Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [B5 AFN] ## AUDI a4 AVANT 18" MAM 7 225/40 + EIBACH + xenon ... ## by Texi89

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

:)

Oto moja Audiczka :)

AUDI A4 Avant

1.9 TDI AFN 110 KM

rok. prod. 1999

przebieg: 186tys.

Wyposażenie:

ABS

4x el. szyby

el. lusterka podgrzewane

podgrzewane dysze spryskiwaczy oraz bębenek zamka

climatronic

alufelgi 16" AUDI (lato) ::::> 18" MAM NUVO + SYRON N3000 225/40

stalowe 15" PIRELLI Sotto Zero 195/65R15 (zimowe) sezon 2010/2011 GY UG 7+

centralny zamek

autoalarm

4xAIR BAG

wspomaganie kierownicy

kierownica trójramienna S-LINE

immobiliser

halogeny

xenon hid :D 6000K :::> 5000 K :naughty:

sportowe zawieszenie EIBACH -30mm

radio cd/mp3 CLARION DXZ588RUSB + 4głośniki 16cm +sub JBL + wzmak CRUNCH

W planach: :)

-pompka centralnego zamka

-naprawa tylnej wycieraczki

-przyciemnić szyby

-alufelgi najlepiej 17" są jednak 18 " :))

-car audio (zamontować kupiony już wzmacniacz CRUNCH 550.2) + subwoofer

-chip :ok:

-oświetlenie wnętrza LED

-pomalowanie zacisków

-polerka kominów

-usunięcie znaczków

-Swap hamulców na 312 mm

Zrobione: :dance:

-grill wg własnego pomysłu :D

-tylne lampy LED

-xenon hid 6000K

-podświetlenie tablicy rej. LED

-brak kata

-naprawiona tylna wycieraczka

A co zostało wymienione ??

-wahacze + końcówki drążka

-oleju MOBIL + filtry (co 8tys.)

-rozrząd kpl+ pompa wody

-napinacz i pasek alternatora

-klocki hamulcowe tył

-łożyska tył

01-12-2010 226 tys

-nowe oponki Goodyear UG7+

-nowy kluczyk scyzoryk oryg.

-olej + filtry

-przegub lewy,

-filtr przeciwpyłkowy Filtron z węglem

15-05-2010

Przebieg 209tys.

Klocki oryg. Audi/VW

Tarcze TRW

Łożyska FAG

20100514486.jpg

29-04-2011

Olej motul 5w40

fIltry: oleju , powietrza, kabinowy MANN

Nabita i odgrzybiona klima :przebiegly:

20100407397.jpg

zdjcie1796.jpg

audia4listopad2009191.jpg

audia4listopad20099.jpg

audia4listopad200914.jpg

audia43.jpg

20100407397.jpg

21.04.2010

20100305353.jpg

Uploaded with ImageShack.us

audi170420103.jpg

audi1704201011.jpg

bez emblematów

201004214161.jpg

img7754f.jpg

[/center]

Opublikowano

ładny opisik i ładny furacz :good: zapodaj fotki wnętrza i jak mozesz zrób fote z bliższa i powiedz jak zrobiłeś tego grilla bo ciekawie wygląda :kox:

Opublikowano

Git Audiczka :good:

A zawieche to masz 1BE ??

Opublikowano

Grill całkiem nieźle, ale do tej furki jakoś mi nie pasuję.

Ponadto samochód powinien latać raczej na pełnym syntetyku 5w40 (VW 505.00) niż pół - poczytaj sobie na forum o zmianie oleju, płukaniu itd.

Opublikowano

Grill padaka i tylne led-y też, mogłeś poszukać takich z ciemniejszym środkiem lub założyć polifty :) Pokaż wnętrze.

Opublikowano

ładna, kolor taki jak mojej :wink4:

Pokaż środek

No mi ten grill nie podchodzi osobiście :)

Opublikowano

co do planów to od chipa sie zawsze zaczyna , a później Ci plany staną na głowie bo będziesz chciał włożyć turbo AWX , wtryski 216 , FMIC , itd :good:

co do grilla to mam mieszane uczucia , ale chyba lepiej z czarnymi poprzeczkami ;) ale nie ma źle :wink4:

świateł nie ori do avanta jeszcze nie wyprodukowali z tego co wiem także ten mod w ogóle sie nie udał , może oklej je folią to je troche stonuje :mysli:

a co do silnika to na 100% masz AFN ?? bo rocznikowo to już bardzij AJM powinien być , albo AVG czy cuś :rolleyes:

Opublikowano

'99 jeszcze bywały AFNy.

Opublikowano

Bardzo ładna i piękny masz gril :good: Jeśli możesz to prześlij foto tego grila jak zrobiłeś

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

noi stukło 200k :D:rolleyes:

20100305353.th.jpg

Opublikowano

super kolor, super silnik :good:

No i brawo wkońcu go dotarłeś :kox:

Opublikowano

Ogólnie ładnie wygląda tylko te tylne lampy troszkę nie ciekawie się prezentują

Opublikowano

gril.. hmmm... podsunąłeś mi pomysł - jutro coś pomyślę :kox: ładne auto, ale tylne lampy katastrofa - II lift są najlepsze :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no lampy mi się też za bardzo nie widzą ;/

ale jak już kupiłem to już być muszą:D

jak zrobi się trochę cieplej to spróbuje je przyciemnić folią, zobaczę co z tego wyjdzie :)[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 00:06_________________________________________________nowy nabytek : kompresorek do pompki centralnego :)

967115943_1

no i długo oczekiwana fotka wnętrza :)

20100407397.jpg

Opublikowano

fajny Avant...

Życzę powodzenia w przeprowadzaniu wszystkich zaplanowanych modów ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nowe fotki po sobotniej kąpieli ;)

audi170420103.jpg

audi1704201011.jpg

i po zabiegu usunięcia emblematów ;)

201004214161.jpg

Opublikowano

przesiadka z TOledo do A4 :good:

Opublikowano

Te lampki mi się nie widzą, poza tym jest fajnie :wink4:

Powodzonka :good:

Opublikowano
  • Autor

przesiadka z TOledo do A4 :good:

też jesteś/byłeś na STC ?:)

Po Toledzie jeszcze Bora była ;)

Opublikowano

lampy tył tragedia :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.