Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzięki, fajnie że podoba się nie tylko mi:wink:

pepika widziałem na zdjęciach, polerka faktycznie mu nie wyszła:grin:

Opublikowano

to teraz proszę o lepsze foto do kalendarza na za 2 miesiące :decayed:

Opublikowano
  • Autor
to teraz proszę o lepsze foto do kalendarza na za 2 miesiące :decayed:

cukierki Ci się skończyły?:decayed:

Opublikowano

a dziwisz się? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

spoko, mam kilka pomysłów na fotki:naughty:

przyjdzie co do czego to i wór z cukierkami się znajdzie, jak ostatnio:decayed:

Opublikowano

Michał ..w staniku może i fajnie, ale ta siatka na grillu trochę lipnie wygląda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wiem, ale nie mogę jej ruszyć:kwasny:

Opublikowano

idealnie lezy ta BRA, szkoda że z tym grillem taka lipa:kwasny:, ale można przedlifta gril mieć i nic nie widać:grin:

Opublikowano
  • Autor

w sumie racja, RS się marnuje:decayed:

Opublikowano

Gdzie to auto jest brudne !?!?!?:decayed: Ta bra tak na stałe mi się nie widzi, może jak by grilla nie zasłaniała było by lepiej:wink:

Opublikowano

Michał fajnie z tą bra wygląda, nie pasuje mi tylko to a4 wyszyte:facepalm: Jak ogarnąłeś halo i kierunki? Jakaś większa rzeźba?

Opublikowano
  • Autor
Gdzie to auto jest brudne !?!?!?:decayed:

nie myte ze dwa tygodnie:kwasny:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Michał fajnie z tą bra wygląda, nie pasuje mi tylko to a4 wyszyte:facepalm: Jak ogarnąłeś halo i kierunki? Jakaś większa rzeźba?

A4 to najmniejszy problem, byle tapicer by to ogarnął - można by jaki custom napis tam strzelić:naughty:

kierunki to nowy osobny obwód, a halo tradycyjnie po włączeniu świateł postojowych, z tym że ja nie mam postojówek z przodu:wink:

Opublikowano

z tym stanikiem to nie jest tak ze mozna by sciagnac gril, zalozyc bre pozniej na ta siatke dokrecic gril? moze ta siatka jako tako dala by sie naciagnac pod gril? ;) nidyrydy nic pokombinowac?

nie myslales nad oponka 215/35? gleba jest wiec i tak i tak musisz uwazac a opony mysle ze dalyby duzo. te sa troszeczke baloniaste hehe ;P Oczywiscie bez zadych spin bo i tak jest mega ;)

Opublikowano
  • Autor

Bra jest zbyt gruba żeby wepchnąć ją pod grill, na razie nic nie będę z nią kombinował:wink:

Jeśli o opony chodzi to założyłbym i 205/35 gdyby auto miało tylko wyglądać, niestety trzeba było pójść na kompromis bo to zwykły daily car... a kompromisy wiadomo, nie wszystkich zadowalają, mogło być lepiej ale wg mnie dramatu też nie ma:whistling:

Opublikowano

jak na auto do jazdy dziennej jest bardzo dobrze, i nie ma co kombinować, jakby miało służyć do wożenia na lawecie od zlotu do zlotu wtedy można byłoby pójść grubo, a tak jest za***isty kompromis:wink:

Opublikowano

ze dramatu nie ma to wiadomo ;) ogolnikowo napisalem z ciekawosci... co nie zmienia faktu ze tak jak wczesniej napisalem robte to auto robi nieziemska na tym lustrze ;) kibicuje w dalszych poczynaniach ;)

Opublikowano
  • Autor

Korekta licznika w dobrym tego słowa znaczeniu:decayed:

Before:

DSCN0291.jpg

DSCN0294.jpg

After:

DSCN0297.jpg

DSCN0306.jpg

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Efekty dzisiejszego rezania:

-zamontowany nowy licznik

-dograne IMMO

-wykasowanie inspekcji

-ustawiony przebieg

-dołożona wiązka z licznika do radia

-uruchomienie komunikacji między licznikiem a radiem po CAN:kox:

foty tradycyjnie kalkulatorem

20120610108.jpg

20120610110.jpg

20120610111.jpg

Opublikowano

Sam to robiłes czy oddałes do jakiegoś magika elektryka ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.