Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lampy tylko czerwone, a zderzak to albo s4 albi seria :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to seria w kolor :wink4: lampy chyba beda czerwone jak slepy zobaczy co i jak z zarowkami :hi:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 22:02_________________________________________________fote kasuje bo straszy :decayed:

Opublikowano

lampy tylko czerwone, a zderzak to albo s4 albi seria :wink4:

a u mnie bedzie prawdopodobnie zderzak nie seria :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

lampy tylko czerwone, a zderzak to albo s4 albi seria :wink4:

a u mnie bedzie prawdopodobnie zderzak nie seria :tongue4:

no to git :good: ja bede swoj rezal i zobaczymy co z tego wyjdzie :) narazie zaloze sobie polifta bo mam w domu tylko czeka na malowanie :decayed:

Opublikowano

No ładna audica ;D tylko bez tego co wyżej pisali i po tych modach bedzie duuużo lepiej ;DD Pzdrr

Opublikowano
  • Autor

No ładna audica ;D tylko bez tego co wyżej pisali i po tych modach bedzie duuużo lepiej ;DD Pzdrr

juz jest po modach :kox:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 22:06_________________________________________________takie na szybko z nowa w rodzinie :kox: jutro zrobie lepsze ;( bo ta moja mikrofala robi masakryczne zdjecia :wallbash: :wallbash: :polew:

86849b88a9a5d14amed.jpgb5b3b127cb302ac9med.jpg

32b7a7e4b214bd3fmed.jpg49adf3efdb60d6aemed.jpg

1383c2855a17b1cbmed.jpg

Opublikowano

kupiłeś nowy wóz :decayed: b5 do rezania a b6 na niedzielę? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

kupiłeś nowy wóz :decayed: b5 do rezania a b6 na niedzielę? :rolleyes:

no dokladnie :good: 2004r 1,9TDI 101KM :) ogolnie full oryginal :wink4:

Opublikowano

kupiłeś nowy wóz :decayed: b5 do rezania a b6 na niedzielę? :rolleyes:

no dokladnie :good: 2004r 1,9TDI 101KM :) ogolnie full oryginal :wink4:

no to gratuluję :good: teraz pochwal się w dziale moja a4 :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jutro jutro jutro :wink4: B6 zostaje ori :kox: bez zbednych wydatkow. Jedyny wydatek to bedzie zakup felg zimowych z oponami :)

Opublikowano
Jedyny wydatek to bedzie zakup felg zimowych z oponami

zerknij w moj podpis :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzis przyszla do mnie folia jasna czarna taki efekt a'la dymka :decayed: jutro pobawie sie z halo i zobacze jak to wyjdzie :wink4: jak bedzie ladnie to jeszcze kierunki obkleje :decayed:

Opublikowano

a kiedy tą b6 opiszesz? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak dorwe aparat :wink4: zeby cyknac ladne fotki :wink4: opisac nie ma co :decayed: seria poprostu :)

Opublikowano

Fajne, podoba mi się. Zmiany na plus w stosunku do tego co było po zakupie :good::)

Opublikowano
  • Autor

tylko B6 i B6 :decayed: tak jakby B5 nie bylo ladne :embarrassed::naughty:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 22:53_________________________________________________

Fajne, podoba mi się. Zmiany na plus w stosunku do tego co było po zakupie :good::)

staram sie naprawic to co zepsulem na samym poczatku zaraz po kupnie auta :good: pare drobiazgow i auto wyglada inaczej :wink4: tak wogole to z tylnej klapy poleciala naklejka A4-klub :embarrassed: psula harmonie na klapie :wink4:

Opublikowano

a co do foli to żebyś czasem nie oklejał tylnych lamp na ciemno :cool1:

Opublikowano
  • Autor

nie nie bede :tongue4: fele kupiles do golfa?

Opublikowano

nie, nie.. fotoszop :kox: ale byłoby kox :good:

Opublikowano
  • Autor

mam takie gosciu :decayed: 16" :kox: tanio opyle :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.