Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, fajnie że podoba się nie tylko mi:wink:

pepika widziałem na zdjęciach, polerka faktycznie mu nie wyszła:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz proszę o lepsze foto do kalendarza na za 2 miesiące :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, mam kilka pomysłów na fotki:naughty:

przyjdzie co do czego to i wór z cukierkami się znajdzie, jak ostatnio:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ..w staniku może i fajnie, ale ta siatka na grillu trochę lipnie wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealnie lezy ta BRA, szkoda że z tym grillem taka lipa:kwasny:, ale można przedlifta gril mieć i nic nie widać:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał fajnie z tą bra wygląda, nie pasuje mi tylko to a4 wyszyte:facepalm: Jak ogarnąłeś halo i kierunki? Jakaś większa rzeźba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to auto jest brudne !?!?!?:decayed:

nie myte ze dwa tygodnie:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Michał fajnie z tą bra wygląda, nie pasuje mi tylko to a4 wyszyte:facepalm: Jak ogarnąłeś halo i kierunki? Jakaś większa rzeźba?

A4 to najmniejszy problem, byle tapicer by to ogarnął - można by jaki custom napis tam strzelić:naughty:

kierunki to nowy osobny obwód, a halo tradycyjnie po włączeniu świateł postojowych, z tym że ja nie mam postojówek z przodu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym stanikiem to nie jest tak ze mozna by sciagnac gril, zalozyc bre pozniej na ta siatke dokrecic gril? moze ta siatka jako tako dala by sie naciagnac pod gril? ;) nidyrydy nic pokombinowac?

nie myslales nad oponka 215/35? gleba jest wiec i tak i tak musisz uwazac a opony mysle ze dalyby duzo. te sa troszeczke baloniaste hehe ;P Oczywiscie bez zadych spin bo i tak jest mega ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bra jest zbyt gruba żeby wepchnąć ją pod grill, na razie nic nie będę z nią kombinował:wink:

Jeśli o opony chodzi to założyłbym i 205/35 gdyby auto miało tylko wyglądać, niestety trzeba było pójść na kompromis bo to zwykły daily car... a kompromisy wiadomo, nie wszystkich zadowalają, mogło być lepiej ale wg mnie dramatu też nie ma:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na auto do jazdy dziennej jest bardzo dobrze, i nie ma co kombinować, jakby miało służyć do wożenia na lawecie od zlotu do zlotu wtedy można byłoby pójść grubo, a tak jest za***isty kompromis:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty dzisiejszego rezania:

-zamontowany nowy licznik

-dograne IMMO

-wykasowanie inspekcji

-ustawiony przebieg

-dołożona wiązka z licznika do radia

-uruchomienie komunikacji między licznikiem a radiem po CAN:kox:

foty tradycyjnie kalkulatorem

20120610108.jpg

20120610110.jpg

20120610111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...