Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michał tylko wsteczny obklejałeś? Czy całą lampę? Świetnie to wygląda, jeszcze klapa i miazga :kox:

Ps. Zapodaj linka do tej folii :naughty:

Opublikowano

Fajnie fajnie :decayed:

Cofanie na "czuja" ?

Opublikowano
  • Autor

tylko pasek wstecznego:wink:

FOLIA DO LAMP 11 KOLORÓW 30CM X 50CM (2578504188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

klapy nie ruszam, poliftowa podoba mi się bardziej niż usa:wink:

za to jeśli uda się bez strat odkleić blachę to wrzucę sobie taka w formacie US, dokładnie jak to zrobił Szafa:naughty:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Fajnie fajnie :decayed:

Cofanie na "czuja" ?

nie próbowałem jeszcze:decayed:

świecą na różowo, chyba nie będzie źle

Opublikowano
tylko pasek wstecznego:wink:

FOLIA DO LAMP 11 KOLORÓW 30CM X 50CM (2578504188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

klapy nie ruszam, poliftowa podoba mi się bardziej niż usa:wink:

za to jeśli uda się bez strat odkleić blachę to wrzucę sobie taka w formacie US, dokładnie jak to zrobił Szafa:naughty:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

Fajnie fajnie :decayed:

Cofanie na "czuja" ?

nie próbowałem jeszcze:decayed:

świecą na różowo, chyba nie będzie źle

No u mnie po przyciemnieniu się dość ciemno zrobiło :decayed: Blacha - dobry plan :kox:

Opublikowano

Teraz tył wygląda zdecydowanie lepiej z tymi lampami :)

A co do polerki to nie da sie uniknąć "lekkiej mgiełki" i drobnych rysek przy użytkowaniu codziennym samochodu, ale czasami wystarczy pasta, szmatka i reczna zabawa spokojnie daje rade :)

DSCN9527.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Opublikowano
  • Autor
Teraz tył wygląda zdecydowanie lepiej z tymi lampami :)

A co do polerki to nie da sie uniknąć "lekkiej mgiełki" i drobnych rysek przy użytkowaniu codziennym samochodu, ale czasami wystarczy pasta, szmatka i reczna zabawa spokojnie daje rade :)

DSCN9527.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

wiem, co drugie mycie przecieram je pastą mothersa do alu, jednak są rzeczy których nie da się uniknąć:wink:

BTW załóż wątek o aucie, jestem ciekaw jak bordowa w pełnej okazałości prezentuje się na mono:naughty:

Opublikowano

Wiadomo że nie unikniesz drobnych rysek podczas eksploatacji ale to sa uroki takich felg które mają dużą płaszczyzne i dużo widać.

Jakiś czas temu chciałes zobaczyć jak wyglądają koła u mnie z tyłu, więc tak wystają

DSCN9526.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

A co do tematu mojego auta to go nie będzie, lepiej spotkać sie na spocie /zlocie i zobaczyć na żywo prawda? Ale jedno foto moge pokazac :)

DSCN9493.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Opublikowano

czerwony jest git ale bardziej mi sie widzial bialy bo pasowal z kolorem auta ale zecz gustu:wink:

rob podwojny postoj z tylu:wink:

Opublikowano
  • Autor

Arek fajny setup, ale chyba bym nie potrafił jeździć jakby mi darło po błotnikach:decayed:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

czerwony jest git ale bardziej mi sie widzial bialy bo pasowal z kolorem auta ale zecz gustu:wink:

rob podwojny postoj z tylu:wink:

mam już podwójny stop, wystarczy:wink:

Opublikowano

chyba ze tak albo jedno albo drugie:decayed:

Opublikowano

Arek złóż galerię- pokaż nam auto bo zapowiada się syto

Opublikowano

Michał wygląd całych czerwonych lamp jest obłędny:banan: ale niestety użytkowanie ich nie jest takie bezproblemowe. gdy cofałem w nocy widoczność była ograniczona, a teraz jak mam szyby przyciemnione chyba już nic bym nie widział ale nadal mnie ciągnie by je okleić:decayed:

ps: Arek.... nie wiedziałem że jesteś tu na forum:wink:

Opublikowano
  • Autor
Michał wygląd całych czerwonych lamp jest obłędny:banan: ale niestety użytkowanie ich nie jest takie bezproblemowe. gdy cofałem w nocy widoczność była ograniczona, a teraz jak mam szyby przyciemnione chyba już nic bym nie widział ale nadal mnie ciągnie by je okleić:decayed:

czego nie zobaczę to zapika:decayed:

Opublikowano
Michał wygląd całych czerwonych lamp jest obłędny:banan: ale niestety użytkowanie ich nie jest takie bezproblemowe. gdy cofałem w nocy widoczność była ograniczona, a teraz jak mam szyby przyciemnione chyba już nic bym nie widział ale nadal mnie ciągnie by je okleić:decayed:

czego nie zobaczę to zapika:decayed:

dobrze ze nie cofam nocą:grin:

Opublikowano
Michał wygląd całych czerwonych lamp jest obłędny:banan: ale niestety użytkowanie ich nie jest takie bezproblemowe. gdy cofałem w nocy widoczność była ograniczona, a teraz jak mam szyby przyciemnione chyba już nic bym nie widział ale nadal mnie ciągnie by je okleić:decayed:

czego nie zobaczę to zapika:decayed:

Wal ledy na wsteczny, ja mam czarna folia zrobione i ledy wstawione j jest lepiej wiadomo nie tak jak bez foli ale daje rade:wink:

Opublikowano

Michał dupcia wyszła słitaśnie:kox:

Michał wygląd całych czerwonych lamp jest obłędny:banan: ale niestety użytkowanie ich nie jest takie bezproblemowe. gdy cofałem w nocy widoczność była ograniczona, a teraz jak mam szyby przyciemnione chyba już nic bym nie widział ale nadal mnie ciągnie by je okleić:decayed:

czego nie zobaczę to zapika:decayed:

Wal ledy na wsteczny, ja mam czarna folia zrobione i ledy wstawione j jest lepiej wiadomo nie tak jak bez foli ale daje rade:wink:

Podeślij linka jakie ledy i czy trzeba coś więcej rezać :wink: i jak masz to fotkę jak jak wygląda wtedy wsteczny:naughty:

Opublikowano

Pozniej zrobie i wstawie. To ma wejscie jak zwykla zarowka a na koncu okolo 10 diod led jak dobrze pamietam. Po jakis czasie czesc ich sie wypala-jak juz ponad rok smigam a koszt 1= 40 pln

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wycisnąłem siódme poty ze swojego kompakta i oto efekt, trochę lipa ale może na dniach uda się pstryknąć coś lepszym sprzętem:naughty:

DSCN0399a.jpg

DSCN0390.jpg

DSCN0384.jpg

DSCN0373.jpg?t=1348596400

DSCN0396.jpg

DSCN0406.jpg

Opublikowano

DSCN0373.jpg?t=1348596400

ta jest klimatyczna:jerk:

Opublikowano

Na ostatnim zdjęciu widać jak dobrze są felgi wypolerowane :decayed:

Jak na kompakt to ładnie wyszły :thumbup1:

Ja ostatnio spontanicznie wjechałem w nocy pod Schoena ale nic sensownego nie udało mi się ustrzelić moją "dajcie spokój hybrydą" :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.