Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

w jakie okolice mierzysz :naughty: o coolery popytaj SIDA :wink4:http://www.s4sid.pl/7685.html

Nie wiem na ile poprawi egt wydech, ale mam nadzieję, że 300ps pęknie. Chcę jeszcze z dołu ściągnąć nm tak aby przy 1800-2000rpm było w okolicach 500-520 a max dopiero od 2600-2800.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekte zrobilbym jednak u Witka...

Goodhope zrobi Ci korekte? Mysle, ze raczej nowy soft.

Czemu te coolery z RS4? Szkoda kasy moim zdaniem. Poza tym trzeba je przerobic.

Ja sie nie znam, ale w 300PS na ori coolerach to nie wierze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekte zrobilbym jednak u Witka...

Goodhope zrobi Ci korekte? Mysle, ze raczej nowy soft.

Czemu te coolery z RS4? Szkoda kasy moim zdaniem. Poza tym trzeba je przerobic.

Na 100% jeszcze nie wiem czy Pleszew czy Warszawa. Na razie nie mam pretekstu do wyjazdu do stolicy, a tak specjalnie jechać to większe koszta. Obie firmy to dobrzy fachowcy. Na good hope nie widziałem aby ktoś narzekał a też robią dużo ASBeków z pozytywnym skutkiem.

No z coolerami jest mały problem bo wiem, że trzeba przerabiać, szczególnie lewy w 3.0 jest niestandardowy bo ma dwa odejścia od dołu a nie tak jak w większości jedno.

Myślałem też o centralnym coolerzez z Q5,A5 jest niski i raczej ładnie by się wpasował pod belkę, ale w 3.0 z przodu jest pompa ABS i trzeba by było znaleźć dla niej nowe miejsce. [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 11:17_________________________________________________

Ja sie nie znam, ale w 300PS na ori coolerach to nie wierze :tongue4:

Podobno na większym wydechu i seryjnych coolerach (są większe niż w B7) w A6 C6 3.0 tdi jest to możliwe :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czemu nie kupisz coolerow z A6, albo Q7 3.0TDI ?

nie baw sie w RS4, bo kosztuja min. 900PLN, a z A6/Q7 kupisz 2 szt za 400-500PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czemu nie kupisz coolerow z A6, albo Q7 3.0TDI ?

nie baw sie w RS4, bo kosztuja min. 900PLN, a z A6/Q7 kupisz 2 szt za 400-500PLN.

Taka opcja wygląda rozsądnie, muszę obadać sprawę. Ale też myślę nad tym z Q5 :mysli: muszę pomierzyć dokładnie, ale to już po urlopie, bo praktycznie na wylocie już jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdz, czy cos wiekszego Ci wejdzie z boku :) - bo to wcale nie jest takie oczywiste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdz, czy cos wiekszego Ci wejdzie z boku :) - bo to wcale nie jest takie oczywiste...

Jak wymieniałem zderzak to się przyglądałem, aczkolwiek nie nazbyt dokładnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to nie wiedziałem, że w 2005 też były z DPFem :)[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 15:52_________________________________________________No więc wydech zamówiony. Teraz tydzień będę na nartach, a jak wrócę będzie montaż :kox:

Cholera na nartach tez bym pojezdzil :kox: w tamtym roku bylem :decayed: w tym niestety nie da rady :confused4: i atomy sie kurza :decayed:

wracajac do wydechu Milltek :notworthy: koniecznie nagraj filmik :kox:

Mam nadzieje, ze bedziesz bardzo zadowolony :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłeś? Co z tym wydechem? :kox:

Jestem już, i co najważniejsze w jednym kawałku :kox: a byli tacy, którzy helikopterem ze stoku wracali :kox: :kox: :kox:

Fotka z trasy w tamtą stronę :wink4:

IMG_1080.jpg

Wydech już leży w garażu, na razie ogarniam zaległości w firmie, jak będzie możliwość to założę w sobotę, jeśli nie to dopiero w następnym tygodniu :wallbash:

.... ale błyszczy się jak psu jajca :kox: :kox: :kox: będzie trzeba trochę przerobić podejście pod DPF'a bo jest zrobione pod cata, w sumie to tylko paręnaście cm pod innym kątem, bo w ASB DPF jest połączony bezpośrednio z katalizatorem.

BTW. Po roku czasu cały czas jestem pod wrażeniem jak to auto jedzie, szczególnie przy przyśpieszaniu od 180 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko jak ty szybko jeździsz :rolleyes:

Dzisiaj dzieciak w sirocco 2.0TFSI myślał, że pewnie został objechany przez s4 z trumną na dachu :decayed: :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:58_________________________________________________

czekamy na fotki :naughty:

a nie na movie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz

Pokaz

Ps jakie miałeś średnie spalanie w autostradowej trasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps jakie miałeś średnie spalanie w autostradowej trasie?

Trasa dokładnie 970km, z czego 95% po autostradzie. Wg fisa wyszło 10,3 przy 2 osobach dorosłych + dziecko 10L + bagaże + pełen box ze sprzętem. Wolno nie jechałem ale ze względu na boxa starałem się nie przekraczać 200km/h. W tamtą stronę realnie wyszło 2 pełne baki + ok 15L. Z powrotem było z górki, wyszło 1 + 3/4 baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wynik, mój klekot BKE z thulem i 3 osobami spalal w takich warunkach ok 8l :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zdziwiłem, że wyszło tak dobrze, latem jak jechałem do Włoch wyszło jakoś 2-3L więcej, ale wtedy było bardzo ciepło, coolerki nie wyrabiały no i jechałem szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...