Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

To zatankuj, zobaczysz że centymetr siądzie.

Na 15' gleba wydaje się większa.

U mnie na 15' i glebie -40/60mm wyglądało to tak jak bym miał zamontowany gwint :gwizdanie:

-40/60mm na 17'

TxpCS.jpg

Wbrew pozorom to wcale nie jest tak dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie wazne jaka jest :decayed: zawsze cos troche jest ale mimo wszystko skoro ma mala glebe to wg mnie jest niska bo wlasnie przejezdzajac przez progi zwalniajace,wjezdzajac na kraweznik za kazdym razem obciera[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 23:40_________________________________________________

To zatankuj, zobaczysz że centymetr siądzie.

Na 15' gleba wydaje się większa.

U mnie na 15' i glebie -40/60mm wyglądało to tak jak bym miał zamontowany gwint :gwizdanie:

-40/60mm na 17'

TxpCS.jpg

Wbrew pozorom to wcale nie jest tak dużo.

na wiekszej feldze to tak nie wyglada :mysli: powiedzial bym ze to ma jakies -30/-30 :mysli: zobacz u mnie foty i jak ona na 16" "lezy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienię na zimówki to wrzucę zdjęcie, gleba będzie wyglądała na większą :)

A amortyzatory wymienione? Na seryjnych to normalne że będzie ocierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienię na zimówki to wrzucę zdjęcie, gleba będzie wyglądała na większą :)

A amortyzatory wymienione? Na seryjnych to normalne że będzie ocierać.

tak. amorki zmienione na Koni(ja ich nie zmieniałem)+ do tego sprezyny, jakie sa to nie wiem,sa zóte i ogolnie auto jest twarde :)[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 08:58_________________________________________________mam pytanie jaki wieloklin powienien byc w mojej audi :embarrassed: audi jest z 04.1997r szukam kiery od S4 :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Audi V8 nie podskoczy :decayed:

no tak tak :polew: zazdrościsz? :kox:

Ok ja też nagram filmik i usłyszysz jak "gra" Vka z wyciętym katem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje sie tu coś :decayed:, niezłe fotki, masz więcej :naughty: może byś coś na styczeń do kalendzarza wkleił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tylko te dwie mam :decayed: dziać sie własnie malo dzieje :decayed: zimówki z kolcami zapodałem i smigam maszyna :naughty: na wiosne rusza "projekt wnetrza" zeby paździocha troche odmlodzic :wink4: poki co trwa kompletowanie gratow :decayed: tak wg slepy wiesz jakies kratki nawiewów z polifta? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tylko te dwie mam :decayed: dziać sie własnie malo dzieje :decayed: zimówki z kolcami zapodałem i smigam maszyna :naughty: na wiosne rusza "projekt wnetrza" zeby paździocha troche odmlodzic :wink4: poki co trwa kompletowanie gratow :decayed: tak wg slepy wiesz jakies kratki nawiewów z polifta? :decayed:

ja miałem, angliki na handel :wallbash:, SOMES zarezerwował i ma po nie przyjechać przed swiętami, całkiem zapomniałem że ty szukasz :wallbash:, ale Pauel miał angliki za 90zł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...