Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no chyba że :gwizdanie:

5783968929_918066cc11_b.jpg

ee to koło i tak nie ma wżerów bo polerowane fabrycznie. Wiertara, filc paręgodzin i można robić foty czajniczka z małym gwizdkiem :polew:

Opublikowano
  • Autor

dobrze że sprzedałem swoje bo byśmy jak pedałki na takich samych jeździli :polew:

a ja głupi doradzałem Ci żebyś zostawił mono :decayed:

ee to koło i tak nie ma wżerów bo polerowane fabrycznie. Wiertara, filc paręgodzin i można robić foty czajniczka z małym gwizdkiem :polew:

na przyszły sezon naklejam na auto: słit focia w monoblockach - 19,90zł (or blowjob - chicks only) :kox:

:naughty:

aaaaxwls.jpg

Opublikowano

jak zabawka :naughty:

Opublikowano

matchbox :gwizdanie:

Opublikowano

matchbox :gwizdanie:

jednego na forum już mamy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

matchbox :gwizdanie:

jednego na forum już mamy :decayed:

taaa i nawet matchboxy się lubią :decayed:

dsc0128a.jpg

dsc0032qq.jpg

Dopisany: 24 Sierpień 2011, 00:40_________________________________________________

więcej kombinowanych fot niebawem :gwizdanie:

Opublikowano

Miałem na mysli tego resoraka :tongue4:

matchbox.jpg

Michał dobre foty, ale wciaż mało :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Miałem na mysli tego resoraka :tongue4:

eeee to ja myślałem że mówisz o tym co go !Tommy składa :doh1:

PS nocne fotki pstrykane z ręki, dlatego muszę nad nimi trochę posiedzieć... następnym razem będzie lepsze oświetlenie i co najważniejsze - statyw :)

dsc0098hp.jpg

Opublikowano

nie z ręki tylko z kraweznika, tez tak robiłem jak miałem fotokalkulator :kox:

Opublikowano

monoblock, moje niespełniona marzenie :kox:

Opublikowano
  • Autor

cd :)

dsc0122kq.jpg

dsc0123l.jpg

dsc0001ugg.jpg

Opublikowano

W nocy jasny kolor wydaje sie szerszy :naughty:

Opublikowano

Już zimówki założyłeś? :mysli::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Już zimówki założyłeś? :mysli::naughty:

taaa na kołpakach :decayed:

Opublikowano

dziwne masz te felgi ale fajnie ze cos innego niz wszyscy :good:

foty mi sie podobaja :naughty:

widze ze Twoj kolega ma biale kolo :):good: ale dziwnie wyglada ta szachownica na dachu...

ta czarna ma biale kolka w grillu? myslalem nad tym ale widze ze dobrze to wyglada :kox:

Opublikowano

od dawna choruje na monoblocki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dziwne masz te felgi ale fajnie ze cos innego niz wszyscy :good:

foty mi sie podobaja :naughty:

takich właśnie szukałem, rarytaśnych :naughty:

czarna jest Tomka :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_moja_czarna_perelka_wersja_usa-t41141.0.html

od dawna choruje na monoblocki :decayed:

gadaj z Olafem, to może Ci jakieś załatwi :decayed:

Dopisany: 24 Sierpień 2011, 17:01_________________________________________________

no to jeszcze dwie fotki z tej sesji i starczy :)

dsc0059my.jpg

nowy1fo.jpg

Opublikowano

za ile musieliscie zalac, :kox: zeby mozna bylo zdjecia zrobic?

Opublikowano

za***iste fotki :good:

już widzę te fotki ze spota :kox:

Opublikowano
  • Autor

za ile musieliscie zalac, :kox: zeby mozna bylo zdjecia zrobic?

mój diesel prawie nic nie pali, bak zawsze pełny... co innego Tomek, na oparach przyjechał bo ścigać się chciał :decayed: dlatego mówi "później na stację", że niby fotki :bag:

za***iste fotki :good:

już widzę te fotki ze spota :kox:

jak tylko kto ma przyzwoity aparat to brać, fotek nigdy za wiele :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.