Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na chwilę obecną, osobno sprzedaje tylko DP, bo pod GT28RS robiłem nowy i miałem w garażu jeden luzem- ale jednego zainteresowanego już mam

Reszta gratów - póki co do wzięcia w komplecie z samochodem

Wczoraj pokazało się 150k przelotu :gwizdanie:

W związku z tym (7,5kkm) dzisiaj wyczyściłem stożek, do tego w tym tygodniu idzie nowy olej i filtry, także jeśli ktoś się w miare szybko zdecyduje to ma pare złoty w kieszeni :)

Opublikowano

ja po cichu licze ze bedziesz zmuszony sprzedawac graty :evil::decayed:

a fura jest wystawiona na otomoto?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie, bo docelowo chce wystawic na początku listopada

narazie podałem takie luźne info - nawet nie licze, że ktoś się będzie pytał o szczegóły

Opublikowano

a jak na tych 20 śmigasz to obciera coś ?

bo ja mam w tym momencie 19 ale za szerokie i trą mimo wszystko mam ochote na 20 :D

Opublikowano
  • Autor

20 juz dawno sprzedane - na 20 + gewinde obcierał tył jak był dociążony (dystans 19mm)

obecnie lajtowo 17 OZ

Opublikowano

Na 20" nie jechał :polew:...

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie na polskie drogi felunek - chyba ze wozisz auto na lawecie :decayed:

osobiscie uważam, że optymalne do B6 jest 18", ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :)

Opublikowano

no mam jeszcze 18 ale muszę sprzedać bo tył mam szerszy i się troszkę boję że nie wpłynie to dobrze na autko..........a 19 mam oponki 255 i na gwincie trze jak złoto

Opublikowano

Moim zdaniem 255 to na 19" za dużo :).

Ja tam jeżdżę też na 17" i jest dobrze, moim zdaniem przy odpowiedniej glebie 17" ma też swój urok :wink4:.

Opublikowano

a 19 mam oponki 255 i na gwincie trze jak złoto

Leon opone masz za szeroka ja rowniez musialem zredukowac gume do 235/35/19

ps. z tylu 9.5 J i zawias S...

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Qri widze ze Twoj watek zostal przekwalifikowany na forum techniczne :decayed:

a zeby nie bylo OT to :mysli:

Qri fajnba masz furke, szkoda ze sprzedajesz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Qri widze ze Twoj watek zostal przekwalifikowany na forum techniczne :decayed:

a zeby nie bylo OT to :mysli:

Qri fajnba masz furke, szkoda ze sprzedajesz :polew: :polew: :polew:

A Ty na jakim jezdzisz ET? :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Qri widze ze Twoj watek zostal przekwalifikowany na forum techniczne :decayed:

a zeby nie bylo OT to :mysli:

Qri fajnba masz furke, szkoda ze sprzedajesz :polew: :polew: :polew:

A Ty na jakim jezdzisz ET? :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Aktualnie et35 aczkolwiek zastanawiam sie nad zmiana na et33

:mysli: Co o tym sadzisz? :naughty:

Opublikowano

Aktualnie et35 aczkolwiek zastanawiam sie nad zmiana na et33

różnica kolosalna

Opublikowano

Aktualnie et35 aczkolwiek zastanawiam sie nad zmiana na et33

taka radykalna zmiana et zrobi robote hahaha

różnica kolosalna

Opublikowano

Aktualnie et35 aczkolwiek zastanawiam sie nad zmiana na et33

różnica kolosalna

Moskal mam nadz ze dopatrzyles sie ironii z mojej strony :naughty:

Opublikowano

Aktualnie et35 aczkolwiek zastanawiam sie nad zmiana na et33

różnica kolosalna

Moskal mam nadz ze dopatrzyles sie ironii z mojej strony :naughty:

nie , a skąd :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.