Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

motoryzacyjni onanisci :polew:

sie wszyscy podjebali , co ???? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A mnie już gul skakał jak h*j jak to czytałem :polew: Ty jajcarzu :kox:

Ale takie niuty jakbyś miał w takiej linii to bym ci na serio pozazdrościł. By the way to S3 też było nieźle dłubane, bo po samym programie to takie linie nie wychodzą, a tym bardziej takie liczby. W sumie to stary wykres, bo kojarzę, że jakiś czas do tyłu Compsport-y się też jarali tym wkresem na racing forum, no i nie ma dziwne :)

Czekamy na twój prawdziwy wykres :)

Opublikowano

A mnie już gul skakał jak h*j jak to czytałem :polew: Ty jajcarzu :kox:

Ale takie niuty jakbyś miał w takiej linii to bym ci na serio pozazdrościł. By the way to S3 też było nieźle dłubane, bo po samym programie to takie linie nie wychodzą, a tym bardziej takie liczby. W sumie to stary wykres, bo kojarzę, że jakiś czas do tyłu Compsport-y się też jarali tym wkresem na racing forum, no i nie ma dziwne :)

Czekamy na twój prawdziwy wykres :)

Moc spadła do 180PS, a krzywe się zawiązały w supełki, więc nie ma co pokazywać :decayed:

Opublikowano

Zróbcie mu kręcenie wora jak przyjedzie na spot...kręcić może Miron :evil:

Opublikowano
  • Autor

ale urwał, ale to było dobre :decayed:

myslalem ze ktos sie polapie, 1 kwietnia.... taki wynik :D

no ale coż.... żart sie udał :przebiegly: Michał 1:0 a4-klub :naughty:

tymczasem 2.04 moge napisac ze nie wiem kiedy bede miał auto 0_o, mamba czeka w bielsku na swoja kolej. Obym sie na geco cup wyrobił to podjade :wink4:

Opublikowano

Zróbcie mu kręcenie wora jak przyjedzie na spot...kręcić może Miron :evil:

Mirek przed tym pewnie walnie se z 10 pompek :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Pare zmian

optycznie:

nowy grill, nowe lusterko, plakierowane tylnie nadkola, wywalone parujace halogeny

a8f158bcc826b4f3.jpg

63af34fd4a773108.jpg

mechanicznie

Poprawiony DP - jest nowe 2,75 cala - za***iście szeroko od samej turbiny. Michał z MG odwalił kawał dobrej roboty

poprawione detale - nowe tarcze klocki tył, nowe klocki przód, wymienione cewki zapłonowe (swoją drogą w ASO na kosciuszki za nówki płaciłem 120zł/sztuka)

jeszcze pare dupereli zostało, ale mysle ze do konca wakacji będe mógł napisac "auto jest gotowe"

high 5 :)

Opublikowano

działaj bo chciałbym wreszcie zobaczyć ją znowu na spocie :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

1.25bara

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze sie przetwarza filmik z przyspieszeniem 50-150

finalnie strojenie miało miejsce na koniec lipca - zrobilem juz 2kkm - nic się nie dzieje, jeździ fajnie :good:

ciekawe kiedy zacznie brakowac mocy :naughty:

Opublikowano

sezon sie konczy powoli, wiec pewnie na wiosne po 5 przejazdach stwierdzisz, ze mało pod maska :naughty:

Opublikowano
  • Autor

50-150

Opublikowano

Masz jakis wykresk ? :)

Opublikowano

Masz jakis wykresk ? :)

Ahh te cyferki :) ale też bym zobaczył bo nawet jedzie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

pewnie niewiele ponad 300 bedzie

nie potrafie sie czasowo z Patrykiem ustawic, zeby stanac na rolkach

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siema :kox:

Pozdrowienia od najszybszej B6 w PL to jest siwka :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Siema :kox:

Pozdrowienia od najszybszej B6 w PL to jest siwka :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema :kox:

Pozdrowienia od najszybszej B6 w PL to jest siwka :kox: :kox: :kox:

Jeździ to jeszcze wogóle? :decayed:

Opublikowano

Siema :kox:

Pozdrowienia od najszybszej B6 w PL to jest siwka :kox: :kox: :kox:

Jeździ to jeszcze wogóle? :decayed:

Jeździ

i jakby Qri jak rozumiem pretendent do tytułu chciałby szerzyć jakieś plotki niby, że jego padlina to najszybsze B6 w PL to można to zawsze zweryfikować :kox:

Nie liczyłbym także na padlinę Flejera bo chyba zapominacie, że siwek robił lepsze czasy niż podobnej wagi S4 Norbiego :gwizdanie:

a tak w ogóle to zapodajcie jakieś dane z oficjalnych zawodów czy to padło pojechało choć 14 sekund :evil: :evil: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.