Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Konkretna nawigacja! Pomóżcie!


pepik

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: chcę kupić nawigacje do mojej a4 i mam mętlik w głowie :wallbash: wiem że na forum jest dużo informacji na ten temat ale mi chodzi o jakiś konkret.

- mogę przeznaczyć na navi 500-600 zł

- chodzi mi o dokładną mapę Polski ale i mape Europy (Niemcy, Holandia)

Nie wiem czy lepiej kupić taniej odblokowaną czy drożej zablokowaną, która będzie lepiej śmigać no i ile kosztuje odblokowanie i wgrywanie map.

Jeśli chodzi o firme to myśle o mio i tom tom ale jeśli ktoś ma sprawdone inne marki to prosze o podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowanie nic nie kosztuje bo zrobisz sam.(pomogę)

Kupuj raczej jakąś firmową i oczywiście pod winCe.

Odpada Garmin i TomTom - symbian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej navi i czy wogóle warto kupic na allegro czy lepiej w sklepie?http://allegro.pl/item818683307_nawigacja_gps_goclever_5066_fm_bt_bluetooth_europa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Polecam „NAWIGACJA LARK”, jest w dobrej cenie i dobra jakość. Jak nawet ma blokadę, można dokupić kartę pamięci i nagrywać inny program n.p. Auto mapa, iGO …..

Kupiłem dla teścia i COOL.

n.p http://allegro.pl/item831541440_nawigacja_gps_lark_freebird_43_1_pl_4_3.html

http://allegro.pl/item822235190_nawigacja_lark_gps_50_1_odblokowana_plus_mapamap.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowanie nic nie kosztuje bo zrobisz sam.(pomogę)

Kupuj raczej jakąś firmową i oczywiście pod winCe.

Odpada Garmin i TomTom - symbian

A dlaczego TomTom wykluczasz?Jeżeli chodzi o mapy Europy to pod TomTom-a uważam że są lepsze od np.AutoMapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mio 500 polecam, uznana marka, ladna i ma wszystko co trzeba - odblokowujesz, wrzucasz automape, iGO i co tylko jeszcze chcesz.. wyswietlacz duzy wiec i filmy mozna puscic rozgadanemu pasazerowi, no chyba ze chcesz maly wyswietlacz to odpada. i żadne larki! wystarczy przyjrzec sie wykonaniu tego dziadostwa w MM czy saturnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz co uważasz lub co Ci się podoba ,a resztę zrobimy, tylko nie kupuj tych które wymieniłem poprzednio.

TomTom-a tez się odpali na winCE ale po co?

Tego Larka 50.1 co poleca kolega ardek możesz brać, robiłem takiego kumplowi ładnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vdo dayton pn 6000

z telewizja cyfrową trzeba spr czy w naszym kraju jest obsługiwana :naughty:

4,3"

bluetooth ale trzeba dokupić mikrofon zwykły najtanszy

mp3

jpeg

video

gry

mapa europy i polski naviteq pokrywa 99% polski

itd.

wszystko mam w PDF moge wysłac na @

nowy nigdy nie smigany

mase róznych akcesoriów, anteny dwa rodzaje, pilot na kierownice, dwa rodzaje ładowarek,przystawki kilka rodzaji, kpl zestaw multimedialny :kox:

cena za 600zł :tongue4: moge sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam garmina nuvi 255w i daje rade zrobiłem na niej z 6k km i nie było problemów (polska,niemcy,holandia,belgia,francja,anglia)

miałem też TomToma go 730 ale w ciagu 2 czy 3 dni kiedy go miałem zdążył się pomylić i wymieniłem właśnie na garmina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm myśle raczej o mio moov 500 albo o tym Larku 50.1. Mio podoba mi sie wizualnie ale to nie jest najważniejsze, używa ktoś tego modelu? Jak mu śmiga?[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 10:54_________________________________________________Ten Garmin co podaje kolega Pulpit też jest ciekawa propozycja, kur.... cieżko sie zdecydować :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...