko za***iście mi się podoba i jest w sam raz do daily car :cool1:

polerował będę przez zimę, ten sezon doturlam się na srebrnych :wink4:

daj spokoj :chytry:

będzie pięknie wujek, zobaczysz :nose:

Opublikowano

słynne, nie słynne - kółko za***iście mi się podoba i jest w sam raz do daily car :cool1:

polerował będę przez zimę, ten sezon doturlam się na srebrnych :wink4:

daj spokoj :chytry:

będzie pięknie wujek, zobaczysz :nose:

nie wiedzialem ze chcesz fure przemalowac

Opublikowano
  • Autor

słynne, nie słynne - kółko za***iście mi się podoba i jest w sam raz do daily car :cool1:

polerował będę przez zimę, ten sezon doturlam się na srebrnych :wink4:

daj spokoj :chytry:

będzie pięknie wujek, zobaczysz :nose:

nie wiedzialem ze chcesz fure przemalowac

nic z tych rzeczy :wink4:

idą w poler a jak się nie spodobają (w co wątpię) to będziem malować na jakiś oczojebny fluo kolor :gwizdanie:

Opublikowano

monol.jpg

Jedziesz synek to w jakiś fajny kolor :kox::naughty:

poler do srebra :no:

Opublikowano

monol.jpg

Jedziesz synek to w jakiś fajny kolor :kox::naughty:

poler do srebra :no:

szkoda pracy na polerowanie, mialem poler na srebrnym, cyca nie urywalo

Opublikowano

monol.jpg

Jedziesz synek to w jakiś fajny kolor :kox::naughty:

poler do srebra :no:

szkoda pracy na polerowanie, mialem poler na srebrnym, cyca nie urywalo

Masz gdzieś foto jakieś? :naughty:

Opublikowano

monol.jpg

Jedziesz synek to w jakiś fajny kolor :kox::naughty:

poler do srebra :no:

szkoda pracy na polerowanie, mialem poler na srebrnym, cyca nie urywalo

Masz gdzieś foto jakieś? :naughty:

e9cd4e08138699d3.jpg

20273532a37bb16f.jpg

Opublikowano
  • Autor

monol.jpg

Jedziesz synek to w jakiś fajny kolor :kox::naughty:

poler do srebra :no:

szkoda pracy na polerowanie, mialem poler na srebrnym, cyca nie urywalo

zobaczymy, jak na razie się napaliłem na poler bling :kox:

jak będzie kiepsko to co za problem zmatowić i prysnąć :cool1:

Opublikowano

poleruj będą tłuste :kox: choć na moim kolorze ładniej by wyglądały :slina::decayed:

Opublikowano
  • Autor

poleruj będą tłuste :kox:

o to to to :good:

monol.jpg

Jedziesz synek to w jakiś fajny kolor :kox::naughty:

poler do srebra :no:

szkoda pracy na polerowanie, mialem poler na srebrnym, cyca nie urywalo

Masz gdzieś foto jakieś? :naughty:

e9cd4e08138699d3.jpg

20273532a37bb16f.jpg

a Ciebie to będę pewnie molestował o jakieś złote rady przy polerowaniu :naughty:

Opublikowano

Pasty, filc , wiertarka, zatyczki do nosa bo palona pasta jebie jak ukraińska prostytutka :decayed:

Wszystko co Ci potrzeba

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=12243646

To tak jak z papierem ściernym tak i z pastą..masz gramaturę, kupujesz pastę powiedzmy 800 i 1500 , filc i jedziesz.

Opublikowano
  • Autor

palona pasta jebie jak ukraińska prostytutka :decayed:

:polew: :polew:

dzięki za linka, gość faktycznie nieźle zaopatrzony :good:

Opublikowano

Założyłeś juz te kołpaki :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Założyłeś juz te kołpaki :mysli:

oczywiście :kox:

Opublikowano

to gdzie jest jakaś sesja pytam sie :slina::evil:

Opublikowano
  • Autor

to gdzie jest jakaś sesja pytam sie :slina::evil:

jestem umówiony na jutro :wink4:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

to gdzie jest jakaś sesja pytam sie :slina::evil:

no wlaśnie :mysli::decayed::wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.