Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Po wizycie u Witka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

37e04411434356ddm.jpg

Opublikowano
  • Autor

ale jaka ładna seria :>

Opublikowano

da sie zauwazyc ze silniki BLB maja dość wysoką serie... ładna kreska niuta wyszla... SUPER :hi:

Opublikowano

taki mały przyrost bo seria niezłego gifta miała teraz wsadzaj turbo BRD i drugi IC moze 200 KM wyjdzie

Opublikowano
  • Autor

Witek mówi że jak zmienie na turbo BRD i założe IC to 210KM wyjdzie

Opublikowano

wow niezla seria :shocked:

Opublikowano

a moze to auto juz bylo po lekkim modzie

Opublikowano
  • Autor

Tak właśnie myśleliśmy na początku ale Witek powiedział że jest ori i nic nie było grzebane :>

Opublikowano

to nieźle od siebie dodali :naughty:

Opublikowano

bardzo ładny prezent od fabryki... :tongue4: Nowy program równie zacny, szczególnie niutki pięknie wyszły. :good: Nic tylko pogratulować!

jak oceniasz różnicę przed i po? różnica bardzo odczuwalna?

Opublikowano

Jedno na dwadziescia ma tak. Ale ta A4ka pachniała nowościa. Niestety diagnostycznie aby to miało sens i długowiecznośc miałem zwiazane ręce. Mam nadzieje że własciciel nie powiedział ostatniego słowa :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jedno na dwadziescia ma tak. Ale ta A4ka pachniała nowościa. Niestety diagnostycznie aby to miało sens i długowiecznośc miałem zwiazane ręce. Mam nadzieje że własciciel nie powiedział ostatniego słowa :wink4:

W tej chwili mam sporo wydatków ale myślę za kilka miesięcy zjawie się u Ciebie i będziemy rezać dalej.

Jeszcze raz wielkie dzięki Witek :hi:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 09:50_________________________________________________

bardzo ładny prezent od fabryki... :tongue4: Nowy program równie zacny, szczególnie niutki pięknie wyszły. :good: Nic tylko pogratulować!

jak oceniasz różnicę przed i po? różnica bardzo odczuwalna?

Dzięki kolego

No niutki robią swoje,ładnie teraz ciśnie w fotel,już się nie mogę doczekać co będzie po wymianie turbo od BRD.

Opublikowano

A przypadkiem ta hamownia nie zawyża????

Ostatnio każdy co wkleja wykres z mineralnej ma zaskakująco dobrą serię 15-20 kucy przerastającą fabrykę.

Opublikowano
  • Autor

A przypadkiem ta hamownia nie zawyża????

Ostatnio każdy co wkleja wykres z mineralnej ma zaskakująco dobrą serię 15-20 kucy przerastającą fabrykę.

Myślę że nie,brałem się przed programem z Leonem 157KM w serii i gość ledwo dał mi radę,myśle że wygrał tylko ze względu na masę auta.

Opublikowano

A przypadkiem ta hamownia nie zawyża????

Ostatnio każdy co wkleja wykres z mineralnej ma zaskakująco dobrą serię 15-20 kucy przerastającą fabrykę.

Niestety nie zawyża. Samochody którymi jeździcie maja gifty, inne modele i marki niestety nie. Kolejna rzecz potwierdzajaca moc silnika sa logi a z nich wynikało to samo.

Pozdrawiam.

Opublikowano

A przypadkiem ta hamownia nie zawyża????

Ostatnio każdy co wkleja wykres z mineralnej ma zaskakująco dobrą serię 15-20 kucy przerastającą fabrykę.

Niestety nie zawyża. Samochody którymi jeździcie maja gifty, inne modele i marki niestety nie. Kolejna rzecz potwierdzajaca moc silnika sa logi a z nich wynikało to samo.

Pozdrawiam.

A możesz mi napisac jak to jest z silnikami 1,8T czy trzymaj serię. Ostatnio znajomy hamował 1,8T AEB i wyszło 157KM (hamował gdzieś w międzylesiu, radości czy starej miłośnej nie pamietam dokładnie miejsca).

Opublikowano

Pogratulować Kolego Szogun555 wirusika piękny :kox:

A przypadkiem ta hamownia nie zawyża????

Ostatnio każdy co wkleja wykres z mineralnej ma zaskakująco dobrą serię 15-20 kucy przerastającą fabrykę.

Nie przesadzaj Kolego z dziwnymi określeniami - umów się to sam zobaczysz :good:

Opublikowano

A przypadkiem ta hamownia nie zawyża????

Ostatnio każdy co wkleja wykres z mineralnej ma zaskakująco dobrą serię 15-20 kucy przerastającą fabrykę.

Niestety nie zawyża. Samochody którymi jeździcie maja gifty, inne modele i marki niestety nie. Kolejna rzecz potwierdzajaca moc silnika sa logi a z nich wynikało to samo.

Pozdrawiam.

A możesz mi napisac jak to jest z silnikami 1,8T czy trzymaj serię. Ostatnio znajomy hamował 1,8T AEB i wyszło 157KM (hamował gdzieś w międzylesiu, radości czy starej miłośnej nie pamietam dokładnie miejsca).

a gdzieś tu jest hamowania? nie wydaje mnie się :blink: może na marysinie? tam jest kreator mocy...

Opublikowano
:kox: szkoda, że ja takiej serii w BRE nie miałem. GRATKI, Rogal :notworthy:
Opublikowano

:kox: szkoda, że ja takiej serii w BRE nie miałem. GRATKI, Rogal :notworthy:

Co za roznica... i tak mialbys takie same parametry po chipie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.