Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Nie szydera, raczej doświadczenie :whistling: Już słyszałem od cholery ludzi co coś chcą bo myślą, że to kosztuje raptem pare groszy a jak się dowiadują, że trzeba jednak wybecalować trochę to niestety ale jest :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szydera, raczej doświadczenie :whistling: Już słyszałem od cholery ludzi co coś chcą bo myślą, że to kosztuje raptem pare groszy a jak się dowiadują, że trzeba jednak wybecalować trochę to niestety ale jest :shock3:

no raczej bo milion $$$ za kiere to troche jest :polew::polew::polew: sam bylem w szoku :shock3:ile taka kosztuje az mi szczeka opadla ale na biednego nie trafilo :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szydera, raczej doświadczenie :whistling: Już słyszałem od cholery ludzi co coś chcą bo myślą, że to kosztuje raptem pare groszy a jak się dowiadują, że trzeba jednak wybecalować trochę to niestety ale jest :shock3:

Powiem tak. Pierwsza lepsza kiera z takim "prostym dołem" trochę kosztuję. Do tego trzeba doliczyć poduchę bo oczywiście aktualna nie podpasuje i ten sterownik zaraz za kierą. Całość spokojnie wychodzi ponad 2 tyś pln, wiec oferta ragaman-a jest atrakcyjna.

Niestety modzenie tanie nie jest, ale ile frajdy daje! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szydera, raczej doświadczenie :whistling: Już słyszałem od cholery ludzi co coś chcą bo myślą, że to kosztuje raptem pare groszy a jak się dowiadują, że trzeba jednak wybecalować trochę to niestety ale jest :shock3:

Powiem tak. Pierwsza lepsza kiera z takim "prostym dołem" trochę kosztuję. Do tego trzeba doliczyć poduchę bo oczywiście aktualna nie podpasuje i ten sterownik zaraz za kierą. Całość spokojnie wychodzi ponad 2 tyś pln, wiec oferta ragaman-a jest atrakcyjna.

Niestety modzenie tanie nie jest, ale ile frajdy daje! :decayed:

No i takie podejście mi się podoba :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory Mati ze w twoim temacie, ale jak bym miał na zbyciu "milion baksów" to też bym ogarnął kiere od Łukasza. Bo jest :jerk:, normalnie opierd..a lewar

oj tam Icon nie krepuj sie pisz tu co chcesz byle na temat Mati sie nie obrazi :naughty: moze dociagniemy do100 :polew:

sorki za OT Miat :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mowisz Lukasz fajnie by bylo ale nie wiem kiedy znowu bede ale jak bede to napewno dam znac :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.jpg

Coś tam z nudów popstrykane, jest trochę tego, muszę obrobić, narazie idę na browar a tu przedsmak:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dzieki Panowie, Luki fot mam od cholery, gorzej z czasem do obrobki. Dzis musialem jeszcze ogarnac auto na jutro bo bedzie sie dzialo :kox::decayed:

Teraz bedzie przystoj lekki bo zbieram talary na lakier :P chyba jednak zostanie czarny bo jest :kox:

Co do lamp to jestem bardzo zadowolony, ze zla opinia sie jeszcze nie spotkalem

Na kalendarz pojdzie foto ale dopiero na next miesiac bo obiecalem komus ze sie w tym miechu nie bede wtracal :P

Tap Tap

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

Szybkie z boku auta

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...