Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

Ahhh... piękna ale u ciebie też były Lexsus z tyłu znam ten ból (moje też przyjechały na podobnych :embarrassed: i też z niemiec )

Widać ogrom pracy włożony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy ale chyba pomysl na plastik mialem dobry :kox: bo chyba az tak bardzo nie trzeba ich ciąć :decayed: ja teraz szukam gryla od rs4 :decayed: ten mnie razi :kox:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 18:59_________________________________________________

Ahhh... piękna ale u ciebie też były Lexsus z tyłu znam ten ból (moje też przyjechały na podobnych :embarrassed: i też z niemiec )

Widać ogrom pracy włożony :good:

aaa noo lexus szajs :sick3: troche tylko tam pogrzebałem :wink4: praktycznie kosmetyka która powinna byc zrobiona juz dawno :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh... piękna ale u ciebie też były Lexsus z tyłu znam ten ból (moje też przyjechały na podobnych :embarrassed: i też z niemiec )

Widać ogrom pracy włożony :good:

a się dopiero rozkręca :kox:''

slepy ale chyba pomysl na plastik mialem dobry :kox: bo chyba az tak bardzo nie trzeba ich ciąć :decayed: ja teraz szukam gryla od rs4 :decayed: ten mnie razi :kox:

dobry, dobry :good:, jak je dotnę to zobaczymy jeszcze jak krzywizna do lampy pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w sumie nic takiego wow nie zrobilem :wink4: same duperele :wink4: jak wpadnie fela i gwint to dopiero powiem ze cos zrobilem :decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 19:04_________________________________________________slepy powinna pasowac jakos :wink4: czekam na cynk w sprawie twoich lamp :przebiegly: za grosze... :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no krzywizne ogarnie się opalarą, a na moje lampki to się musisz do listy zapisać :polew:, bo już 5 chętnych jest :polew:, a jak przyjdzie co do czego to pewnie nikogo nie bedzie :polew:, życie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no krzywizne ogarnie się opalarą, a na moje lampki to się musisz do listy zapisać :polew:, bo już 5 chętnych jest :polew:, a jak przyjdzie co do czego to pewnie nikogo nie bedzie :polew:, życie :wallbash:

chodzi mi o tą Władka co ci mam go zalatwic na lewa czy prawa stronke po pieniądzach cycku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no krzywizne ogarnie się opalarą, a na moje lampki to się musisz do listy zapisać :polew:, bo już 5 chętnych jest :polew:, a jak przyjdzie co do czego to pewnie nikogo nie bedzie :polew:, życie :wallbash:

chodzi mi o tą Władka co ci mam go zalatwic na lewa czy prawa stronke po pieniądzach cycku :good:

a myślałem że na mój komplet się czaisz :polew:, no to dobrze, szukaj szukaj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no krzywizne ogarnie się opalarą, a na moje lampki to się musisz do listy zapisać :polew:, bo już 5 chętnych jest :polew:, a jak przyjdzie co do czego to pewnie nikogo nie bedzie :polew:, życie :wallbash:

chodzi mi o tą Władka co ci mam go zalatwic na lewa czy prawa stronke po pieniądzach cycku :good:

a myślałem że na mój komplet się czaisz :polew:, no to dobrze, szukaj szukaj :wink4:

:decayed: a z tymi ślizgmi od przedlifta do polifta to raczej wsio pasuje bynajmniej wygląd ten sam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no krzywizne ogarnie się opalarą, a na moje lampki to się musisz do listy zapisać :polew:, bo już 5 chętnych jest :polew:, a jak przyjdzie co do czego to pewnie nikogo nie bedzie :polew:, życie :wallbash:

chodzi mi o tą Władka co ci mam go zalatwic na lewa czy prawa stronke po pieniądzach cycku :good:

a myślałem że na mój komplet się czaisz :polew:, no to dobrze, szukaj szukaj :wink4:

:decayed: a z tymi ślizgmi od przedlifta do polifta to raczej wsio pasuje bynajmniej wygląd ten sam :decayed:

a zakładałeś już tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck ale spam :kox::decayed:

ciiii :decayed:

f*ck ale spam :kox::decayed:

e,e,e wszystko na temat :decayed:

dokładnie wszystko na temat :decayed: zeby nie bylo OT slepy ładne auto :polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 19:34_________________________________________________o kur*** to moje auto :doh1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody wrzuć te fotki ostatnich modów do pierwszego posta na 1 stronę bo będzie widać dokładnie coś tam wyrezał bo wejdzie jakieś cześiek i będzie się pytał na której stronie wycieraczki zmieniałeś a na której chlapacze zakładałeś :decayed:

Krateczki dają radę w nocy, taki mały mod a cieszy, nie :?: :naughty:

Kiere szybko zakładaj bo feee w środku przez tą przedliftową kiere :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

Z którego masz miesiąca A4 w sierpniu bodajże wchodził duży wieloklin :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO furacza mam z kwietnia wiec maly wieloklin :good: w weekend ogarne 1 post bo troszke go zaniedbałem :good:

a co do kratek :rolleyes: kit ze angol... ważne że swieci i jest ładnie :rolleyes: kierownica juz niedlugo... :naughty: moze ob B6... :naughty:

Ja też mam od angola za grosze i jest super :good:

To załóż lepiej od RS4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck ale spam :kox::decayed:

ciiii :decayed:

f*ck ale spam :kox::decayed:

e,e,e wszystko na temat :decayed:

dokładnie wszystko na temat :decayed: zeby nie bylo OT slepy ładne auto :polew:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 19:34_________________________________________________o kur*** to moje auto :doh1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale pojechałeś :polew:

PABLO furacza mam z kwietnia wiec maly wieloklin :good: w weekend ogarne 1 post bo troszke go zaniedbałem :good:

a co do kratek :rolleyes: kit ze angol... ważne że swieci i jest ładnie :rolleyes: kierownica juz niedlugo... :naughty: moze ob B6... :naughty:

Ja też mam od angola za grosze i jest super :good:

To załóż lepiej od RS4 :decayed:

Mi teraz wpadły w rączki od Europejsczyka czarne w takim stanie jak te co oddałęm Tobie wójciu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz tych nie bede zmieniac :wink4: takie sa takie maja byc :wink4: zastanawiam sie na kiera z S4 albo z B6 trójramienna tylko nie wiem jaki tam wieloklin w B6 jest i jak bedzie wygladac sytuacja z taśma i poducha :mysli:

wieloklin może i spasi, ale z poducha i taśmą może być problem :gwizdanie:, szukaj kierki od polifta, ja mam przedliftową 3 ramienną a jest fc**j lepiej niż na tej starej :wink4:, jakbym miał angole kratki to też bym nie zmieniał na euro bo bez sensu jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...